Wedstrijden

Uitslagen

Hieronder staan de uitslagen van GAC atleten.

Neem je (ook als niet wedstrijdatleet) deel aan wedstrijden dan moet je bij de inschrijving niet alleen naam en woonplaats invullen, maar ook GAC Hilversum er bij vermelden. Dan wordt jouw naam gekoppeld aan GAC en vind je de uitslag terug op onze GAC site.
Bij sommige loopjes worden geen clubnamen gefilterd. Er zijn dus enkele uitzondering op deze regel. Als je bv. mee doet met een  business-run dan staat je naam onder de bedrijfsnaam vermeld. Als Marc van Veen (die de uitslagen bijhoudt) mensen kent en weet dat ze lopen, vermeldt hij ze. Je kunt je uitslag na de wedstrijd ook doormailen aan marc@gach.nl

Filter
DatumEvenement
zo 19 november 201752e Scorpiocross Oosterhout
zo 19 november 2017Indoor pupillenmeerkamp Naaldwijk Naaldwijk
zo 19 november 2017NN Zevenheuvelenloop 2017 Nijmegen
za 18 november 2017Koninklijke van der Most jeugd indoor Heerde
za 18 november 2017NN Zevenheuvelennacht Nijmegen
za 18 november 2017Reeuwijksehout Cross Reeuwijk
zo 12 november 201729e MARESIA Cross Kaatsheuvel
zo 12 november 2017BAV Wintercup november 2017 Baarn
zo 12 november 2017VOV Run Vries
za 11 november 2017Hellas Pupillen Herfstindoor Utrecht
za 11 november 2017Hellas Utrecht Herfstindoor 2017 Utrecht
zo 05 november 201770e Maple Leaf Cross-Pupillen Hilversum
zo 05 november 201770e Mapleleafcross Hilversum
zo 05 november 2017Berenloop 2017 West-Terschelling
za 04 november 2017Crosscompetitie Midden -AKU Junioren Uithoorn
za 04 november 2017Crosscompetitie-1e Midden -AKU Pupillen Uithoorn
za 04 november 2017Halve Marathon Renswoude Renswoude
za 04 november 2017Kleintje Berenloop 2017 West-Terschelling
za 04 november 2017Najaarsloop Epe Epe
zo 29 oktober 201750ste Don Quichotte Sparrenbosloop Boxtel
zo 29 oktober 2017Diepe Hel Holterbergloop 2017 Holten
zo 29 oktober 2017Hollandia ParkCross 2017 Hoorn
zo 29 oktober 2017Lidl Wolfskamerloop 2017 Huizen
zo 29 oktober 2017Taartwedstrijd Masters Hilversum
za 28 oktober 2017AVD Cross / Dwingelderveldloop Dwingeloo
za 28 oktober 2017Fortius Indoor Recordwedstrijd Dordrecht
za 28 oktober 2017Spado Indoor wedstrijd Bergen op Zoom
do 26 oktober 2017Recordwedstrijd polsstokhoogspringen AV Sprint Breda
zo 22 oktober 2017Recordindoor AC Tion Enschede
zo 22 oktober 2017Vathorstrun 2017 Amersfoort
za 21 oktober 201729e Typhoonloop Gorinchem
za 21 oktober 2017Athletics Champ kennismakings wedstrijd Huizen
zo 15 oktober 201733e Accountor Maliebaanloop Utrecht
zo 15 oktober 2017TCS Marathon Amsterdam 2017 Amsterdam
za 14 oktober 201753e Athlos Cross Harderwijk
za 14 oktober 2017CK werp 5kamp GAC 2017 Hilversum
zo 08 oktober 2017GAC CK junioren/senioren/masters 2017 Hilversum
zo 08 oktober 2017Hoge Veluwe Loop 2017 Hoenderloo
zo 08 oktober 2017Pijnenburg Bosmarathon Soest 2017 Soest
zo 08 oktober 2017Trailrun Terschelling Terschelling
za 07 oktober 2017GAC CK A-atletiek - Meerkamp Hilversum
za 07 oktober 2017GAC Hilversum' op 'CK Pupillen Hilversum
zo 01 oktober 201712e TempoRun Bussum
zo 01 oktober 2017NK kogelslingeren, gewichtwerpen en NK werpvijfkamp 2017 - dag 2 Zutphen
zo 01 oktober 2017Singelloop Breda 2017 Breda
zo 01 oktober 2017Singelloop Utrecht 2017 Utrecht
za 30 september 2017NK kogelslingeren, gewichtwerpen en NK werpvijfkamp 2017 Zutphen
zo 24 september 201730 van Almere 2017 Almere
zo 24 september 201744th Marathon Berlin Berlijn
zo 24 september 2017Dijk tot dijkloop 2017 Loosdrecht
zo 24 september 2017Halve van Haarlem Haarlem
zo 24 september 2017Halve van Texel 2017 Texel
zo 24 september 2017Junioren B Finale [2017] Den Haag
zo 24 september 2017Klaverblad Nationale CD Meerkamp 2017 - dag 2 Zoetermeer
zo 24 september 2017NK Estafette 2017 - dag 2 Amstelveen
za 23 september 2017Finale Pupillencompetitie 2017 regio 2 & 5 Bussum
za 23 september 2017Klaverblad Nationale CD Meerkamp 2017 Zoetermeer
za 23 september 2017NK Estafette 2017 - dag 1 Amstelveen
vr 22 september 2017Heer&Meester Baancircuit Heerhugowaard
do 21 september 2017Wedstrijd ACO Ommen
wo 20 september 2017Avondwedstrijd 4 werp-2-kamp & Eng.mijl & psh Dronten
di 19 september 2017Coopertest, 1000m, 1 Engelse Mijl en 5000m Epe
zo 17 september 201739e Kok Wooncenter Halve van Hoogland Amersfoort
zo 17 september 2017Dam tot Damloop 2017 Amsterdam
zo 17 september 2017Junioren CD wedstrijd AV'40 Delft
zo 17 september 2017Senioren 1e - 2e Divisie Promotie/Degradatie [2017] Naaldwijk
zo 17 september 2017Senioren NK Teams - 1e Divisie Promotie/Degradatie [2017] Amsterdam
zo 17 september 2017Werpvijfkamp AV Zuidwal 2017 Huizen
za 16 september 2017FishPotatoRun 2017 Emmeloord
za 16 september 2017Junioren C/D Finale [2017] Groningen
za 16 september 2017Zeijer Strubbenloop Zijen
vr 15 september 2017Wageningen Track Meeting - 3 - 2017 Wageningen
wo 13 september 2017GAC estafette pupillen wedstrijd Hilversum
wo 13 september 2017GAC Sprint jun, sen, masters wedstrijd Hilversum
zo 10 september 2017Junioren A NK Teams [2017] Amersfoort
zo 10 september 2017Marktstadrun Purmerend
zo 10 september 2017Masters Finale [2017] Nijmegen
zo 10 september 2017Rondje Meent Hilversum
za 09 september 2017FLEX-wedstrijd voor junioren, senioren, masters en wheelers Barendrecht
za 09 september 2017Kramp Run 2017 Varsseveld
za 09 september 2017Pupillen Meerkamp AV Rijssen Rijssen
za 09 september 2017Springwedstrijd VAV Veenendaal
za 09 september 2017Werpwedstrijd Rotterdam Atletiek Rotterdam
vr 08 september 2017Pijnenburg Tech Meeting II Soest
zo 03 september 201731e Halve Marathon Nieuwkoop Nieuwkoop
zo 03 september 2017Haarlemmermeer Run 2017 Hoofddorp
zo 03 september 2017Nationale D-spelen 2017 Amsterdam
za 02 september 20172e spring wedstrijd GAC Hilversum
za 02 september 2017C Interland AAC'61 Assen
za 02 september 2017Gerrit Vos Bokaal 2017 Hoorn
za 02 september 2017Keuzemeerkamp pupillen 2017 Deventer
vr 01 september 20175e Trackmeeting Utrecht Utrecht
wo 30 augustus 2017A.V. Triathlon Emiclaerloop Amersfoort
zo 27 augustus 201750e Nationale C spelen - dag 2 Amsterdam
zo 27 augustus 2017FitFunRun Harmelen
zo 27 augustus 2017Hemmeromloop 2017
zo 27 augustus 2017Keistad Meerkampen 2017 - dag 2 Amersfoort
za 26 augustus 201750e Nationale C Spelen - dag 1 Amsterdam
za 26 augustus 2017Baanwedstrijd voor alle categorieën Papendrecht
za 26 augustus 2017C-B-A (3-in-1) Wedstrijd Gemert
za 26 augustus 2017Keistad Meerkampen 2017 Amersfoort
vr 25 augustus 201728e Dorpsloop Baambrugge Baambrugge
vr 25 augustus 20172e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif 2017 Gouda
do 24 augustus 2017Baancircuit 3000m PAC Rotterdam Rotterdam
zo 20 augustus 2017Vlaardingse Polderwedstrijd voor alle categorieën Vlaardingen
vr 18 augustus 20173e Zomeravondinstuif - Jun AB - Senioren & Masters Heiloo
do 17 augustus 2017Dorpsloop Wilnis Wilnis
vr 11 augustus 20174e Trackmeeting 2017 Utrecht
za 05 augustus 2017Emacs 2017 - dag 10 Aarhus (DK)
vr 04 augustus 2017Emacs 2017 - dag 9 Aarhus (DK)
do 03 augustus 201729e Kooyman Polderloop de Kwakel
do 03 augustus 2017Emacs 2017 - dag 8 Aarhus (DK)
wo 02 augustus 2017Emacs 2017 - dag 7 Aarhus (DK)
ma 31 juli 2017Emacs 2017 - dag 5 Aarhus (DK)
za 29 juli 201753ste Internationaal Antwerps Atletiek GALA Antwerpen
za 29 juli 2017Emacs 2017 - dag 3 Aarhus (DK)
vr 28 juli 2017Emacs 2017 - dag 2 Aarhus (DK)
do 27 juli 2017Emacs 2017 - dag 1 Aarhus (DK)
za 22 juli 2017GAC Onderdelen Wedstrijden Werpen 2 Hilversum
vr 21 juli 20171e Zomeravondinstuif - Jun AB - Senioren & Masters Heerhugowaard
zo 16 juli 2017ASICS NK Atletiek Kids Events 600 m AV Phoenix, Utrecht
zo 16 juli 2017ASICS NK senioren 2017 - dag 4 Utrecht
zo 16 juli 2017GAC Rode Draad TUSSENSTAND
za 15 juli 201718e Univé Midzomeravondmarathon Diever
za 15 juli 2017ASICS NK senioren 2017 - dag 3 Utrecht
za 15 juli 2017GAC uitslag KindOuderwedstrijd Hilversum
za 15 juli 2017Zomerwerpen 2017 Rotterdam
vr 14 juli 2017ASICS NK Atletiek Kids Events AV Phoenix, Utrecht
vr 14 juli 2017ASICS NK senioren 2017 - dag 2 Utrecht
do 13 juli 2017ASICS NK senioren 2017 dag 1 Utrecht
do 13 juli 2017Side event polsstokhoogspringen Utrecht
zo 09 juli 2017Clytoneus Instuifwedstrijd Woerden
zo 09 juli 2017Klaverblad Arena Games Hilversum
zo 09 juli 2017Klaverblad Arena Games 2017 Hilversum
zo 09 juli 2017Meerkamp ABCD junioren AV Lisse Lisse
zo 09 juli 2017Open Noord Ned Kampioenschappen Meerkampen Stadskanaal
za 08 juli 2017Midzomermarathon Apeldoorn Apeldoorn
za 08 juli 2017Tussenstand Meerkamp ABCD junioren AV Lisse Lisse
za 08 juli 2017Tussenstand Open Noord Ned Kampioenschappen Meerkampen Stadskanaal
vr 07 juli 2017Amsterdams Baan Circuit bij AV'23 Amsterdam
vr 07 juli 2017Amsterdams Baan Circuit Totaal klassement Amsterdam
vr 07 juli 2017Wageningen Track Meeting - 2 Wageningen
do 06 juli 2017Trackmeeting Rotterdam Rotterdam
zo 02 juli 2017Av Edam Jeugd Competitie Edam
zo 02 juli 2017NK Junioren 2017 - dag 3 Vught
zo 02 juli 2017Steeple wedstrijd AV Edam Edam
za 01 juli 2017NK Junioren 2017 - dag 2 Vught
za 01 juli 2017Steeds beter run Eelde
za 01 juli 2017World Transplant Games 2017 - zaterdag Malaga
za 01 juli 2017ZAP 2017 Amersfoort
za 01 juli 2017Zomerwedstrijd VAV Veenendaal
za 01 juli 2017 Pupillenwedstrijd Atledo, Dongen
vr 30 juni 2017De Gooise Thuis Wedstrijden Discus 2 Hilversum
vr 30 juni 2017NK Junioren 2017 - dag 1 Vught
vr 30 juni 2017World Transplant Games 2017 Malaga
wo 28 juni 2017DSM Baancircuit IJsseldelta Dronten Dronten
zo 25 juni 201736e Vechtloop Weesp
zo 25 juni 2017AFAS Hamersveldloop 2017 Leusden
zo 25 juni 2017Junioren A Poule 31 Wedstrijd 2 [2017] Lisse
zo 25 juni 2017Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2017] Alphen a/d Rijn
zo 25 juni 2017Middagje SPRINT & ParaGamesBreda Atletiek Breda
za 24 juni 2017NK 1/3 Triathlon Oud Gastel
za 24 juni 2017Overall klassement poule fase Pupillen competities 2017 Regio Midden
vr 23 juni 20173e Runnersworld Trackmeeting 2017 Utrecht
vr 23 juni 2017Rentex Heamiel Grachtenloop Bolsward
di 20 juni 2017Coopertest, 1000m , 2000m en 5000m en Uurloop Epe
zo 18 juni 201732e triathlon van Nederhorst den Berg Nederhorst den Berg
zo 18 juni 2017Marathon Amersfoort 2017 Amersfoort
zo 18 juni 2017Open baanwedstrijd Rijen
zo 18 juni 2017Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 3 [2017] Veenendaal
zo 18 juni 2017Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2017] Hilversum
za 17 juni 20173e pupillencompetitie regio 2-5 - 2017 Lelystad
za 17 juni 201746ste Gouden Spike Leiden
za 17 juni 2017DSM Baancircuit IJsseldelta AV NOP Emmeloord
vr 16 juni 2017Ruhr Games 2017 Hagen (D)
vr 16 juni 2017Soester Loopgala 2017 Soest
vr 16 juni 2017Tartletos Loopgala en NSK Meerkamp Wageningen
zo 11 juni 2017Gaasperplasrun 2017 Amsterdam ZO
zo 11 juni 2017Junioren B Poule 42 Wedstrijd 2 [2017] Leiden
zo 11 juni 2017Ladiesrun Utrecht Utrecht
zo 11 juni 2017NK Masters 2017 - dag 3 Gouda
za 10 juni 20174th Flanders Cup - Allonsius Sport Huizingen (B)
za 10 juni 2017A-atletiek wedstrijd GAC Hilversum
za 10 juni 2017Junioren C Poule 52 Wedstrijd 3 [2017] Bussum
za 10 juni 2017Junioren D Poule 52 Wedstrijd 3 [2017] Bussum
za 10 juni 2017NK Masters 2017 - dag 2 Gouda
za 10 juni 2017NSK Baan 2017 Enschede
za 10 juni 2017Polsstokwedstrijd Rotterdam 2017 Rotterdam
za 10 juni 2017Scania Zwolse Halve Marathon 2017 Zwolle
vr 09 juni 2017NK Masters 2017 - dag 1 Gouda
wo 07 juni 2017De Gooise Thuis Wedstrijden Speer 3 Hilversum
wo 07 juni 2017Zomeravondcup 4 - 2017 Utrecht
ma 05 juni 2017Pinkstermeerkamp 2017 2e dag Amstelveen
ma 05 juni 2017T-Meeting 2017 Tilburg
zo 04 juni 2017Pinkstermeerkamp 2017 1e dag Amstelveen
zo 04 juni 2017Rabobank Drie Dorpenloop 2017 Kortenhoef
zo 04 juni 2017Werpvijfkamp voor Masters Edam
za 03 juni 2017Challenge Samorin Samorin (Sk)
za 03 juni 2017Putbos Memorial Leon Buyle 2017 Oordegem (BE)
za 03 juni 2017Topflight Throwing Games Rotterdam
vr 02 juni 20172e Runnersworld Trackmeeting 2017 Utrecht
vr 02 juni 2017Amsterdams Baan Circuit AV Feniks Amsterdam
vr 02 juni 2017Nijmegen Global Athletics 2017 Nijmegen
vr 02 juni 2017Pfingstlauf Emlicheim (D)
do 01 juni 2017Ciko Sprintchallenge Arnhem
do 01 juni 2017Energie Mila Track Meeting 2017 Barendrecht
wo 31 mei 2017Korte horde wedstrijd GAC Hilversum
zo 28 mei 2017Nationale A-Games 2017 Soest
zo 28 mei 2017Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 2 [2017] Alphen a/d Rijn
zo 28 mei 2017Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 2 [2017] Naaldwijk
za 27 mei 2017IFAM Outdoor Oordegem 27 mei 2017 Oordegem
za 27 mei 2017Junioren C Poule 52 Wedstrijd 2 [2017] Almere
za 27 mei 2017Junioren D Poule 52 Wedstrijd 2 [2017] Almere
do 25 mei 20171e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif 2017 Gouda
do 25 mei 2017Amsterdam Battle U18 Amsterdam
do 25 mei 2017Harry Schulting Games 2017 Vught
do 25 mei 2017Hemelvaartwedstrijd voor pupillen Den Haag
do 25 mei 2017Recordwedstrijd Typhoon 2017 Gorinchem
wo 24 mei 2017Alkmaar Cityrun by night Alkmaar
wo 24 mei 2017De Gooise Thuis Wedstrijden Polshoog 2 Hilversum
wo 24 mei 2017De Gooise Thuis Wedstrijden Verspringen 3 Hilversum
wo 24 mei 2017Zomeravondcup 3 - 2017 Utrecht
di 23 mei 2017800 meter Keistad Baancompetitie Amersfoort
zo 21 mei 201713e Schutz Marathon Hoorn Hoorn
zo 21 mei 2017Barts Media Run Hilversum
zo 21 mei 2017Junioren B Poule 42 Wedstrijd 1 [2017] Utrecht
zo 21 mei 2017Loop Leeuwarden
zo 21 mei 2017Marikenloop 2017 Nijmegen
zo 21 mei 2017Rietplasloop 2017 Emmen
zo 21 mei 2017Tempo Wallenloop 2017 Naarden
za 20 mei 2017Pupillen en junioren CD wedstrijd Castricum Castricum
vr 19 mei 2017Amsterdams Baan Circuit bij AV ATOS Amsterdam
vr 19 mei 2017De Gooise Thuis Wedstrijden Polshoog 1 Hilversum
vr 19 mei 2017De Gooise Thuis Wedstrijden Verspringen 2 Hilversum
vr 19 mei 2017Pijnenburg Tech Meeting I Soest
vr 19 mei 2017Wageningen Trackmeeting - 1 - 2017 Wageningen
do 18 mei 2017Werpavond Slingeren en Speer Zwolle
wo 17 mei 2017Attila steeplechase trainingswedstrijd Tilburg
wo 17 mei 2017Instuif De Keien Atletiek Uden
zo 14 mei 2017Meerkamp Junioren ABCD en senioren/masters Sneek
zo 14 mei 2017Rondehoeploop 2017 Ouderkerk a/d Amstel
za 13 mei 20172e pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
za 13 mei 2017Meerkamp Junioren ABCD en senioren/masters - dag 1 Sneek
za 13 mei 2017Ter Specke Bokaal 2017 Lisse
vr 12 mei 20171e Runnersworld Trackmeeting 2017 Utrecht
di 09 mei 20171000 m Keistad Baancompetitie Amersfoort
di 09 mei 2017Zomeravondcup 2 - 2017 Utrecht
zo 07 mei 201740e Geinloop Driemond
zo 07 mei 2017Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2017] Haarlem
zo 07 mei 2017Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2017] Den Helder
za 06 mei 2017Junioren C Poule 52 Wedstrijd 1 [2017] Huizen
za 06 mei 2017Junioren D Poule 52 Wedstrijd 1 [2017] Huizen
wo 03 mei 2017Avondwedstrijd 1 werp-2-kamp & 800m & psh Dronten
zo 30 april 2017DGLA roze loop Amsterdam Amsterdam
zo 30 april 2017Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 1 [2017] Leiden
zo 30 april 2017Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2017] Woerden
vr 28 april 2017Avond baanwedstrijd AV'56 Goes
do 27 april 2017Beiler Koningsloop Beilen
wo 26 april 2017Johan Knaap Games 2017 Enschede
zo 23 april 2017In het Veld Schoonmaak Halve Marathon Enschede
zo 23 april 2017kogelslingerwedstrijd 23 april Altis Amersfoort
zo 23 april 2017Vienna City Marathon Wenen
za 22 april 20171e spring wedstrijd junioren/senioren Hilversum
za 22 april 2017Amsterdams Baan Circuit bij Phanos 2017 Amsterdam
di 18 april 2017Zomeravondcup 1 - 2017 Utrecht
ma 17 april 2017Boston Marathon 2017 Boston
ma 17 april 2017Helly Hansen Bolswarder Paasloop Bolsward
ma 17 april 2017Kasteelloop de Halve van de Haar Haarzuilens
ma 17 april 2017Openingswedstrijd pupillen HAC Helmond
ma 17 april 2017Paaswedstrijd AV Triathlon 2017 Amersfoort
ma 17 april 2017Rabobank Klap tot klaploop 2017 Stadskanaal
za 15 april 2017Marathon Zeeuws-Vlaanderen 2017 Terneuzen
za 15 april 2017Open baanwedstr. pupillen (oude stijl) en C/D junioren Zundert
za 15 april 2017Paaswedstrijd voor alle categorieën Vlaardingen
di 11 april 20175000m Keistad baancompetitie Amersfoort
zo 09 april 2017GAC Onderdelen Wedstrijden Werpen 1 Hilversum
zo 09 april 2017NN Marathon Rotterdam 2017 Rotterdam
za 08 april 20171e Pupillencompetitie regio 2-5 Hilversum
za 08 april 2017Semslinieloop en Lutje Turfje loop Annerveenschekanaal
wo 05 april 2017NK Veldloop Ambtenaren 2017 Harderwijk
zo 02 april 2017Hilversum Cityrun 2017 Hilversum
zo 02 april 2017Lentemarathon Amstelveen Amstelveen
zo 02 april 2017Openingswedstrijd AAV'36 Alphen a/d Rijn
za 01 april 2017Openingswedstrijd Attila Tilburg
za 01 april 2017Xalos Coffees trainingspakkenwedstrijd Steenwijk
za 01 april 2017Yakult Ladies Run 2017 Hilversum
vr 31 maart 2017De Gooise Thuis Wedstrijden Hink-Stap-Sprong 1 Hilversum
vr 31 maart 2017De Gooise Thuiswedstrijden Hoog 2 Hilversum
do 30 maart 2017GAC Lenteloop 2017 Hilversum
di 28 maart 20171500 meter Keistad Baancompetitie 2017 Amersfoort
zo 26 maart 201710e Zandvoort Circuit Run Zandvoort
zo 26 maart 2017Annerbos Cross Annen
zo 26 maart 2017Streker kogelslinger en discusgames Grootebroek
za 25 maart 2017Openingswedstrijd AV Passaat Naaldwijk
za 25 maart 2017Trainingspakkenwedstrijd AV Pijnenburg Soest
za 25 maart 2017Trainingswedstrijd GAC - uitslagen pupillen Hilversum
za 25 maart 2017Trainings|Sprintwedstrijd GAC Hilversum
di 21 maart 2017Coopertest, 6 min, 1000m, 5000m Cialfo Epe Epe
zo 19 maart 2017Rondje Nederland 2017 Arnhem
zo 19 maart 2017Spiegelplasloop 2017 Nederhorst den Berg
zo 19 maart 2017Stevensloop 2017 Nijmegen
zo 19 maart 2017Utrecht Science Park Marathon 2017 Utrecht
za 18 maart 2017Clubkampioenschappen Cross 2017 Hilversum
za 18 maart 2017Fortius Indoor 2017 Dordrecht
za 18 maart 2017Lenteloop Emmen 2017 Emmen
vr 17 maart 2017De Gooise Thuiswedstrijden Hoog 1 Hilversum
vr 17 maart 2017De Gooise Thuiswedstrijden Kogel 1 Hilversum
di 14 maart 2017Keistad Baancompetitie Amersfoort
zo 12 maart 2017Indoor C/D meerkamp + extra 60m Horden 2017 Naaldwijk
zo 12 maart 2017Nationale Pupillen Indoor Apeldoorn
zo 12 maart 2017NN CPC Loop 2017 Den Haag
zo 12 maart 2017Roma Ostia Half Marathon Rome
za 11 maart 2017Finale Crosscompetitie 2017 Amsterdam
za 11 maart 2017NSK Indoor 2017 Apeldoorn
zo 05 maart 201720 van Alphen 2017 Alphen a/d Rijn
zo 05 maart 2017Rabobank Trappenbergloop 2017 Huizen
zo 05 maart 2017Runnersworld NK Cross 2017 - dag 2 Amsterdam
zo 05 maart 2017Winterslingerwedstrijd PEC Zwolle
za 04 maart 2017Indoor A.V. Oss '78 junioren C/D en pupillen Oss
za 04 maart 2017Runnersworld NK Cross 2017 - dag 1 Amsterdam
wo 22 februari 2017De Gooise Thuiswedstrijden Discus 1 Hilversum
zo 19 februari 2017NK Indoor Junioren 2017 - dag 2 Apeldoorn
zo 19 februari 2017PK Sport Bosdijkloop 2017 Vinkeveen
za 18 februari 2017Gelre Jutbergtrail Dieren
za 18 februari 2017Indoor pupillen ARV Ilion 18-02 Zoetermeer
za 18 februari 2017NK Indoor Junioren 2017 - dag 1 Apeldoorn
za 18 februari 2017Phanos Indoor voor pupillen en CD junioren Amsterdam
za 18 februari 2017TexelTrail Texel
zo 12 februari 201740e Groet uit Schoorl Run Schoorl
zo 12 februari 2017AA-drink NK Senioren Kidsrun Apeldoorn
zo 12 februari 2017Indoor Gent Pupillen Gent (BE)
zo 12 februari 2017NK Indoor Senioren 2017 - dag 2 Apeldoorn
za 11 februari 2017NK Indoor Senioren 2017 Apeldoorn
zo 05 februari 2017Centraal Beheer Midwinter Marathon 2017 Apeldoorn
zo 05 februari 2017NK Indoor Masters 2017 - dag 3 Apeldoorn
zo 05 februari 2017NK Meerkamp Indoor 2017 - dag 2 Apeldoorn
za 04 februari 2017Crosscompetitie AV Suomi Santpoort
za 04 februari 2017NK Indoor Masters 2017 - dag 2 Apeldoorn
za 04 februari 2017NK Indoor Meerkamp 2017 - dag 1 Apeldoorn
vr 03 februari 2017De Gooise Thuis Wedstrijden Speer 2 Hilversum
vr 03 februari 2017Indoorwedstrijd Olympus'70 Naaldwijk
vr 03 februari 2017NK Indoor Masters 2017 - dag 1 Apeldoorn
zo 29 januari 201726e Amersfoortse Bergcross Amersfoort
zo 29 januari 2017Arnoud Magnin Wintercross Schipborg
zo 29 januari 2017Mastboscross 2017 Breda
zo 29 januari 2017Puinduinrun Den Haag
zo 29 januari 2017Safari Run 2017 Arnhem
zo 29 januari 2017Uithoorns Mooiste 2017 Uithoorn
za 28 januari 20179e AV PEC 1910 indoor Apeldoorn
za 28 januari 2017EAP Indoor Amsterdam dag 2 Amsterdam
za 28 januari 2017Hellas Utrecht Winterindoor Utrecht
za 28 januari 2017Indoor junioren CD ARV Ilion 2017 Zoetermeer
za 28 januari 2017Safari Trail 2017 Arnhem
za 28 januari 2017Safaritrail Arnhem
vr 27 januari 2017EAP Indoor Amsterdam Amsterdam
zo 22 januari 20173e BAV wintercup jan. 2017 Baarn
zo 22 januari 2017Global-e Spiridoncross Rijen
zo 22 januari 2017Hallensportfest 22-01 Dortmund
zo 22 januari 2017Intersport Jonker Junioren Nationale C Indoor Wedstrijden 2017 Apeldoorn
zo 22 januari 2017Jumpingweekend januari 2017 Vught
za 21 januari 2017Indoor pupillen ARV Ilion Zoetermeer
za 21 januari 2017Intersport Jonker Junioren Nationale D Indoor Wedstrijden Apeldoorn
za 21 januari 2017Kwintelooyenwinterrun Veenendaal
za 21 januari 2017Winterwerpen 2017 Rotterdam
vr 20 januari 2017Vrijdagavondindoor 20 januari Utrecht
zo 15 januari 20172e Indoor Track Special TeamSotra Apeldoorn
zo 15 januari 2017Indoor Stadskanaal 2017 Stadskanaal
zo 15 januari 2017Leemkuilcross 2017 Nijmegen
zo 15 januari 2017Wilkin Sports Cross Goirle Goirle
za 14 januari 2017Tempo Regiocross 2e crosscompetitie Bussum
zo 08 januari 2017Rens Blom Bokaal Sittard
zo 08 januari 2017Saucony Egmond halve marathon 2017 Egmond
zo 08 januari 2017Sprint/horden indoor 2 Amsterdam
za 07 januari 2017Indoor Senioren, Junioren AB, masters ARV Ilion 07-01 Zoetermeer
vr 06 januari 2017Vrijdagavondindoor 6 januari Utrecht
za 31 december 201636e Rabobank Sylvestercross Soest
wo 28 december 2016Solana Atletiek Indoor Dronten 2016 Dronten
di 27 december 2016Try Out Games Apeldoorn
ma 26 december 2016Kerstloop 's Graveland 2016 's Graveland
ma 26 december 2016Tussen twee feesten loop Knokke (BE)
vr 23 december 2016De Gooise Thuiswedstrijden Speerwerpen 1 Hilversum
vr 23 december 2016Vrijdagavondindoor 23 december Utrecht
zo 18 december 20162e BAV Wintercup dec. 2016 Baarn
zo 18 december 2016Jumping weekend december Vught
za 17 december 2016Ameland Adventurerun Ameland
za 17 december 2016Hellas Utrecht - Kerstboommeerkampen Utrecht
za 17 december 2016Indoor Junioren CD ARV Ilion 2016 Zoetermeer
za 17 december 2016Linschotenloop 2016 Linschoten
vr 16 december 2016De Gooise Thuis Wedstrijden Verspringen 1 Hilversum
zo 11 december 2016AV Haarlemmermeer cross Hoofddorp
zo 11 december 2016DSW Bruggenloop Rotterdam
zo 11 december 2016Indoor C/Djunioren meerkamp en extra horden 2016 Naaldwijk
zo 11 december 2016Indoor DAK Drunen Drunen
zo 11 december 2016Sprint/horde indoor AV Phanos Amsterdam
za 10 december 2016Indoor senioren/Jun AB/masters ARV Ilion Zoetermeer
za 10 december 2016Triple IT Indoor Gala 2016 Alkmaar
zo 04 december 2016Pfixx Solar Montferland Run 2016 's-heerenberg
zo 27 november 2016Loket.nl Warandeloop (zondag) 2016 Tilburg
zo 27 november 2016Velser Tunnel Run Velsen
za 26 november 2016Indoor Junioren CD ARV Ilion Zoetermeer
za 26 november 2016Loket.nl Warandeloop (zaterdag) 2016 Tilburg
za 26 november 2016Slachterin Wommels
zo 20 november 201651e Scorpiocross Oosterhout
zo 20 november 2016Marathon Valencia 2016 Valencia
zo 20 november 2016Scholten Awater Zevenheuvelenloop 2016 Nijmegen
za 19 november 20161e crosscompetitie 2016-2017 Uithoorn
zo 13 november 20161e BAV Wintercup 2016-2017 Baarn
zo 13 november 2016Indoor pupillenmeerkamp AV Olympus Naaldwijk
za 12 november 2016Hellas Utrecht Herfstindoor Utrecht
zo 06 november 201669e Mapleleafcross Hilversum
zo 06 november 2016Berenloop 2016 West-Terschelling
zo 06 november 2016Bosloop Malden 2016 Malden
za 05 november 2016Kleintje Berenloop 2016 Terschelling
za 05 november 2016WK Masters 2016 dag 9 Perth
vr 04 november 2016WK Masters 2016 dag 8 Perth
wo 02 november 2016WK Masters 2016 dag 7 Perth
zo 30 oktober 2016AV Edam Werpdriekamp Edam
zo 30 oktober 2016Lidl Wolfskamerloop 2016 Huizen
zo 30 oktober 2016Taartwedstrijd Masters 2016 Hilversum
zo 30 oktober 2016Vlasakkerloop 2016 Amersfoort
za 29 oktober 2016Indoor recordwedstrijden AV Parthenon Dordrecht
za 29 oktober 2016Werpvijfkamp AV Hanzesport Zutphen
za 29 oktober 2016WK Masters 2016 dag 4 Perth
vr 28 oktober 2016WK Masters 2016 dag 3 Perth
wo 26 oktober 2016WK Masters 2016 dag 1
zo 23 oktober 2016Blauwe Meer Cross Loon op Zand
zo 16 oktober 2016Accountor Maliebaanloop 2016 Utrecht
zo 16 oktober 2016Molenhoeks Makkie 2016 Molenhoek
zo 16 oktober 2016SPAR Budapest Marathon Boedapest
zo 16 oktober 2016TCS Amsterdam Marathon 2016 Amsterdam
za 15 oktober 201652e Athlos Cross Harderwijk
za 15 oktober 2016Isokin Loenermarktrial Loenen Gld.
do 13 oktober 2016Kogelslingerwedstrijd GAC oktober 2016 Hilversum
zo 09 oktober 201681e Sloterplasloop Amsterdam
zo 09 oktober 2016De 4 Mijl van Groningen Groningen
zo 09 oktober 2016DLL Marathon Eindhoven Eindhoven
zo 09 oktober 2016Haarrijn Trailrun Vleuten
zo 09 oktober 2016Ironman Hawaï 2016 Hawaï
zo 09 oktober 2016Marathon Boedapest Boedapest
zo 09 oktober 2016Pijnenburg Bosmarathon Soest 2016 Soest
zo 09 oktober 2016SPRINT Breda | Werpfestival 2016 Breda
za 08 oktober 2016Pupillenwedstrijd (oude stijl) Alphen a/d Rijn
zo 02 oktober 2016Amgen Singelloop Breda 2016 Breda
zo 02 oktober 2016Clubkampioenschappen GAC 2016, mannen en jongens Hilversum
zo 02 oktober 2016Clubkampioenschappen GAC 2016, vrouwen en meisjes Hilversum
zo 02 oktober 2016Singelloop Utrecht 2016 Utrecht
zo 02 oktober 2016Speciale estafettes Hilversum
zo 02 oktober 2016Temporun 2016 Bussum
zo 02 oktober 2016Werpvijfkamp AV Zuidwal 2016 Huizen
za 01 oktober 2016Clubkampioenschappen GAC Pupillen 2016 Hilversum
zo 25 september 2016Keith Beard Javelin Cup 2016 Woerden
zo 25 september 2016NK Estafette 2016 dag 2 Amstelveen
zo 25 september 2016Texel Halve Marathon 2016 Texel
za 24 september 2016CK Kogelslingeren en werpvijfkamp Hilversum
za 24 september 2016NK Estafette 2016 dag 1 Amstelveen
zo 18 september 2016Dam tot Damloop 2016 Amsterdam
zo 18 september 2016Klaverblad Nationale CD Meerkamp dag 2 Zoetermeer
zo 18 september 2016Senioren 1e - 2e Divisie Promotie/Degradatie [2016] Hengelo
zo 18 september 2016Senioren NK Teams - 1e Divisie Promotie/Degradatie [2016] Assendelft
za 17 september 2016Klaverblad Nationale CD Meerkamp dag 1 Zoetermeer
za 17 september 2016Pupillenfinale 2016 regio 2&5 Hilversum
vr 16 september 2016Wageningen Track Meeting 3 Wageningen
zo 11 september 2016Polsstok wedstrijd Feniks Amsterdam
zo 11 september 2016Pupillen en Junioren CD wedstrijd AV Castricum Castricum
zo 11 september 2016Sparta Games voor Senioren en AB-junioren Den Haag
zo 11 september 2016Steeplewedstrijd AV Edam Edam
za 10 september 2016Competitiefinale 2016 junioren CD Alphen ad Rijn
za 10 september 2016Fish Potato Run 2016 Emmeloord
za 10 september 2016Triatlon Wommels Wommels
za 10 september 2016Werpvijfkamp RA 2016 Rotterdam
vr 09 september 2016Mila Avondwedstrijd DEM Beverwijk
wo 07 september 2016Estafette wedstrijd pupillen en sprint junioren en senioren Hilversum
zo 04 september 2016ArenaGames 2016 - GAC uitslagen Hilversum
zo 04 september 2016Gooische Run 2016 Blaricum
zo 04 september 2016Junioren B competitiefinale 2016 Dronten
zo 04 september 2016Masters Competitiefinale 2016 Vught
zo 04 september 2016Nationale D-Spelen 2016 Amsterdam
zo 04 september 2016WeesperNieuws Kwart Triatlon 2016 Weesp
za 03 september 2016C-Interland Nederland-Westfalen Gladbeck (D)
za 03 september 2016Gerrit Vos bokaal Hoorn
vr 02 september 20166e Trackmeeting Utrecht
do 01 september 2016800 meter wedstrijd GAC Hilversum
di 30 augustus 2016Vechtloop Maarssen 2016 Maarssen
zo 28 augustus 201649e Nationale C-Spelen dag 2 Amsterdam
zo 28 augustus 2016Keistad Meerkampen 2016 - dag 2 Amersfoort
zo 28 augustus 2016Royal Run 2016 Soestdijk
zo 28 augustus 2016Uitsmijterbokaal Grootebroek
zo 28 augustus 2016Woerden loopt incourant Woerden
zo 28 augustus 2016Zuid Nederlandse Kampioenschappen Weert
za 27 augustus 201649e Nationale C-Spelen Amsterdam
za 27 augustus 2016Baanwedstrijd voor alle categorieën AV Passaat Papendrecht
za 27 augustus 2016Keistad Meerkampen 2016 Amersfoort
vr 26 augustus 20163e Goudse Kaas- en stroopwafel instruif Gouda
do 25 augustus 2016Avondwedstrijd Junioren en Senioren LA Leiden
zo 21 augustus 2016Nazomer instuif Lisse
zo 21 augustus 2016Polsstokwedstrijd Haag Atletiek Den Haag
vr 19 augustus 201627e Dorpsloop Baambrugge Baambrugge
do 18 augustus 20161500 meter wedstrijd GAC Hilversum
za 13 augustus 2016PK Meerkamp St Truiden St Truiden (B)
vr 12 augustus 20163e avondinstuif AV Trias 2016 Heiloo
vr 12 augustus 20165e Trackmeeting Utrecht
za 06 augustus 2016Flanders Cup Allonsius Sport Huizingen
do 04 augustus 201628e Kooyman Polderloop De Kwakel
zo 31 juli 2016Ironman Maastricht Maastricht
zo 31 juli 2016Open Mollekescriterium Mol (B)
za 30 juli 2016Internationale Atletiekmeeting voor Mon Leuven (B)
vr 29 juli 20162e Avondinstuif AV Trias Heiloo
zo 24 juli 2016Pride Atletiek Amsterdam
za 23 juli 201626e Memorial Rasschaert Rasschaert
za 23 juli 2016Internationale werp 5-kamp Hilversum
vr 22 juli 2016Wageningen Track Meeting 2 2016 Wageningen
zo 17 juli 2016Richard Coté Bokaal 2016 Krommenie
za 16 juli 2016Nacht van de Atletiek 2016 Heusden-Zolder (B)
vr 15 juli 20161e Avondinstuif 2016 AV Trias Heiloo
vr 15 juli 20164e Runnersworld Trackmeeting 2016 Utrecht
zo 10 juli 2016(Open) Brabantse Kampioenschappen D-junioren Dongen
zo 10 juli 2016Brooks 10 K Champions Run Amsterdam
zo 10 juli 2016Pupillenwedstrijd AV Dongen Dongen
za 09 juli 20162e springwedstrijd 2016 GAC Hilversum
za 09 juli 2016Voorthuizen loopt 2016 Voorthuizen
zo 03 juli 2016Avantri Meerkampen Schoonhoven
zo 03 juli 2016Grote Prijs Stad Lokeren 2016 Lokeren
zo 03 juli 2016NK Junioren 2016 - dag 3 Breda
za 02 juli 201620kamp AV Trias 2016 Heiloo
za 02 juli 2016Kermismeerkampen 2016 Best
za 02 juli 2016NK Junioren 2016 - dag 2 Breda
za 02 juli 2016Werpen AV Hera Heerhugowaard
za 02 juli 2016Zomerwedstrijd Veenendaal
vr 01 juli 2016Instuif ABCD + Senioren Sparta Den Haag
vr 01 juli 2016NK Junioren 2016 dag 1 Breda
vr 01 juli 2016Pijnenburg Tech Meeting Soest
zo 26 juni 201635e Vechtloop Weesp Weesp
zo 26 juni 2016AFAS Hamersveldloop Leusden
zo 26 juni 2016Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 3 [2016] Utrecht
zo 26 juni 2016Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2016] Haarlem
za 25 juni 2016Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 3 [2016] Huizen
vr 24 juni 20163e Runnersworld Trackmeeting Utrecht
di 21 juni 2016Cialfo C.t-1000-2000-5000-1uur Epe
zo 19 juni 2016NK Atletiek 2016 - dag 4 Amsterdam
zo 19 juni 2016Vlaardingse Polderwedstrijd Vlaardingen
za 18 juni 20163e pupillencompetitie regio 2-5 Hilversum
za 18 juni 20163e pupillencompetitie regio 2-5 - restant Hilversum
za 18 juni 2016Heuvelrugloop Maarn 2016 Maarn
za 18 juni 2016NK Atletiek 2016 - dag 3 Amsterdam
vr 17 juni 2016CD Evening Games - Wedstrijd 4 2016 Haarlem
vr 17 juni 2016Loopgala Soest Soest
vr 17 juni 2016NK Atletiek 2016 - dag 2 Amsterdam
do 16 juni 2016NK Atletiek 2016 - dag 1 Amsterdam
wo 15 juni 2016DSM Baancircuit Dronten Dronten
zo 12 juni 20162-uurswedstrijd pupillen en CD junioren Edam
zo 12 juni 201632e Oostermeent Triathlon Huizen Huizen
zo 12 juni 201634e Triathlon Terheijden Terheijden
zo 12 juni 2016Junioren B Poule 41 Wedstrijd 2 -2016 Heerhugowaard
zo 12 juni 2016NK Masters 2016 - dag 2 Amersfoort
zo 12 juni 2016Polevaulting Rotterdam Rotterdam
za 11 juni 2016Gouden Spike 2016 Leiden
za 11 juni 2016Jubileum wedstrijd G-Atletiek Almere
za 11 juni 2016KroondomeinTrail Apeldoorn
za 11 juni 2016NK Masters 2016 dag 1 Amersfoort
za 11 juni 2016Scania Zwolse Halve Marathon 2016 Zwolle
vr 10 juni 20162e Goudse Kaas- en stroopwafel instuif Gouda
vr 10 juni 2016Amsterdams Baan Circuit bij AV Feniks Amsterdam
vr 10 juni 2016Asterix Baanwedstrijd - sprintmeerkamp Eindhoven
do 09 juni 2016Werpavond 3 van 6 Zwolle
wo 08 juni 2016Zomeravondcup 4 2016 Utrecht
zo 05 juni 2016Marathon Amersfoort 2016 Amersfoort
zo 05 juni 2016Masters Poule 21 Wedstrijd 2 -2016 Hilversum
zo 05 juni 2016Nationale A-Games 2016 Soest
zo 05 juni 2016Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp- dag 2 Gemert
zo 05 juni 2016Rabobank Driedorpenloop 2016 Kortenhoef
za 04 juni 2016Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp- dag 1 Gemert
za 04 juni 2016Putbos Memorial Leon Buyle Lede-Oordegem
za 04 juni 2016Slachtemarathon 2016 Raerd
vr 03 juni 2016Amsterdams Baan Circuit bij AV Startbaan Amstelveen
zo 29 mei 2016Leidscherijnloop Utrecht
zo 29 mei 2016Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 2-2016 Amsterdam
zo 29 mei 2016Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 2-2016 Lisse
za 28 mei 20162e wedstrijd Pupillen competitie regio 2-5 poule 1 Huizen
za 28 mei 2016Gelders/Overijssels Kampioenschap C/D junioren Heerde
za 28 mei 2016IFAM Outdoor Oordegem (B)
vr 27 mei 20162e Wageningen Track Meeting 2016 Wageningen
vr 27 mei 2016Avond baanwedstrijd Haag Atletiek Den Haag
vr 27 mei 2016CD Evening Games - Wedstrijd 3-2016 Beverwijk
vr 27 mei 2016Pijnenburg Techmeeting Soest
vr 27 mei 2016Zuidwal Instuif 2016 Huizen
wo 25 mei 2016Zomeravondcup 3 - 2016 Utrecht
zo 22 mei 201633e Wallenloop Naarden
zo 22 mei 20166e Hurdles/Sprint Special Hortas/Sotra Epe
zo 22 mei 2016Marathon Leiden Leiden
zo 22 mei 2016Marikenloop 2016 Nijmegen
zo 22 mei 2016NSK Baan 2016 - dag 2 Wageningen
za 21 mei 2016Eef Kamerbeek Games Eindhoven
za 21 mei 2016Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 -2016 Amersfoort
za 21 mei 2016NSK Baan 2016 - dag 1 Wageningen
vr 20 mei 20162e Runnersworld Trackmeeting Utrecht
ma 16 mei 2016Kwart Triathlon Woerden Woerden
ma 16 mei 2016Pinkstermeerkamp 2016 - dag 2 Amstelveen
ma 16 mei 2016T-Meeting 2016 Tilburg
zo 15 mei 2016Pinkstermeerkamp 2016 - dag 1 Amstelveen
zo 15 mei 2016Sprint 2-kamp en Horden wedstrijd AAV'36 - dag 2 Alphen a/d Rijn
za 14 mei 2016Hindeloop 2016 Hindeloopen
za 14 mei 2016IJsselsteinloop 2016 IJsselstein
za 14 mei 2016Kogelslingerwedstrijd GAC 2016 Hilversum
za 14 mei 2016Recordwedstrijden 2016 Hoorn
za 14 mei 2016Sprint 2-kamp en Horden wedstrijd AAV'36 Alphen a/d Rijn
vr 13 mei 2016CD Evening Games - Wedstrijd 2-2016 Heiloo
vr 13 mei 2016Tartlétos Loopgala / NSK Meerkamp Wageningen
do 12 mei 2016Energie Mila Track Meeting Barendrecht
di 10 mei 2016Zomeravondcup 2 - 2016 Utrecht
zo 08 mei 2016Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 2016 Amsterdam
zo 08 mei 2016Masters Poule 21 Wedstrijd 1-2016 Heerhugowaard
zo 08 mei 2016Rondehoeploop 2016 Ouderkerk a/d Amstel
za 07 mei 2016Ter Specke Bokaal 2016 Lisse
do 05 mei 20161e Goudse Kaas- en stroopwafel instuif 2016 Gouda
do 05 mei 2016Battle of the B's 2016 Amsterdam
do 05 mei 2016Harry Schulting Games Vught Vught
do 05 mei 2016Hemelvaartwedstrijd pupillen en CD Sparta Den Haag
do 05 mei 2016Recordwedstrijd Typhoon Gorinchem
zo 01 mei 2016Horror meerkamp BCD dag 2 Sneek
zo 01 mei 2016NK Kogelslingeren en gewichtwerpen masters Zutphen
za 30 april 2016Amsterdams Baan Circuit bij Phanos Amsterdam
za 30 april 2016Horde wedstrijd GAC Hilversum
za 30 april 2016Horror meerkamp BCD Sneek
za 30 april 2016NK kogelslingeren, gewichtwerpen en NK werpvijfkamp Zutphen
vr 29 april 20161e Runnersworld Trackmeeting Utrecht
wo 27 april 2016Johan Knaap Games Enschede
wo 27 april 2016Wallenloop Elburg Elburg
zo 24 april 2016Londen Marathon Londen (GB)
zo 24 april 2016Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 1 Bergen op Zoom
zo 24 april 2016Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 Woerden
za 23 april 2016Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 1 [2016] Hilversum
do 21 april 2016Open werpdriekamp Clytoneus Woerden
di 19 april 2016Zomeravondcup 1 - 2016 Utrecht
zo 17 april 2016Hilversum Cityrun 2016 Hilversum
zo 17 april 2016Hoogeveense Cascaderun Hoogeveen
zo 17 april 2016Marathon Hamburg 2016 Hamburg (D)
za 16 april 20161e wedstrijd Pupillen competitie regio 2-5 poule 1 Huizen
vr 15 april 2016CD Evening Games - Wedstrijd 1 Hoofddorp
zo 10 april 20161e Springwedstrijd GAC 2016 Hilversum
zo 10 april 2016Marathon Rotterdam 2016 Roterdam
zo 10 april 2016Nescioloop Amsterdam
zo 10 april 2016WK indoor 14-kamp Helsinki
zo 03 april 201641e Eemnesser Polderloop Eemnes
za 02 april 201613e SecureRun Ameide Ameide
za 02 april 2016EK Masters Ancona - dag 5 Ancona (IT)
za 02 april 2016GAC Trainingswedstrijd pupillen Hilversum
za 02 april 2016Halve Marathon Praag Praag
za 02 april 2016Sprint wedstrijd GAC jun/sen Hilversum
vr 01 april 2016EK Masters Ancona - dag 4 Ancona (IT)
do 31 maart 2016EK Masters Ancona - dag 3 Ancona (IT)
wo 30 maart 2016EK Masters Ancona - dag 2 Ancona (IT)
di 29 maart 2016EK Masters Ancona - dag 1 Ancona (IT)
ma 28 maart 2016De Halve van de Haar Haarzuilens
ma 28 maart 2016Memorial Saskia’s 7 Dronten
ma 28 maart 2016Paaswedstrijd AV Triathlon 2016 Amersfoort
ma 28 maart 2016Paaswedstrijd NEA-Volharding Purmerend
ma 28 maart 2016Rabobank Klap tot klaploop Stadskanaal
za 26 maart 2016Kogelslingerwedstrijd AV Clytoneus Woerden
zo 20 maart 20169e Runner's World Zandvoort Circuit Run Zandvoort
zo 20 maart 2016Halve Marathon Lissabon Lissabon
zo 20 maart 2016Spiegelplasloop 2016 Nederhorst den Berg
zo 20 maart 2016Utrecht Science Park Marathon 2016 Utrecht
zo 20 maart 2016Werpwedstrijd GAC Hilversum
za 19 maart 201642e Indoor Heerenveen Heerenveen
za 19 maart 20164e Lageveldloop 2016 Wierden
za 19 maart 201664e Reeuwijkse Plassenloop Reeuwijk
za 19 maart 2016Crossfinale jeugd Regio 1 t/m 5 Wieringerwerf
za 19 maart 2016Lenteloop 2016 Hilversum
za 19 maart 2016Lenteloop Emmen 2016 Emmen
za 19 maart 2016Univé Leekster Lente Loop Leek
di 15 maart 2016Cialfo Cooper-1000m-5000m Epe
zo 13 maart 2016NK Cross 2016 - dag 2 Oldenzaal
zo 13 maart 2016Stevensloop 2016 Nijmegen
za 12 maart 2016BK Masters Gent
za 12 maart 2016Halve Marathon Harderwijk Harderwijk
za 12 maart 2016NK Cross 2016 - dag 1 Oldenzaal
za 12 maart 2016Phanos Indoor voor Pupillen en 60m voor jun/sen Amsterdam
zo 06 maart 2016CPC Loop NN Den Haag
zo 06 maart 2016Indoor C/D meerkamp + extra 60m Horden Naaldwijk
zo 06 maart 2016Nationale Pupillen Indoor Stedenwedstrijd Apeldoorn
zo 06 maart 2016Rabobank Trappenbergloop 2016 Huizen
zo 06 maart 2016Winterslingeren AV PEC Zwolle
za 05 maart 20163Bergenloop 2016 Driebergen
za 05 maart 2016NSK Indoor 2016 Apeldoorn
zo 28 februari 2016Berden Voorjaarsloop Venlo
zo 28 februari 2016NK Indoor Senioren 2016 dag 2 Apeldoorn
zo 28 februari 2016Phanos Boscross Amstelveen
za 27 februari 2016NK Indoor Senioren 2016 dag 1 Apeldoorn
zo 21 februari 2016NK Indoor Junioren 2016 dag 2 Apeldoorn
zo 21 februari 2016PK Sport Bosdijkloop 2016 Vinkeveen
zo 21 februari 2016Schutrups trailrun Exloo
zo 21 februari 2016Vaartsluisboscross Almere
za 20 februari 2016Clubkampioenschappen Cross 2016 Hilversum
za 20 februari 2016Clubkampioenschappen cross 2016 - pupillen Hilversum
za 20 februari 2016Indoor werpwedstrijd AV Unitas Sittard
za 20 februari 2016NK Indoor Junioren 2016 dag 1 Apeldoorn
zo 14 februari 201639e Groet uit Schoorl Run Schoorl
zo 14 februari 2016NK Masters Indoor 2016 dag 2 Apeldoorn
zo 14 februari 2016NK Meerkamp Indoor 2016 dag 2 Apeldoorn
zo 14 februari 2016PH Jumping Weekend dag 2 Vught
za 13 februari 2016NK Masters Indoor 2016 Apeldoorn
za 13 februari 2016NK Meerkamp Indoor 2016 Apeldoorn
za 13 februari 2016PH Jumping Weekend Vught
za 13 februari 2016Rietplasrun Emmen
zo 07 februari 20164e AVHorror Winterloop 2015/16 Sneek
zo 07 februari 2016Arnoud Magnin Wintercross Zuidlaren
zo 07 februari 2016Midwinter Marathon 2016 Apeldoorn
za 06 februari 20163e crosscompetitie AAC Amsterdam
za 06 februari 2016Indoor Amsterdam Amsterdam
za 06 februari 2016Indoorwedstrijd Sotra/AV34 - Rondbaannummers Apeldoorn
zo 31 januari 2016Klaverblad Verzekeringen Amersfoortse Bergcross Amersfoort
zo 31 januari 2016Mastboscross 2016 Breda
zo 31 januari 2016Uithoorns Mooiste Uithoorn
za 30 januari 20168e AV PEC 1910 indoor Apeldoorn
za 30 januari 2016FS Hondsrugcross Emmen
za 30 januari 2016Winterindoor 2016 Hellas Utrecht
zo 24 januari 20163e BAV Wintercup 2015-2016 Baarn
zo 24 januari 2016Indoor wedstrijd senioren/AB junioren AV Unitas Sittard
zo 24 januari 2016Intersport Jonker Junioren Nationale C Indoor Wedstrijden Apeldoorn
za 23 januari 2016Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden Apeldoorn
zo 17 januari 201652e Abdijcross Kerkrade
zo 17 januari 2016Indoor losse onderdelen voor JunB, JunA, Senioren en Masters Naaldwijk
zo 17 januari 2016Leemkuilcross 2016 Nijmegen
zo 17 januari 2016Pampushoutcross 2016 Almere
za 16 januari 201630e Wintertrimloop Makkum Makkum
vr 15 januari 2016Vrijdag Avond Indoor 3 Utrecht
zo 10 januari 201644e Saucony Egmond Halve Marathon Egmond aan Zee
zo 10 januari 2016phanos sprinthorde indoor 2 2016 Amsterdam
za 09 januari 201618e AGU Egmond-Pier-Egmond Egmond aan Zee
za 09 januari 201629e Florijnwinterloop Woudenberg
za 09 januari 2016Indoor Senioren, Junioren AB, Masters ARV Ilion Zoetermeer
za 09 januari 2016Tempo Regio cross Bussum
za 02 januari 2016Vrijdagavondindoor twee Utrecht
do 31 december 201535e Sylvestercross Soest
di 29 december 2015Solana Atletiek Indoor Dronten Dronten
zo 27 december 201521e kerstloop Amstelveen Amstelveen
zo 27 december 20153e Kerst(dag) werpwedstrijd Amsterdam
za 26 december 2015Kerstcross Opmeer Spanbroek
za 26 december 2015Kerstloop 's Graveland 2015 's Graveland
zo 20 december 2015Open Friese Kampioenschappen Appelscha 2015 Appelscha
zo 20 december 2015Try-out Games - Omnisport - ABjunioren en senioren Apeldoorn
za 19 december 201538e Linschotenloop Linschoten
za 19 december 2015Leisure World Kerstloop Dronten Dronten
vr 18 december 2015U-Track vrijdagavondindoor 1 Utrecht
zo 13 december 20152e BAV Wintercup 2015-2016 Baarn
zo 13 december 2015Almeerderstrandcross Almere
zo 13 december 2015Indoor C/Djunioren meerkamp en extra horden Naaldwijk
zo 13 december 2015L'Avant Sylvestre Cross loop 2015 Reusel
zo 13 december 2015Sprint/horde Phanos Indoor Amsterdam
za 12 december 2015Ameland Adventure Run Ameland
za 12 december 2015Indoor ARV Ilion AB Junioren en Senioren Zoetermeer
za 12 december 2015Triple IT Indoor Gala Alkmaar
za 12 december 2015Wilgenweard N'dalse bergcross Nijverdal
zo 06 december 2015Pfixx Solar Montferland Run 2015 's Heerenberg
zo 29 november 2015Vechtstreek In Beweging Maarssen
zo 29 november 2015Vlasakkerloop 2015 Amersfoort
za 28 november 20151e crosscompetitie 2015-2016 Uithoorn
zo 22 november 2015Loket.nl Warandeloop 2015(zondag) Tilburg
zo 22 november 2015PH: Open Indoor Pupillen + PHS Dordrecht
za 21 november 2015Loket.nl Warandeloop 2015(zaterdag) Tilburg
za 21 november 2015Phanos Indoor Amsterdam
zo 15 november 201550e Scorpiocross Oosterhout
zo 15 november 2015Marathon Valencia Valencia
zo 15 november 2015Scholten Awater Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 14 november 2015Herfstindoor Hellas Utrecht
zo 08 november 20151e Wintercup 2015 Baarn
zo 08 november 2015Berenloop 2015 Terschelling
za 07 november 2015Kleintje Berenloop 2015 West-Terschelling
vr 06 november 2015Bergrace by Night Wageningen<HTML>
zo 01 november 201568e Mapleleafcross Hilversum
zo 01 november 201568e Mapleleafcross - prestatielopen Hilversum
za 31 oktober 2015Werpvijfkamp Masters Hanzesport Zutphen
do 29 oktober 2015Recordwedstrijd polsstokhoogspringen 2015 Breda
zo 25 oktober 2015Werpdriekamp AV Edam 2015 Edam
zo 25 oktober 2015Wolfskamerloop 2015 Huizen
zo 18 oktober 201531e Maliebaanloop Utrecht
zo 18 oktober 2015Molenhoeks Makkie Molenhoek
zo 18 oktober 2015Schlosslauf Rapperswil-Jona
zo 18 oktober 2015TCS Amsterdam Marathon 2015 Amsterdam
za 17 oktober 201551e Athlos Cross Harderwijk
zo 11 oktober 2015Hoge Veluwe Loop Hoenderloo
zo 11 oktober 2015Marathon Eindhoven 2015 Eindhoven
zo 11 oktober 2015Pijnenburg Bosmarathon Soest 2015 Soest
zo 11 oktober 2015Taartwedstrijden masters
za 10 oktober 201528e Reest Halve Marathon Meppel
za 10 oktober 2015Clubkampioenschappen werpvijfkamp Hilversum
zo 04 oktober 2015CK Junioren Cen D Hilversum
zo 04 oktober 2015CK Senioren AB Hilversum
zo 04 oktober 2015Marathon Brussel 2015 Brussel
zo 04 oktober 2015Werpvijfkamp AV Zuidwal Huizen
za 03 oktober 2015Clubkampioenschappen pupillen GAC Hilversum Hilversum
zo 27 september 201510e Temporun Bussum Bussum
zo 27 september 2015Keith Beard Javelin Cup Woerden
zo 27 september 2015Marathon Berlijn Berlijn (D)
zo 27 september 2015NK Estafette 2015 dag 2 Amstelveen
zo 27 september 2015Posbankloop 2015 Velp
zo 27 september 2015Schutrups Run Exloo
zo 27 september 2015Singelloop tegen reuma Utrecht
zo 27 september 2015Texel Halve Marathon 2015 Den Burg
za 26 september 2015NK Estafette 2015 dag 1 Amstelveen
za 26 september 2015Open meerkamp 2015 Woerden
wo 23 september 2015Mila Avondinstuif Leiden
zo 20 september 201531e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 20 september 201537e Halve van Hoogland Amersfoort
zo 20 september 2015Competitiefinale junioren B 2015 Den Haag
zo 20 september 2015Nationale CD Meerkamp Ilion Zoetermeer
za 19 september 2015Damloop by Night Zaandam
za 19 september 2015Nationale CD Meerkamp Ilion - tussenstand Zoetermeer
vr 18 september 2015Wagenings Loop-, Spring− en Smijtwerk − 18 september 2015 Wageningen
zo 13 september 2015Senioren 1e - 2e Divisie Promotie/Degradatie 2015 Bergen op Zoom
zo 13 september 2015Twee uurswedstrijd AV Edam Edam
za 12 september 20154e Gooi-en Eemlandcircuit Soest
za 12 september 2015Challenge Almere-Amsterdam Almere
za 12 september 2015Fish Potato Run Emmeloord
za 12 september 2015Junioren C/D competitiefinale Breda
za 12 september 2015Schippersrun Odoorn Odoorn
za 12 september 2015Werpvijfkamp RA Rotterdam
vr 11 september 2015BNO Instuifcircuit 2015, 4e wedstrijd Vught
do 10 september 20154e Westlandse Avondinstuif Naaldwijk
zo 06 september 201526e WeesperNieuws Kwart Triatlon Weesp
zo 06 september 2015De 30 van Amsterdam-Noord Amsterdam
zo 06 september 2015Finale Mastercompetitie 2015 Beverwijk
zo 06 september 2015Gooische Run 2015 Laren
zo 06 september 2015Haarlemmermeer Run Hoofddorp
zo 06 september 2015NK Teams junioren 2015 Leiden
za 05 september 2015C Interland-Westfalen Amsterdam
za 05 september 2015Keuzemeerkamp junioren AV Daventria Deventer
vr 04 september 20156e Trackmeeting te Utrecht Utrecht
vr 04 september 2015Avondevent Polshoog Enschede
wo 02 september 20153e Sprintwedstrijd GAC Hilversum Hilversum
wo 02 september 2015Uitslagen estafette wedstrijd pupillen Hilversum
zo 30 augustus 201511e Keistad Meerkampen Amersfoort
zo 30 augustus 2015N70 trail Nijmegen
zo 30 augustus 2015Nationale C-Spelen dag 2 Amsterdam
zo 30 augustus 2015Open Noord Nederlandse Kampioenschappen Meerkamp Stadskanaal
zo 30 augustus 2015Tweede Royal Run Soest
za 29 augustus 2015Nationale C-Spelen dag 1 Amsterdam
za 29 augustus 2015Sneek Bolsward Sneek Sneek
za 29 augustus 2015Tussenstand Keistadmeerkampen Amersfoort
za 29 augustus 2015WTG Mar del Plata
vr 28 augustus 2015Amsterdams baancircuit AV Atos Amsterdam
vr 28 augustus 2015World Transplant Games Mar del PLata
wo 26 augustus 201540e Gildeloop Soest
di 25 augustus 2015Ronde van Abcoude Abcoude
zo 23 augustus 2015Meerkamp AV Lycurgus Krommenie
zo 23 augustus 2015Nationale D-Spelen Amsterdam
zo 23 augustus 2015Nazomer Instuif De Spartaan Lisse
zo 23 augustus 2015WK 20 kamp Tartu (Est)
za 22 augustus 2015Edam Avond Edam
za 22 augustus 2015WK 20kamp - tussenstand Tartu (Estland)
vr 21 augustus 201526e Dorpsloop Baambrugge Baambrugge
za 15 augustus 2015Slotdag WK Masters Lyon (F)
vr 14 augustus 20153e Avondinstuif AV Trias Heiloo
vr 14 augustus 20155e Runnersworld Track Meeting Utrecht
wo 12 augustus 2015WK Masters dag 8 Lyon (F)
di 11 augustus 2015WK Masters dag 7 Lyon (F)
ma 10 augustus 2015WK Masters dag 6 Lyon (F)
zo 09 augustus 2015WK Masters dag 5 Lyon (F)
vr 07 augustus 2015WK Masters dag 4 Lyon (F)
do 06 augustus 2015WK Masters dag 3 Lyon (F)
wo 05 augustus 2015WK Masters dag 2 Lyon
di 04 augustus 2015WK Masters dag 1 Lyon (F)
zo 02 augustus 2015NK Atletiek dag 4 Amsterdam
za 01 augustus 2015NK Atletiek dag 3 Amsterdam
vr 31 juli 2015NK Atletiek dag 2 Amsterdam
do 30 juli 201527e Kooyman Polderloop De Kwakel De Kwakel
do 30 juli 2015NK Atletiek dag 1 Amsterdam
za 18 juli 2015KBC Nacht 2015 Heusden (B)
vr 17 juli 2015Track Meeting Wagenings Loop-, Spring- en Smijtwerk, 9e editie Wageningen
za 11 juli 2015Voorthuizen Loopt Voorthuizen
za 11 juli 2015Zeeuws Kampioenschap CD junioren Vlissingen
za 11 juli 2015Zomerwerpen Rotterdam
vr 10 juli 20154e Runnersworld Trackmeeting Utrecht
vr 10 juli 2015Lopers company loopavond Steenwijk
zo 05 juli 2015Klaverblad Arena Games Hilversum
za 04 juli 2015Richard Cote Bokaal 2015 Krommenie
vr 03 juli 2015Amsterdam Baan Circuit bij AV23 Amsterdam
zo 28 juni 201512e Stoomtramloop Medemblik - Hoorn Hoorn
zo 28 juni 201534ste Vechtloop Weesp
zo 28 juni 2015NK Junioren 2015 dag 3 Breda
zo 28 juni 2015trail des sabotiers Bazouges la perouse - Bretagne
za 27 juni 201520 & 14 kamp AV Trias
za 27 juni 2015NK Junioren 2015 dag 2 Breda
za 27 juni 2015Zeewolde Endurance Triatlon Zeewolde
vr 26 juni 2015CD Evening Games - Wedstrijd 4
vr 26 juni 2015Heamiel LAB Grachtenloop Bolsward
vr 26 juni 2015NK Junioren 2015 dag 1 Breda
zo 21 juni 20152e competitiewedstrijd A-junioren Hoorn
zo 21 juni 2015Brooks Ladiesrun Utrecht Utrecht
zo 21 juni 2015Masters Poule 21 Wedstrijd 2 Den Helder
zo 21 juni 2015natuurloop Meerwijck Kropswolde
zo 21 juni 2015Sprinttriathlon Nederhorst Nederhorst den Berg
za 20 juni 2015Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 3 Lelystad
vr 19 juni 2015Derde Runnersworld Trackmeeting Utrecht
zo 14 juni 20152e B Junioren competitie Santpoort
zo 14 juni 2015Cityrun Almere Almere
zo 14 juni 2015NK masters dag 2 Zierikzee
za 13 juni 20153e wedstrijd Pupillen competitie regio 2&5 poule Hilversum
za 13 juni 201544e Gouden Spike Leiden
za 13 juni 2015NK Masters dag 1 Zierikzee
za 13 juni 2015Scania Zwolse Halve Marathon Zwolle
vr 12 juni 2015Tartletos Loopgala Wageningen
zo 07 juni 20152e Werpwedstrijd GAC Hilversum Hilversum
zo 07 juni 20153e wedstrijd seniorencompetitie 1e divisie Zoetermeer
zo 07 juni 2015Maastrichts Mooiste Maastricht
zo 07 juni 2015Marathon Amersfoort Amersfoort
zo 07 juni 2015Rabobank Drie Dorpenloop 2015 Kortenhoef
zo 07 juni 2015Trackmeetings Junior 2 Utrecht
za 06 juni 2015Open Gelders/Overijssels Kampioenschap CD junioren Almelo
za 06 juni 2015Polshoog plein Rotterdam Rotterdam
vr 05 juni 2015CD Evening Games - Wedstrijd 3 Krommenie
wo 03 juni 2015Zomeravondcup 4 Utrecht
zo 31 mei 20151e competitiewedstrijd A-junioren Alphen a/d Rijn
zo 31 mei 2015AMC Loop Amsterdam
zo 31 mei 2015Comrades Marathon Durban (SAf)
zo 31 mei 2015NK Werpvijfkamp masters Amersfoort
za 30 mei 2015Junioren C/D 2e competitiewedstrijd Heiloo
za 30 mei 2015NK Masters Werpen 2015 Amersfoort
za 30 mei 2015Onderlinge wedstrijd A-atletiek Hilversum
vr 29 mei 20152e Runnerswold Trackmeeting Utrecht
wo 27 mei 2015Nijmegen Global Athletics Nijmegen
wo 27 mei 2015Station tot stationloop Ommen
ma 25 mei 2015Grote prijs stad Lokeren Lokeren (B)
ma 25 mei 2015Pinkstermeerkamp 2015 Amstelveen
ma 25 mei 2015T-meeting 2015 Tilburg
zo 24 mei 2015NK meerkamp voor A-B junioren en neo-senioren Tilburg
zo 24 mei 2015Pinkstermeerkamp 2015 - tussenstand Amstelveen
za 23 mei 20152e Springwedstrijd GAC Hilversum
za 23 mei 2015Adelaar Sport IJsselsteinloop IJsselstein
vr 22 mei 20151e Wageningse trackmeeting Wageningen
vr 22 mei 2015AV Edam werpdriekamp en instuif Edam
vr 22 mei 2015CD Evening Games wedstrijd 2 Heiloo
do 21 mei 2015Energie MiLa Trackmeeting Barendrecht
zo 17 mei 201525ste Leiden marathon NK 21km 2015 Leiden
zo 17 mei 20153e Gooi-en Eemlandcircuit Huizen
zo 17 mei 2015Marikenloop Nijmegen
zo 17 mei 2015Masters Poule 21 wedstrijd 1 Hilversum
zo 17 mei 2015Trackmeetings Junior 1 Utrecht
zo 17 mei 2015Trail de la Lesse Lesse
zo 17 mei 2015Wallenloop Naarden-Vesting Naarden
za 16 mei 201511e Krakelingenloop Heukelum
za 16 mei 2015Hollandia Recordwedstrijden Hoorn
do 14 mei 2015Amsterdam Baan Circuit bij Phanos Amsterdam
do 14 mei 2015Harry Schulting Games Vught
do 14 mei 2015Loop van Leidsche Rijn Run Utrecht
do 14 mei 2015NSK Dag 1 Eindhoven
zo 10 mei 20151e competitie B-Junioren Huizen
za 09 mei 2015Eemmeerloop Bunschoten
za 09 mei 2015Ter Specke Bokaal Lisse
vr 08 mei 20151e Trackmeeting Utrecht 2015 Utrecht
zo 03 mei 20152e seniorencompetitie AV Lycurgus Krommenie
zo 03 mei 2015Sprint Triathlon Triami Deventer
za 02 mei 20151e Sprint-hordenwedstrijd GAC 2015 Hilversum
di 28 april 2015Zomeravondcup 2 Utrecht
zo 26 april 201519e Roze Loop Amsterdam
zo 26 april 20152e Gooi-en Eemlandcircuit GAC Hilversum - deel 1 Hilversum
zo 26 april 20152e Gooi-en Eemlandcircuit GAC Hilversum - deel 2 Hilversum
zo 26 april 20152e Gooi-en Eemlandcircuit GAC Hilversum - deel 3 Hilversum
zo 26 april 2015Marathon Antwerpen Antwerpen
zo 26 april 2015Marathon Hamburg Hamburg (D)
ma 20 april 2015Marathon Boston Boston (USA)
zo 19 april 20151e seniorencompetitie AV Atilla Tilburg
zo 19 april 2015Cascaderun Hoogeveen
zo 19 april 2015Hilversum Cityrun 2015 wedstrijd en businessrun Hilversum
zo 19 april 2015Hilversum Cityrun Oxxio prestatieloop Hilversum
zo 19 april 2015Marathon Zeeuws Vlaanderen
za 18 april 20151e CD Competitie AV Lycurgus Krommenie
za 18 april 201539e Geinloop Driemond
za 18 april 2015Hilversum Cityrun - Yakult Ladies Run Hilversum
di 14 april 2015Zomeravondcup 1 2015 Utrecht
zo 12 april 2015Nescioloop 2015 Amsterdam
zo 12 april 2015NN Marathon Rotterdam Rotterdam
za 11 april 20151e Gooi-en Eemlandcircuit Altis Amersfoort
za 11 april 2015Exmoor Coastal Trail UK
za 11 april 2015Rabobank Kippenren Barneveld
za 11 april 2015Run2Day Vlinderloop 110415 Houten
vr 10 april 2015CD Evening games Hoofddorp
ma 06 april 201513e De Zestig van Texel Texel
ma 06 april 2015Cityrun Culemborg Culemborg
ma 06 april 2015Halve van de Haar Haarzuilens
ma 06 april 2015Klap tot klaploop Stadskanaal
ma 06 april 2015Memorial Saskia's Seven Dronten
ma 06 april 2015Paaswedstrijd AV Triathlon Amersfoort
za 04 april 2015two oceans ultra marathon Kaapstad (Saf)
za 04 april 2015Waterpark Beulaeke Haven trainingspakkenwedstrijd Steenwijk
zo 29 maart 201540e Eemnesser Polderloop Eemnes
zo 29 maart 20158e Runner's World Zandvoort Circuit Run Zandvoort
zo 29 maart 2015Dwars Door Dordt Dordrecht
zo 29 maart 2015Halve marathon Berlijn Berlijn
zo 29 maart 2015Rondje Nederland Arnhem
za 28 maart 201514e Monnikenloop Schiermonnikoog
za 28 maart 20151e Sprintwedstrijd GAC Hilversum Hilversum
za 28 maart 2015De 32 van Kampen Kampen
za 28 maart 2015EK Masters indoor dag 6 Torun
za 28 maart 2015Trainingswedstrijd pupillen GAC Hilversum
vr 27 maart 2015EK Masters Indoor dag 5 Torun
do 26 maart 2015EK masters indoor dag 4 Torun
wo 25 maart 2015EK Masters Indoor dag 3 Torun
wo 25 maart 2015NK Veldloop Gemeenten Utrecht
ma 23 maart 2015EK Masters Indoor dag 1 Torun
zo 22 maart 2015Almere Lenteloop Almere
zo 22 maart 2015Clubkampioenschappen Cross Hilversum
zo 22 maart 2015Jeugdmeeting met polsstok Limburg Heusen-Zolder
zo 22 maart 2015Spiegelplasloop Nederhorst den Berg
zo 22 maart 2015Utrecht Science Park Marathon 2015 Utrecht
za 21 maart 20151e Springwedstrijd GAC Hilversum Hilversum
za 21 maart 201563e Reeuwijkse Plassenloop Reeuwijk
za 21 maart 2015Dokkum Bonifatiusloop Dokkum
za 21 maart 2015Lenteloop Emmen Emmen
za 21 maart 2015Uitslagen en certificaten Lenteloop 2015
zo 15 maart 20151e werpwedstrijd GAC Hilversum
zo 15 maart 2015Westeinderloop Aalsmeer
za 14 maart 2015Finale crosscompetitie 2014-2015 regio's 1 t/m 5 Amersfoort
za 14 maart 2015Halve Marathon Harderwijk Harderwijk
zo 08 maart 2015Amersfoortse Bergcross Amersfoort
zo 08 maart 2015Indoor Naaldwijk Naaldwijk
zo 08 maart 2015Munnikloop Purmerend
zo 08 maart 2015NN City Pier City loop Den Haag
zo 08 maart 2015Vijfde indoorwedstrijd AV Spiridon Rijen
zo 08 maart 2015Winterwerpwedstrijd PEC Zwolle
za 07 maart 20153bergenloop Driebergen
za 07 maart 2015NSK Indoor Apeldoorn
zo 01 maart 201520 van Alphen Alphen a/d Rijn
zo 01 maart 2015NK Indoor Junioren dag 2 Apeldoorn
zo 01 maart 2015Rabobank Trappenbergloop Huizen
za 28 februari 2015NK Indoor Junioren dag 1 Apeldoorn
zo 22 februari 2015NK Senioren Indoor dag 2 Apeldoorn
za 21 februari 2015Indoor AV Parthenon Dordrecht
za 21 februari 2015NK Senioren Indoor dag 1 Apeldoorn
zo 15 februari 2015Marathon Jacksonville Jacksonville Florida
zo 15 februari 2015NK Masters Indoor 2e dag Apeldoorn
zo 15 februari 2015NK Meerkamp Indoor 2e dag Apeldoorn
zo 15 februari 2015PK Sport Bosdijkloop Vinkeveen
za 14 februari 2015NK Masters Indoor 1e dag Apeldoorn
za 14 februari 2015NK Meerkamp Indoor 1e dag Apeldoorn
za 14 februari 2015Run2Day Vlinderloop Houten
zo 08 februari 201538e Groet Uit Schoorl Run Schoorl
za 07 februari 20153e crosscompetitie Amsterdam
za 07 februari 2015IFAM indoor Gent
zo 01 februari 2015Midwinter Marathon Apeldoorn Apeldoorn
zo 01 februari 2015Phanos Indoor senioren/AB-junioren Amsterdam
zo 01 februari 2015Sprint Mastboscross Breda
za 31 januari 2015Hellas Winterindoor Utrecht
za 31 januari 2015Ilion indoor horden en sprint Zoetermeer
vr 30 januari 2015Phanos Ver/Hss wedstrijd Amsterdam
zo 25 januari 20157e AV PEC 1910 Indoor dag 2
zo 25 januari 2015Eindstand BAV Wintercup Baarn
zo 25 januari 2015Safari Run Arnhem
za 24 januari 20157e AV PEC 1910 Indoor Apeldoorn
zo 18 januari 201551e Abdijcross en NK Cross Kerkrade
zo 18 januari 2015Broekstreker veldloop Ekehaar
zo 18 januari 2015Intersport Jonker Nationale Junioren C Indoorwedstrijden Apeldoorn
zo 18 januari 2015Pampushoutcross Almere
za 17 januari 2015Indoor AB Senioren Ilion Zoetermeer
za 17 januari 2015Intersport Jonker Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden Apeldoorn
za 17 januari 2015NK Abdijcross 2015 Kerkrade
vr 16 januari 2015Vrijdag Avond Indoor 3 Utrecht
zo 11 januari 2015PWN Egmond halve marathon Egmond
za 10 januari 2015147e Zegerplasloop Alphen aan den Rijn
za 10 januari 201517e AGU Egmond-Pier-Egmond Egmond aan Zee
za 10 januari 20152e crosscompetitie AV Tempo Bussum
za 10 januari 2015Hellas VB-Indoor + sprint, horden & hinkstapspringen Utrecht
za 10 januari 2015Run2Day Vlinderloop Sponsorloop Houten
zo 04 januari 2015Hallensportfest des BV Teutonia Lanstrop Dortmund
za 03 januari 201528e Florijnwinterloop Woudenberg
vr 02 januari 2015U-Track/Phoenix vrijdagavondindoor 2 Utrecht
wo 31 december 2014Rabobank Sylvestercross Soest
ma 29 december 20146e Solana Atletiek Indoor Dronten Dronten
zo 28 december 2014Polshoogwedstrijd GAC Hilversum Amsterdam
za 27 december 2014Halve marathon Blijham Blijham
za 27 december 2014Oudejaarsloop Marrum Marrum
vr 26 december 2014Kerstloop 's Graveland s Graveland
zo 21 december 2014Phanos Indoor december 2014 Amsterdam
za 20 december 2014Leisure World Kerstloop Dronten
za 20 december 2014Linschotenloop 2014 Linschoten
vr 19 december 20141e vrijdagavond semi-instuif U-Track Utrecht
zo 14 december 20142e BAV Wintercup 2014/15 Baarn
zo 14 december 2014junioren CD Meerkamp Olympus 70 Naaldwijk
zo 14 december 2014L'Avant Sylvestre Cross loop Reusel
za 13 december 2014Boscrossmarathon Diever Diever
za 13 december 2014Triple IT Indoor Gala AV Hylas Alkmaar
zo 07 december 201431e Nobis Zandboscross Deurne
zo 07 december 2014Pfixx Solar Montferland Run s Heerenberg
zo 07 december 2014Phanos CD Indoor Amsterdam
za 06 december 2014AV Fortuna Halve marathon Vlaardingen
zo 30 november 2014KLM Curaçao Marathon Willemstad
zo 30 november 2014Vlasakkerloop Amersfoort
za 29 november 2014Crosscompetitie 29 november AV23 Amsterdam
za 29 november 2014Sint Nicolaasloop - Bunschoten Bunschoten
zo 23 november 2014Loket.nl Warandeloop (zondag) Tilburg
za 22 november 2014Indoor ARV Ilion junioren CD Zoetermeer
za 22 november 2014Loket.nl Warandeloop (zaterdag) Tilburg
zo 16 november 2014Mooijers Mode Molenloop Edam
zo 16 november 2014Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 15 november 2014Virol Sinterklaasloop Scheemda
zo 09 november 20141e BAV Wintercup Baarn
zo 09 november 2014Kromslootparkcross Almere
zo 09 november 2014Olympisch Stadionloop Amsterdam
za 08 november 2014146e Zegerplasloop Alphen a/d Rijn
za 08 november 201445e Bennekomse Bosloop Bennekom
za 08 november 2014Hellas Herfstindoor Utrecht
zo 02 november 201467e Mapleleafcross Hilversum
zo 02 november 2014Erik wint halve marathon Berenloop Terschelling
zo 02 november 2014Michel 3e M55 in Polderputten Bosloop Ter Apel
za 01 november 2014Uitslag Kleintje Berenloop West-Terschelling
zo 26 oktober 2014Ingrid en Joost tweede bij werpvijfkamp Hanzesport Zutphen
zo 26 oktober 2014Uitslag Werpdriekamp AV Edam Edam
zo 26 oktober 2014Winst voor Martijn de Boer en Louran van Keulen in Lidl Wolfskamerloop Huizen
za 25 oktober 2014David Vonk 2e in Sprintcross van 50ste AVDCross Dwingeloo
zo 19 oktober 2014Uitslag 30e Maliebaanloop Utrecht
zo 19 oktober 2014Uitslagen taartwedstrijden masters 2014 Hilversum
zo 19 oktober 2014Uitslagen TCS Amsterdam marathon Amsterdam
za 18 oktober 2014CR en PRs bij slingerwedstrijd GAC Hilversum
za 18 oktober 2014CR en winst met kogel voor Otte bij werpwedstrijd Lycurgus Krommenie
za 18 oktober 2014Erik tweede in 50e Athloscross Harderwijk
zo 12 oktober 2014Michiel wint 10,5 km bij Soester Bosmarathon Soest
zo 12 oktober 2014Uitslag marathon Eindhoven Eindhoven
di 07 oktober 2014Michiel Stiemer loopt PR in Weert Weert
zo 05 oktober 2014Bij de CD Joep, Julia, Gabriël, Otte, Tobias en Mette clubkampioen GAC 2014 Hilversum
zo 05 oktober 2014CR gewichtwerpen en winst bij M60 voor Wim bij werpvijfkamp Zuidwal Huizen
zo 05 oktober 2014Pieter, Monique, Jurre, Sven en Luca clubkampioen GAC 2014 Hilversum
zo 05 oktober 2014Uitslagen Singelloop Breda Breda
za 04 oktober 2014Uitslag polshoogwedstrijd GAC 4 oktober Hilversum
za 04 oktober 2014Uitslagen Clubkampioenschappen pupillen 2014 Hilversum
zo 28 september 2014NR MK voor Kees bij Woerden Masters Woerden
zo 28 september 2014Uitslag Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug Doorn
zo 28 september 2014Uitslagen 8e Texel Halve Marathon Den Burg
zo 28 september 2014Uitslagen Posbankloop Arnhem
zo 28 september 2014Uitslagen Singelloop Utrecht 2014 Utrecht
zo 28 september 2014Zilver op Zweedse voor D-meisjes op dag 2 NK Estafette Amstelveen
za 27 september 2014Zilver op de 4x 400, brons op de 4x 100 voor jongens A op dag 1 NK Estafette Amstelveen
do 25 september 2014Uitslag baaninstuif LAAC Twente Hengelo
zo 21 september 2014B jongens 12e in competitiefinale, winst voor Sven bij discus Amsterdam
zo 21 september 2014Ton 6e op 10 km Halve van Hoogland Amersfoort
zo 21 september 2014Uitslagen 30e Dam tot Damloop Amsterdam
za 20 september 2014Maurits 11e in Vredesloop Den Haag
za 20 september 2014NR's voor Rietje en Pieter bij 5e Gooi-en Eemlandcircuit Soest
vr 19 september 2014Pieter loopt 800 bij 3e Wageningen Trackmeeting Wageningen
zo 14 september 2014GAC vrouwen handhaven zich in 1e divisie Alphen a/d Rijn
zo 14 september 2014Wim wint 20 kamp AV'40 bij M60 Delft
za 13 september 2014Jongens D knap 3e in competitiefinale Amesfoort
za 13 september 2014Joost vestigt CR gewichtwerpen bij werpvijfkamp RA Rotterdam
za 13 september 2014Michel loopt de 5 en de 10 bij Schippersrun cross Odoorn
zo 07 september 2014Esther 30e Vr35 in IRONMAN 70.3 World Championship Mont-Tremblant, Quebec, Canada
zo 07 september 2014GAC jongens 6e op NK Teams Junioren, Winst voor Christian en Roman op discus en pols. Rotterdam
zo 07 september 2014Uitslag 30 van Amsterdam Noord Amsterdam
zo 07 september 2014Uitslag kwart Triathlon Weesp Weesp
zo 07 september 2014Uitslagen D-Spelen Amsterdam
zo 07 september 2014Vrouwen masters kampioen, mannen 4e in finale mastercompetitie Enschede
za 06 september 2014Ruud 3e in Loopfestijn Dalfsen Dalfsen
za 06 september 2014Uitslag 4e loop naar de pomploop Noordeloos
za 06 september 2014Uitslag Pols en hoogwedstrijd 6 september GAC Hilversum Hilversum
do 04 september 2014Uitslag Werpwedstrijd PEC Zwolle 4 september Zwolle
wo 03 september 2014Uitslagen 3 september Sprintwedstrijd GAC Hilversum
zo 31 augustus 2014Aline 8e in Keistadmeerkampen Amersfoort
zo 31 augustus 2014Mirjam 1e Nederlandse bij Hemmeromloop Hem
zo 31 augustus 2014Uitslagen dag 2 Nationale C-Spelen Amsterdam
zo 31 augustus 2014Uitslagen Royal Run Baarn
zo 31 augustus 2014Uitslagen Temporun Bussum Bussum
za 30 augustus 2014Aline 7e na dag 1 Keistadmeerkampen Amersfoort
za 30 augustus 2014Anja en Denilson doen Nationale C-Spelen Amsterdam
vr 29 augustus 2014Ingrid pakt zilver op EK Masters Werpvijfkamp Izmir
vr 29 augustus 2014Uitslag 6e Trackmeeting Utrecht Utrecht
do 28 augustus 2014Ingrid Europees Kampioen gewichtwerpen Izmir
wo 27 augustus 2014Ingrid 6e met discus op EK Masters Izmir
wo 27 augustus 2014Uitslag Gildeloop Soest Soest
ma 25 augustus 2014Ingrid wint zilver op EK Masters met Kogelslingeren Izmir
vr 22 augustus 2014Antoon snelste Nederlander op de mijl bij Flame Games Amsterdam
vr 22 augustus 2014Uitslagen 25e Dorpsloop Baambrugge Baambrugge
vr 15 augustus 2014Michiel Stiemer loopt PR in Avondbaanwedstrijd AV'56 Goes
vr 15 augustus 2014Uitslag 3e Avondinstuif AV Trias Heiloo
zo 10 augustus 2014Erik 3e in Stortemelk Halve Marathon Vlieland
zo 10 augustus 2014Monschau Marathon Monschau
zo 10 augustus 2014Zilver met speer voor Mike bij master kampioenschap GB Birmingham
vr 08 augustus 2014Veel GACers actief bij 5e Trackmeeting Utrecht
vr 01 augustus 2014Matthieu doet 100 m bij 2e Avondinstuif AV Trias Heiloo
do 31 juli 2014Mirjam en Karin 1e en 2e in 26e Kooyman Polderloop De Kwakel De Kwakel
zo 27 juli 2014Uitslagen dag 2 NK Atletiek Amsterdam
za 26 juli 2014Lianne 4e met discus, 5e met kogel op NK Senioren dag 1 Amsterdam
za 26 juli 2014Swissalpine Marathon Davos
za 19 juli 2014Michiel en Sam lopen KBC Nacht van Heusden Heusden-Zolder (B)
vr 18 juli 2014Ondanks de hitte veel GACers actief in 2e Wageningse trackmeeting Wageningen
di 15 juli 2014Joost in actie in Finland Lappeerant (SF)
zo 13 juli 2014Esther 5e in 10e Rijwielpaleis Bilthoven Triathlon Utrecht Utrecht
zo 13 juli 2014GAC prestaties in Klaverblad Arenagames Hilversum
za 12 juli 2014Erik Negerman wint 10 km Voorthuizen loopt Voorthuizen
za 12 juli 2014Uitslag Zomerslingeren Rotterdam Atletiek Rotterdam
vr 11 juli 2014Veel GACers actief in warme 4e trackmeeting Utrecht
zo 06 juli 2014Goud voor Roman, zilver voor Christian met pols op dag 3 NK Junioren 2014 Amsterdam
zo 06 juli 2014Ingrid doet werpvijfkamp op NK terrein 2015 Amersfoort
zo 06 juli 2014Masters presteren goed op noord nederlandse kampioenschappen meerkampen Stadskanaal
zo 06 juli 2014Uitslag Kermismeerkampen AV Generaal Michaelis Best
za 05 juli 2014Tim en Aldo plaatsen zich voor hun halve finale op NK Junioren 2014 Amsterdam
za 05 juli 2014Tussenstand Kermismeerkamen Best Best
vr 04 juli 2014Uitslagen dag 1 NK junioren 2014 Amsterdam
wo 02 juli 2014Uitslagen 2e avondinstuif Leiden Atletiek Leiden
zo 29 juni 2014Esther wint Sprinttriathlon Nederhorst den Berg Nederhorst den Berg
zo 29 juni 2014Uitslagen Vechtloop 2014 Loenen
zo 29 juni 2014Vrouwen GAC plaatsen zich voor promotiewedstrijd met 3e plaats Zwolle
do 26 juni 2014Swiss Alpine Davos
do 26 juni 2014Uitslagen kogelslingeren en discus AV PEC Zwolle
wo 25 juni 2014Uitslag hordenwedstrijd pupillen GAC Hilversum
zo 22 juni 2014Jongens A 6e in Alphen in 2e competitiewedstrijd Alphen a/d Rijn
zo 22 juni 2014Michel 1e M55 in Natuurloop Meerwijck 2014 Meerwijck
zo 22 juni 2014Vrouwen en mannen masters winnen 2e competitiewedstrijd bij Trias Heiloo
za 21 juni 2014Uitslagen onderlinge wedstrijd G-atletiek Almere
za 21 juni 2014Winst voor C jongens en D junioren in 3e competitiewedstrijd Amsterdam
vr 20 juni 2014Maurits Greving loopt Midzomernachtcross Amstelveen
vr 20 juni 2014Uitslag 3e Trackmeeting Utrecht Utrecht
zo 15 juni 2014B Junioren jongens 2e, meisjes 6e in tweede competitiewedstrijd Beverwijk
zo 15 juni 2014Ook op dag 2 NK weer veel ereplaatsen voor GAC masters Utrecht
zo 15 juni 2014Uitslag polshoog en discuswedstrijd GAC Hilversum
zo 15 juni 2014Uitslagen 30e Huizer Triathlon Huizen
zo 15 juni 2014Uitslagen Marathon Amersfoort Amersfoort
za 14 juni 2014Mila atleten in actie bij Gouden Spike Leiden
za 14 juni 2014Veel ereplaatsen GACers op 1e dag NK Masters Utrecht
wo 11 juni 2014Uitslagen Nijmegen Global Athletics Nijmegen
wo 11 juni 2014Uitslagen Zomeravondcup 4 2014 Utrecht
ma 09 juni 2014Aline 7e, Anne 9e op NK Meerkamp Apeldoorn
ma 09 juni 2014Uitslag Pinkstermeerkamp AV Startbaan 2014 Amstelveen
zo 08 juni 2014Tussenstand NK Meerkamp na dag 1 Apeldoorn
za 07 juni 2014Karin 2e in 10 kilometer IJsselsteinloop IJsselstein
za 07 juni 2014Lianne twee maal 2e in Martinebokaal Groningen
za 07 juni 2014Olivier loopt CD Minibokaal Hoorn
vr 06 juni 2014PR op de 1500 voor Mirjam bij Tartletos Loopgala Wageningen
do 05 juni 2014Michiel van Dijk loopt snelle 1000 bij Energie MiLa Trackmeeting Barendrecht
zo 01 juni 2014Goud voor Ingrid bij Werpvijfkamp NK Werpen masters Eindhoven
zo 01 juni 2014Nick, Elza, Sandra en Mirjam lopen naar de winst in Rabobank Driedorpenloop Kortenhoef
zo 01 juni 2014Siem ter Braake 3e op Brabantse Kampioenschappen Meerkamp Gemert
zo 01 juni 2014Uitslag polshoogwedstrijd GAC 1 juni Hilversum
za 31 mei 20142x goud voor Ingrid op NK Werpen Masters Eindhoven
za 31 mei 2014Siem ter braake 3e na dag 1 Brabantse Kampioenschappen Meerkamp Gemert
vr 30 mei 2014Brons op de 800 voor Sam op dag 2 NSK Amsterdam
vr 30 mei 2014Uitslagen Putten Power Run Putten
vr 30 mei 2014Veel GACers actief op 2e Trackmeeting Utrecht Utrecht
do 29 mei 2014Erik 7e in Loop van Leidsche Rijn Utrecht
do 29 mei 2014Lianne 1e en 3e op kogel en discus, Christine 3e op de 800 bij de Harry Schulting Games Vught
do 29 mei 2014Uitslag 1e Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif Gouda
do 29 mei 2014Uitslagen Hemelvaartwedstrijd AV Trias Heiloo
do 29 mei 2014Zilver en brons voor Anne en Sanne op dag 1 NSK Amsterdam
zo 25 mei 2014Michel 6e M55 in Edinburgh Marathon Edinburgh
zo 25 mei 2014Paul de Wit loopt ABN AMRO Van der Voort 10 EM Schagen
zo 25 mei 2014Ruben van Zeijl loopt Halve bij 29e Westlandmarathon Maassluis
zo 25 mei 2014Vrouwen 3e, mannen 5e in tweede competitiewedstrijd Krommenie
za 24 mei 2014Meisjes en jongens D en jongens C winnen hun competitiewedstrijd in Santpoort Santpoort
vr 23 mei 2014Uitslag 1e Wageningen Track Meeting Wageningen
wo 21 mei 2014Uitslag Zomeravondcup 3 Utrecht
zo 18 mei 2014A jongens 4e in Krommenie in 1e competitiewedstrijd Krommenie
zo 18 mei 2014Aswin, Mark en Wendy lopen Leiden Marathon Leiden
zo 18 mei 2014Uitslagen 2e werpwedstrijd GAC Hilversum
zo 18 mei 2014Uitslagen 31e Wallenloop Naarden
zo 18 mei 2014Uitslagen van de Marikenloop Nijmegen
za 17 mei 2014Christine en Lianne tweede bij Recordwedstrijden (baancircuit) Hoorn
za 17 mei 2014Dik loopt 10e Krakelingenloop Heukelum
za 17 mei 2014Overzicht uitslagen 2e pupillencompetitie Hilversum
za 17 mei 2014Run2Win wint gemengde estafette Eemmeerloop Bunschoten
vr 16 mei 2014Uitslagen 3e Gooi-en Eemlandcircuit bij Zuidwal Huizen
zo 11 mei 2014B Jongens aan de leiding in Heiloo na natte eerste competitieronde Heiloo
zo 11 mei 2014Frans Oomen loopt Rondehoeploop Ouderkerk a/d Amstel
zo 11 mei 2014Masters vrouwen en mannen winnen in Steenwijk Steenwijk
zo 11 mei 2014Uitslag Polshoogwedstrijd GAC 11 mei Hilversum
za 10 mei 2014Uitslag eerste CD competitie in Haarlem Haarlem
vr 09 mei 2014Uitslag 1e Trackmeeting 2014 Utrecht
di 06 mei 2014Margret wint 2e Zomeravondcup bij V45 Utrecht
zo 04 mei 2014GAC vrouwen 2e, mannen 4e in 1e competitiewedstrijd 1e divisie Hilversum
zo 04 mei 2014Uitslag 1e competitiewedstrijd 1e divisie mannen Hilversum
zo 04 mei 2014Uitslag 1e competitiewedstrijd 1e divisie vrouwen, vervolg Hilversum
zo 04 mei 2014Uitslag 1e divisie 1e wedstrijd vrouwen Hilversum
zo 04 mei 2014Uitslagen 1e divisie 1e wedstrijd mannen, vervolg Hilversum
zo 04 mei 2014Uitslagen Salomon Koning van Spanje Trail Gulpen
za 03 mei 2014Uitslag Nikebrugloop Hilversum
za 03 mei 2014Uitslagen Springen voor Uganda Hilversum
zo 27 april 2014Uitslag 2e wedstrijd Gooi-en Eemlandcircuit 2014 Hilversum
zo 27 april 2014Uitslagen Enschede Marathon Enschede
ma 21 april 2014Baanrecord gebroken in Paaswerpwedstrijd GAC Hilversum
ma 21 april 2014Eden en Kirsten doen mee met Paaswedstrijd Triathlon Amersfoort
ma 21 april 2014Michel 2e M55 in Klap tot Klaploop Stadskanaal
za 19 april 2014Matthieu en Martin lopen Two Oceans Ultra Marathon Cape Town (SAf)
vr 18 april 2014Uitslagen 1e Sprint-hordenwedstrijd 18 april 2014 Hilversum
di 15 april 2014Uitslagen Zomeravondcup 1 - 2014 Utrecht
zo 13 april 2014Michel 1e M55 in Cascaderun Hoogeveen
zo 13 april 2014Uitslag Polshoogwedstrijd GAC 13 april Hilversum
zo 13 april 2014Uitslagen ABN Amro Marathon Rotterdam 2014 Rotterdam
zo 13 april 2014Wim wereldkampioen veertienkamp Helsinki
za 12 april 2014GAC presteert goed bij 1e Gooi en Eemlandcircuit Amersfoort
za 12 april 2014Uitslagen Rabobank Kippenren Barneveld
zo 06 april 2014GACers in de Spieren voor spieren Cityrun 2014 Hilversum
zo 06 april 2014GACers in de Spieren voor spieren Cityrun 2014, vervolg Hilversum
zo 06 april 2014Maurits 2e M45 in 15 km Nescioloop Amsterdam
za 05 april 2014Uitslag 2e springwedstrijd GAC Hilversum
di 01 april 2014Uitslag 1e werpwedstrijd 2014 GAC Hilversum
zo 30 maart 2014Erik loopt Weir Minerals Venloop Venlo
zo 30 maart 2014Uitslagen 7e Runner's World Zandvoort Circuit Run Zandvoort
zo 30 maart 2014Uitslagen Beetskoogkadeloop Oudendijk
zo 30 maart 2014uitslagen van de halve Marathon van Berlijn Berlijn
za 29 maart 2014Uitslagen slotdag WK Masters Indoor Budapest
vr 28 maart 2014Ingrid wereldkampioene gewichtwerpen met ruim 2 m voorsprong Budapest
do 27 maart 2014Ingrid 5e met discus op WK masters Indoor Budapest
wo 26 maart 2014Ingrid wint goud bij kogelslingeren op WK Masters Indoor Budapest
di 25 maart 2014Wim wint goud met NR bij 5 kamp op WK Masters Indoor Budapest
zo 23 maart 2014Karin wint de Spiegelplasloop Nederhorst den Berg
zo 23 maart 2014Mirjam 2e dame overall op 10 km Volendam Dijkloop Volendam
zo 23 maart 2014Uitslagen Lenteloop Almere 2014 Almere
za 22 maart 2014Antonio, Dirk-Jan, Thomas en Yoram overall winnaars in 1e GAC loopwedstrijd Hilversum
za 22 maart 2014mooie uitslag bij de Lenteloop Hilversum
za 22 maart 2014Uitslagen 13e Monnikenloop Schiermonnikoog
zo 16 maart 2014Bij de pupillen Robin, Myrte, Yoram, Sophie, Lianne, Jaime, Florian, Noortje, Inte en Jacob clubkampioen cross Hilversum
zo 16 maart 2014Cas, Dineke, Jelle, Marius, Carlijn, Evelien, Thijs, Julia, Luc, Pien, Rijk, Otte clubkampioen cross Hilversum
zo 16 maart 2014Erik wint bij M35 33e Drunense Duinenloop Drunen
zo 16 maart 2014Gerrit 3e M45 in Runnersworld Spaarnwoudeloop Velzen-Zuid
za 15 maart 2014Michel wint bij M55 Theo de Winterloop Winschoten
do 13 maart 2014Grote deelname aan eerste Springwedstrijd GAC Hilversum
zo 09 maart 2014Brons M55 NK Halve Marathon voor Michel bij ABN Amro CPC Loop Den Haag
zo 09 maart 2014Peter loopt Munnikloop Purmerend
zo 09 maart 2014Remco loopt Sportplein Eindhoven Karpencross Eindhoven
zo 09 maart 2014Uitslag CD Meerkamp en Horden Naaldwijk Naaldwijk
zo 09 maart 2014Uitslagen Lenteslingeren PEC Zwolle Zwolle
zo 09 maart 2014Uitslagen Louis Vinkloop Amsterdam
za 08 maart 2014In crosscompetitiefinale ploegenprijzen voor Jongens en Meisjes D1 en Meisjes C Warmenhuizen
za 08 maart 2014Mike werpt speer bij BMAF Indoor & Winter Throws Championships Londen
za 08 maart 2014Uitslagen 3bergenLOOP Driebergen
zo 02 maart 2014Erik Negerman wint Rondje Goutum Leeuwarden
zo 02 maart 2014Uitslag 20 van Alphen Alphen aan den Rijn
zo 02 maart 2014Winst voor Karin en Mirjam in Trappenbergloop Huizen
za 01 maart 2014Uitslagen NSK Indoor Apeldoorn
zo 23 februari 2014Michiel zesde op de 1500 op dag 2 NK Senioren Indoor Apeldoorn
zo 23 februari 2014Remco 3e M35 in 57e Joe Mann Bosloop Best
za 22 februari 2014Brons voor Erwin, finaleplaatsen voor Christine en Michiel op dag 1 NK Indoor Senioren Apeldoorn
zo 16 februari 2014Goud voor Ilona, Ingrid,Michiel en Wimop dag 2 NK Masters Indoor Apeldoorn
zo 16 februari 2014Judith 5e, Roman 7e en Aline 11e op NK Meerkamp Indoor Apeldoorn
zo 16 februari 2014Karin wint PK Sport Bosdijkloop 2014 Vinkeveen
zo 16 februari 2014Michel 2e M55 in Run2Day Winterloop Wildervanck
za 15 februari 2014Goud voor Ilona en Wim op dag 1 NK Indoor Masters Apeldoorn
za 15 februari 2014Ingrid en Joost doen Winterwerpwedstrijd Eindhoven Atletiek Eindhoven
za 15 februari 2014Tussenstand NK Indoor Meerkamp dag 1 Apeldoorn
zo 09 februari 2014Erik 2e M35, Mirjam 2e V35 NK 10 km in 37e Groet uit Schoorlrun Schoorl
zo 09 februari 2014Goud polshoog Roman, brons voor Jurre bij 400 m op dag 2 NK Indoor Junioren Apeldoorn
zo 09 februari 2014Remco 4e in Avé Leudal Cross Haelen
za 08 februari 2014Jurre plaatst zich voor 400m, Carlijn voor 800m finale bij NK Indoor Junioren Apeldoorn
zo 02 februari 2014Uitslag Mastboscross Breda
zo 02 februari 2014Uitslagen Centraal Beheer Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 02 februari 2014Uitslagen Phanos Indoor 02-02 Amsterdam
za 01 februari 2014Denilson, Puck en Susan winnen hun onderdeel bij Hellas Winterindoor Utrecht
za 01 februari 2014Roman verbetert eigen CR polshoog bij indoor Ilion Zoetermeer
za 01 februari 2014Winst voor Otte, 2e plaatsen voor Marius, Leonie,Tobias en Pien in 3e crosscompetitie Amsterdam
zo 26 januari 2014Erik wint Cees Clement Cross Sneek
za 25 januari 2014800 winst voor Christine, pols CR voor Roman bij AV PEC 1910 6e indoor Omnisport Apeldoorn
zo 19 januari 2014Uitslag Leemkuilcross Berg en Dal
zo 19 januari 2014Uitslagen dag 2 Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden Apeldoorn
zo 19 januari 2014Winst voor Eduard, Erik, Wim, Mirjam, Cas, Joost en Otte in 3e BAV Wintercup Baarn
za 18 januari 2014Joost vestigt CR bij Four Seasons kogelslingeren Rotterdam
za 18 januari 2014Michel 2e M50 bij Udik Crossloop Klijndijk
za 18 januari 2014Uitslagen A/B Senior Indoor ARV Ilion Zoetermeer
za 18 januari 2014Winst op polshoog voor Otte bij Intersport Jonker Nationale Junioren C&D Indoorwedstrijden Apeldoorn
vr 17 januari 2014Uitslagen 3e vrijdagavondindoor Utrecht
zo 12 januari 2014David loopt 800 m bij indoor Dortmund Dortmund
zo 12 januari 2014Kato in actie bij jeugdindoor AV Phoenix Utrecht
zo 12 januari 2014Uitslag 42e PWN Egmond Halve Marathon Egmond
zo 12 januari 2014Uitslagen Phanos Indoor 12 januari Amsterdam
za 11 januari 2014Herman Verra wint 10 kilometer 143e Zegerplasloop Alphen a/d Rijn
za 11 januari 2014Uitslagen 2e CD Indoor Ilion Zoetermeer
za 11 januari 2014Winst voor Otte Wienese in 2e crosscompetitie Santpoort
za 04 januari 2014Michel wint bij M55 Nieuwjaarsloop Stadskanaal Stadskanaal
za 04 januari 2014Uitslagen 27e Florijnwinterloop Woudenberg
vr 03 januari 2014Uitslagen 2e vrijdagavondindoor U-Track Utrecht
di 31 december 2013Winst voor Mirjam bij PKMasterscross, Christine 4e op korte cross bij 33e Sylvestercross Soest
zo 29 december 2013Anja 2e op 5 kilometer in 19e Kerstloop Amstelveen Amstelveen
vr 27 december 2013Uitslag Solana Atletiek Indoor Dronten Dronten
do 26 december 2013Nick prolongeert zijn titel in Kerstloop 's Graveland; Eduard derde s Graveland
zo 22 december 2013Uitslagen senioren AB junioren Phanos indoor Amsterdam
za 21 december 2013Uitslagen 36e Linschotenloop Linschoten
vr 20 december 2013C junioren presteren goed op 1e vrijdagavond semi-instuif van U-Track Utrecht
zo 15 december 2013Winst voor Otte, Eden, Christine, Mirjam, Louran en Wim in 2e BAV Wintercup Baarn
za 14 december 2013Uitslagen N201 Run Aalsmeer
za 14 december 2013Winst voor Denilson in Hellas Utrecht Kerstboom Meerkampen Utrecht
zo 01 december 2013Uitslagen Pfixx Solar Montferland Run 's-Heerenberg
za 30 november 2013Uitslagen Sint Nicolaasloop Bunschoten Bunschoten
zo 24 november 2013Michel wint 4 days challenge Cyprus bij M55 Cyprus
zo 24 november 2013Uitslagen dag 2 NK Cross/ Int Warandeloop Tilburg
zo 24 november 2013Winst voor Eduard, Dian, Otte en Eden in eerste BAV Wintercup Baarn
za 23 november 2013Mirjam 2e op NK/ internationale Warandecross Tilburg
za 23 november 2013Prima prestaties GAC bij Indoor CD Phanos Amsterdam
vr 22 november 2013Michel wint 2e dag 4 days challenge bij M55 Cyprus
do 21 november 2013Michel wint proloog 4 days challenge Cyprus M55 Cyprus
zo 17 november 2013Uitslag 30e Scholten Awater Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 16 november 2013Michel wint Univee loopcircuit van Noord-Oost Nederland bij de M55 Scheemda
za 16 november 2013Uitslagen Zevenheuvelennacht Nijmegen
zo 10 november 2013Winst voor Mirjam in 25e MARESIA Cross Kaatsheuvel
za 09 november 2013Bram wint kogel bij Hellas Utrecht Herfstindoor Utrecht
za 09 november 2013Ereplaatsen voor Marius, Thijs en Tobias bij eerste crosscompetitie Uithoorn
zo 03 november 2013Winst voor Mirjam, Michiel, Christine in 66e Mapleleafcross Hilversum
vr 01 november 2013Uitslagen Bergrace by Night Wageningen
zo 27 oktober 2013Antonio wint 2,3, David wint 5 kilometer Wolfskamerloop Huizen
za 26 oktober 2013Ingrid pakt goud op de werpvijfkamp WK Masters Porto Alegre
za 26 oktober 2013Uitslag diepe hel Holterbergloop Holten
za 26 oktober 2013Uitslagen Negende VUmc gebouwenloop Amsterdam
di 22 oktober 2013Ook bij discus brons voor Ingrid op WK Masters Porto Alegre
ma 21 oktober 2013Brons voor Ingrid met kogelslingeren op WK Masters Porto Alegre
zo 20 oktober 2013Remco loopt Molenhoeks Makkie Molenhoek
zo 20 oktober 2013Uitslagen TCS Amsterdam Marathon Amsterdam
za 19 oktober 2013Ingrid pakt brons met kogel op WK Masters Porte Alegre
za 19 oktober 2013Mirjam 4e in 49e Athlos Cross Harderwijk
vr 18 oktober 2013Ingrid wereldkampioene gewichtwerpen op WK Masters Porto Alegre
zo 13 oktober 2013Clubkampioenschappen masters GAC Hilversum
zo 13 oktober 2013Uitslag marathon van Eindhoven Eindhoven
zo 13 oktober 2013Uitslagen Pijnenburg Bosmarathon Soest Soest
za 12 oktober 2013Ruud loopt 10 km in 26e C1000 Kees Elzinga Halve Marathon Meppel
zo 06 oktober 2013Bij de C-junioren Luca en Antonio clubkampioen Hilversum
zo 06 oktober 2013Bij de D-junioren zijn Siem, Julia, Gabriël en Otte clubkampioen Hilversum
zo 06 oktober 2013Mooie resultaten Ingrid, Lianne en Joost bij werpvijfkamp AV Zuidwal Huizen
zo 06 oktober 2013Pim, Anne, Christian, Jasmijn, Roman en Judith clubkampioen 2013 Hilversum
zo 06 oktober 2013Uitslagen Amgen Singelloop Breda Breda
za 05 oktober 2013Uitslag polshoogwedstrijd GAC 5 oktober Hilversum
za 05 oktober 2013Uitslagen clubkampioenschappen GAC 1e dag Hilversum
zo 29 september 2013Goud en NR en nog meer eremetaal op dag 2 NK Estafette Amstelveen
zo 29 september 2013Uitslagen Posbankloop 2013 Velp
zo 29 september 2013Uitslagen Singelloop Utrecht (NK 10 km 2013) Utrecht
zo 29 september 2013Uitslagen Texel Halve Marathon 2013 Den Burg
za 28 september 2013Joop van Zeeland loopt Gaasperplasrun Amsterdam
za 28 september 2013Zilver voor vrouwen masters op 4x 100 bij NK Estafette Amstelveen
vr 27 september 2013Uitslagen sprintwedstrijd GAC Hilversum
zo 22 september 2013B-jongens 3e van Nederland! Leiden
zo 22 september 2013Uitslagen 29e Dam tot damloop Amsterdam
zo 22 september 2013Uitslagen Halve van Hoogland Amersfoort
za 21 september 2013Kees Jägers springt NR hoog bij afsluitende wedstrijd Gooi en Eemlandcircuit Soest
za 21 september 2013Uitslagen Pyramide Duathlon Austerlitz
zo 15 september 2013Mooie polshoog resultaten bij 2e Avantri instuifwedstrijd Schoonhoven
zo 15 september 2013Wim wint 20-kamp AV 40 Delft Delft
za 14 september 2013Jongens C 9e, meisjes D 7e in landelijke finale Rotterdam
za 14 september 2013Nieuw CR M40 voor Mike bij Britse kampioenschappen Birmingham
za 14 september 2013Uitslag finale pupillencompetitie 14-09-2013 - estafettes Utrecht
za 14 september 2013Uitslag finale pupillencompetitie 14-09-2013 - lange afstand Utrecht
za 14 september 2013Uitslag finale pupillencompetitie 14-09-2013 - meerkamp jongens Utrecht
za 14 september 2013Uitslag finale pupillencompetitie 14-09-2013 - meerkamp meisjes Utrecht
za 14 september 2013Uitslag finale pupillencompetitie 14-09-2013 - ploegen Utrecht
za 14 september 2013Uitslag Fish Potato Run Emmeloord
vr 13 september 2013Brigitte springt Nederlands Record polshoog Enschede
ma 09 september 2013Michel 1e M55 in Unive Jaarmarktloop Oude Pekela
zo 08 september 2013Grote GAC deelname bij 4e Gooi en Eemlandcircuit Amersfoort
zo 08 september 2013Uitslag Fisherman's Friend StrongmanRun Hellendoorn
zo 08 september 2013Vrouwen masters winnen competitie met 683 ptn voorsprong, mannen 4e Utrecht
za 07 september 2013Daphne doet hinkstap bij C-interland Kampen
za 07 september 2013Ingrid in actie in DSM finale baancircuit Zwolle
za 07 september 2013Uitslagen NSK Teams Nijmegen
zo 01 september 2013Birgit snelste vrouw in halve marathon Haarlemmermeer Run Hoofddorp
zo 01 september 2013Einduitslag Keistadmeerkampen 2013 Amersfoort
zo 01 september 2013Nick en Remco lopen steeple in Lisse Lisse
zo 01 september 2013Winst Karin, 2e en 3e plaats Michiel en Ruud in 10 km Gooischerun Laren
za 31 augustus 2013Sam loopt Amsterdam Open Amsterdam
za 31 augustus 2013Tussenstand Aldo en Aline bij Keistadmeerkampen Amersfoort
vr 30 augustus 2013Mooie resultaten op laatste Trackmeeting 2013 Utrecht
ma 26 augustus 2013Wim wereldkampioen 20kamp in wereldrecord! Yeovil (GB)
zo 25 augustus 2013Einduitslag Woerden Athletics 2013 Woerden
zo 25 augustus 2013Mirjam 2e V35 in 27e Rabobank Hemmeromloop Hem
zo 25 augustus 2013WeesperNieuws Kwart Triatlon - Uitslagen Weesp
za 24 augustus 2013Mooie mila resultaten in het 49ste Internationaal Antwerps Atletiek Gala Antwerpen
za 24 augustus 2013Tussenstand Woerden Athletics 2013 Woerden
vr 23 augustus 2013Maurits tiende in 23e Dorpsloop Baambrugge Baambrugge
vr 23 augustus 2013Uitslag 3e Goudse Kaas en stroopwafelinstuif Gouda
wo 21 augustus 2013Frank loopt de Gildeloop Soest
vr 16 augustus 2013Uitslagen 3e avondinstuif AV Trias Heiloo
zo 11 augustus 2013Erik Negerman wint Halve marathon Vlieland Vlieland
za 10 augustus 2013Goud voor Ingrid bij werpvijfkamp World Master Games met winst op 4 onderdelen Turijn
vr 09 augustus 2013Uitslagen 5e Trackmeeting Utrecht Utrecht
wo 07 augustus 2013Ingrid wint goud met kogelslingeren bij World Master Games Turijn
zo 04 augustus 2013Anne en Paul overall 6e in meerkamp Dilbeek Dilbeek (B)
za 03 augustus 2013André Lassooij wint goud met hoogspringen Durban
za 03 augustus 2013Erik wint 33e Kolkloop Blokzijl
vr 02 augustus 2013André Lassooij wint goud met verspringen Durban
vr 02 augustus 2013Uitslagen 2e avondinstuif AV Trias Heiloo
do 01 augustus 2013Uitslagen 25e Kooyman Polderloop De Kwakel De Kwakel
za 27 juli 2013Marijke en Ruud lopen Hornindalvatnet 10km Hornindalvatnet (N)
za 27 juli 2013Uitslag 23th Memorial Rasschaert Ninove (B)
zo 21 juli 2013Brons op de 800 voor Christine op dag 2 NK Atletiek Amsterdam
za 20 juli 2013Brons voor Erwin met hss op dag 1 NK Atletiek Amsterdam
vr 19 juli 2013Uitslagen Wagenings Loop-, Spring- en Smijtwerk 7e editie Wageningen
zo 14 juli 2013Ingrid in zomerwedstrijd van het 4 seasons kogelslingercircuit Rotterdam
za 13 juli 2013Uitslagen KBC Nacht Heusden (B)
zo 07 juli 2013Anne Baar 1e in Kermismeerkamp Best Best
zo 07 juli 2013Remco loopt 3000 steeple bij Spark lange horden en steeplewedstrijd Spijkenisse
zo 07 juli 2013Veel GACers actief in eigen Klaverblad Arena Games Hilversum
zo 07 juli 2013Wim wint 5 kamp Avantri Schoonhoven
za 06 juli 2013Dineke doet ZAP instuif Altis Amersfoort
vr 05 juli 2013Uitslag Yda Games Groningen
vr 05 juli 2013Uitslagen 4e Trackmeeting Utrecht Utrecht
vr 05 juli 2013Uitslagen discuswedstrijd GAC Hilversum
ma 01 juli 2013Michel 1e M55 in de Onstwedder-omloop (Unive Loopcircuit) Onstwedde
zo 30 juni 2013Uitslagen Vechtloop 2013 Weesp
zo 30 juni 2013Zilver en CR voor Jurre op de 400 op dag 3 NK Junioren Eindhoven
za 29 juni 2013Goud voor Roman met pols, zilver en CR voor Christian op dag 2 NK Junioren Eindhoven
za 29 juni 2013Mirjam 5e in Rothorn run, Ivar loopt Graubunden marathon Lenzerheide
vr 28 juni 2013Uitslagen dag 1 NK junioren Eindhoven
do 27 juni 2013Remco loopt 2000 steeple bij mpm instuif Hengelo
zo 23 juni 20132 CRs voor Joost bij werpvijfkamp St Niklaas St Niklaas (B)
zo 23 juni 2013Michel 1e M55 in natuurloop Meerwijck Kropswolde
za 22 juni 2013Uitslagen C-junioren3e CD competitie AV DEM Haarlem
za 22 juni 2013Uitslagen D-junioren 3e CD Competitie DEM Beverwijk
vr 21 juni 2013Uitslag Midzomer Avond Instuif Zoetermeer
vr 21 juni 2013Uitslagen DSM Baancircuit IJsseldelta Kampen
vr 21 juni 2013Uitslagen Midzomernachtcross Amstelveen
vr 21 juni 2013Uitslagen werpwedstrijd PEC Zwolle
wo 19 juni 2013Brigitte springt officieus NR in Edam Edam
zo 16 juni 2013Roman 2e, Aline 3e in BCD-Meerkampen De Spartaan Lisse
za 15 juni 2013Roman 2e, Aline 4e na 1e dag BCD Meerkamp De Spartaan Lisse
za 15 juni 2013Uitslagen 5e Richard Cote Bokaal Krommenie
za 15 juni 2013Uitslagen Heuvelrugloop Maarn Maarn
vr 14 juni 2013Uitslagen derde Trackmeeting Utrecht Utrecht
do 13 juni 2013Uitslagen Energie MiLa Trackmeeting Barendrecht
wo 12 juni 2013Uitslag Nijmegen Global Athletics Nijmegen
wo 12 juni 2013Uitslagen Sprintwedstrijd GAC Hilversum
zo 09 juni 2013Anne wint Open Brabantse kampioenschappen meerkamp Gemert
zo 09 juni 2013Goud voor Wim, Ellen, Brigitte op NK Masters dag 2 Epe
zo 09 juni 2013Remco loopt 41e Terploop Heumen
zo 09 juni 2013Remko loopt Marathon Luxemburg Luxemburg
zo 09 juni 2013Sam, David, Nick en Lianne in actie bij Gouden Spike Alphen a/d Rijn
za 08 juni 2013Erik loopt de halve in Halve Marathon Festival Zwolle
za 08 juni 2013Goud voor Ilona, Ingrid en Mirjam op 1e dag NK Masters Epe
za 08 juni 2013Uitslagen Triathlon Huizen Huizen
vr 07 juni 2013Uitslagen 2e Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif Gouda
do 06 juni 2013Uitslagen Tartletos Loopgala Wageningen
zo 02 juni 2013GAC mannen en vrouwen 8e in eredivisie; winst Cas, CR Jurre Den Haag
zo 02 juni 2013Judith loopt 10 km in Schutz Marathon Hoorn Hoorn
zo 02 juni 2013Uitslagen Rabobank Driedorpenloop Kortenhoef
za 01 juni 20132e Jeugdcompetitiewedstrijd, incl A atletiek GAC Hilversum
za 01 juni 2013Uitslagen De halve van Nijkerk 600 Nijkerk
vr 31 mei 2013Uitslagen 3e Gooi-en Eemlandcircuit Zuidwal Huizen
wo 29 mei 2013Remco loopt steeple in Duinlopermeeting Castricum
wo 29 mei 2013Uitslagen DSM baancircuit Harderwijk
zo 26 mei 2013B-Competitie: meisjes 9e Grootebroek
zo 26 mei 2013B-competitie: winst voor de jongens Grootebroek
zo 26 mei 2013GAC Masters vrouwen en mannen winnen allebei 2e competitiewedstrijd bij Zuidwal Huizen
zo 26 mei 2013Ivar 3e bij halve marathon Leiden Leiden
zo 26 mei 2013Uitslagen 11e Marikenloop Nijmegen
za 25 mei 2013D1 meisjes 1e, D1 jongens 2e in 2e competitiewedstrijd Amsterdam
za 25 mei 2013GAC C1 jongens 3e, meisjes 5e in 2e competitiewedstrijd Amsterdam
za 25 mei 2013Uitslagen Eemmeerloop Bunschoten
vr 24 mei 2013Uitslagen 2e Track meeting Utrecht Utrecht
wo 22 mei 2013Remko loopt 3e Zomeravondcup Utrecht
ma 20 mei 2013Eindstand NK Meerkamp 2013 Apeldoorn
ma 20 mei 2013Uitslagen Losse Veter T-Meeting Tilburg
zo 19 mei 2013De tussenstand bij NK Meerkamp Apeldoorn
zo 19 mei 2013Steven 2e en PR bij Ver in Battle of the B's Amsterdam
zo 19 mei 2013Uitslag Nelli Coomanrun Stadskanaal
zo 19 mei 2013Uitslag Pinkstermeerkamp AV Startbaan Amstelveen
zo 19 mei 2013Uitslagen 30e Wallenloop Naarden
za 18 mei 2013Eerste Kees van Giezen bokaal Hilversum
za 18 mei 2013GAC kogelslingerwedstrijd de uitslag: Hilversum
za 18 mei 2013Martin verbetert PR in Politieloop IJsselstein
za 18 mei 2013Uitslag Flynth Recordwedstrijden 2013 Hoorn
vr 17 mei 2013Uitslagen Wagenings Loop-, Spring- en Smijtwerk, 7e editie, 1e meeting Wageningen
do 16 mei 2013Uitslagen 2e Gooi en Eemlandcircuit Hilversum
zo 12 mei 2013Erik en Michiel lopen Salomon Koning van Spanje Trail Gulpen
za 11 mei 2013Goede GAC prestaties bij openingswedstrijd Lotto Baancircuit, de Ter Specke Bokaal Lisse
do 09 mei 2013Cas pakt goud op steeple op dag 1 NSK Groningen
do 09 mei 2013Jurre evenaart 13 jaar oud CR op 200 m bij 1e Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif Gouda
do 09 mei 2013Uitslagen Harry Schulting Games 2013 Vught
wo 08 mei 2013Michel 1e M55 in Harmrikkerklaploop Nieuwolda
di 07 mei 2013Remko loopt 2e Zomeravondcup Utrecht
zo 05 mei 2013Erik wint 4 mijl van Sneek Sneek
zo 05 mei 2013Ingrid wint werpvijfkamp bij NK Werpen Masters Eindhoven
za 04 mei 2013Ingrid Nederlands Kampioen kogelslingeren Eindhoven
vr 03 mei 2013Veel GACers actief op eerste Trackmeeting Utrecht
do 02 mei 2013Roman springt nieuw CR polshoog bij Alphens Polshooggala Alphen a/d Rijn
wo 01 mei 2013Remco loopt steeple bij Johan Knaap games Hengelo
zo 28 april 2013Martin loopt PR in Maarssen Run Maarssen
zo 28 april 2013Uitslag Kogelslinger- & gewichtwerpwedstrijd Amersfoort
zo 28 april 2013Uitslagen Hortas Hurdles 2013 Epe
za 27 april 2013Erik en Michiel in 9e Krakelingenloop Heukelum
za 27 april 2013Uitslagen 1e Gooi-en Eemlandcircuit Altis Amersfoort
vr 26 april 2013Paul in actie in 2e wedstrijd in DSM Baancircuit IJsseldelta Apeldoorn
zo 21 april 2013GACers in de Spieren voor spieren City run Hilversum
zo 21 april 2013Michel 2e M55 in Cascaderun Hoogeveen
za 20 april 2013GAC jongens en meisjes C1 2e in 1e competitiewedstrijd Haarlem
za 20 april 2013Meisjes D1 winnen eerste competitiewedstrijd Haarlem
za 20 april 2013Uitslagen 37e Geinloop Driemond
vr 19 april 2013Matthieu loopt 400 bij AV Sprint Breda
di 16 april 2013Uitslagen Zomeravondcup 1 Utrecht
zo 14 april 2013B-junioren jongens winnen thuiswedstrijd Hilversum
zo 14 april 2013B-meisjes 8e in eerste competitiewedstrijd Hilversum
zo 14 april 2013Uitslagen ABN Amro Marathon Rotterdam Rotterdam
zo 14 april 2013Winst vrouwen, mannen 2e in eerste mastercompetitie Hollandia Hoorn
za 13 april 2013Uitslagen 2e Springwedstrijd GAC Hilversum
vr 12 april 2013Antonio, Denilson en Yaran doen 1e CD Evening Games Heiloo
zo 07 april 2013Ada loopt dwars door Dordt Dordrecht
zo 07 april 2013Erik en Michiel lopen 25e Parelloop Brunssum Brunssum
zo 07 april 2013Karin wint Eemnesser polderloop, Frans tweede Eemnes
zo 07 april 2013Kyra, Rick en Roland lopen de marathon van Parijs Parijs
zo 07 april 2013Uitslag 7e Drutenloop Druten
za 06 april 2013Lianne werpt in Steenwijk Steenwijk
za 06 april 2013Uitslagen werpwedstrijd GAC Hilversum
ma 01 april 2013Uitslag Paaswedstrijd AV Triathlon Amersfoort
zo 24 maart 2013Brigitte doet de 5kamp op slotdag EK Indoor Masters San Sebastian
zo 24 maart 2013Goud M35 Erik op NK Halve Marathon: uitslagen Weir Minerals Venloop Venlo
zo 24 maart 2013Grote GAC deelname aan 6e Zandvoort Circuit Run Zandvoort
zo 24 maart 2013Rutger loopt Mijlen van Zeist Zeist
zo 24 maart 2013Sandra 2e, Karin 3e in Spiegelplasloop Nederhorst den Berg
zo 24 maart 2013Uitslagen "Lenteloop" Almere Almere
zo 24 maart 2013Zilver voor Ingrid met discus op EK Masters Indoor San Sebastian
za 23 maart 2013Cees 4e op vijfkamp bij EK Indoor Masters San Sebastian
za 23 maart 2013Ingrid pakt ook goud met gewichtwerpen bij EK Masters San Sebastian
za 23 maart 2013Uitslagen Lenteloop
vr 22 maart 2013Wereldrecord en goud met pols voor Brigitte EK Indoor Masters San Sebastian
do 21 maart 2013Ingrid pakt goud met kogelslingeren op EK Masters San Sebastian
wo 20 maart 2013Uitslagen dag 2 EK Indoor Masters San Sebastian
di 19 maart 2013Zilver voor Ingrid met kogel op EK Masters Indoor San Sebastian
zo 17 maart 2013Uitslagen Clubkampioenschappen cross C-junioren en ouder Hilversum
zo 17 maart 2013Uitslagen Clubkampioenschappen cross junioren D Hilversum
zo 17 maart 2013Uitslagen clubkampioenschappen cross pupillen A Hilversum
zo 17 maart 2013Uitslagen clubkampioenschappen cross pupillen A2 jongens Hilversum
zo 17 maart 2013Uitslagen clubkampioenschappen cross pupillen B Hilversum
zo 17 maart 2013Uitslagen Clubkampioenschappen Cross pupillen C en D Hilversum
za 16 maart 2013Lucie loopt 61e Reeuwijkse Plassenloop Reeuwijk
zo 10 maart 2013Cornelie loopt CPC loop Den Haag
zo 10 maart 2013Martijn de Boer doet indoor Cialfo Epe
zo 10 maart 2013Ton loopt Munnikloop Purmerend
za 09 maart 2013Goede resultaten pupillen bij crossfinale za 9 maart 2013 te Castricum Castricum
za 09 maart 2013Jongens B 3e, Meisjes D2 2e in finale crosscompetitie Castricum
za 09 maart 2013Uitslagen slingeravond PEC Zwolle Zwolle
zo 03 maart 2013Myrte 1e bij Amersfoortse Bergcross Amersfoort
zo 03 maart 2013Uitslagen Trappenbergloop Huizen
zo 03 maart 2013Winst V40 voor Birgit in 20 van Alphen Alphen a/d Rijn
zo 03 maart 2013Yoram 1e en 4 CR's bij Indoor Apeldoorn 3 maart 2013 Apeldoorn
za 02 maart 2013Brons voor Sam op NSK Indoor Apeldoorn
za 02 maart 2013Olivier Voschezang verbetert 2 CRs Apeldoorn
za 02 maart 2013Uitslag 3bergenloop Doorn
za 02 maart 2013Uitslagen springwedstrijd GAC Hilversum
zo 24 februari 2013Goud, CR 200 m en zilver en CR op 400 m voor Jurre op dag 2 NK Junioren indoor Apeldoorn
za 23 februari 2013Julia van Delft in actie bij Open Indoor junioren Hercules Dordrecht
za 23 februari 2013Roman Nederlands kampioen polshoog op dag 1 NK Junioren indoor Apeldoorn
za 23 februari 2013Uitslagen Knotwilgenloop 2013 Woerden
zo 17 februari 2013Paul vierde op ver bij NK Indoor dag 2
zo 17 februari 2013Uitslagen PK Sport Bosdijkloop
za 16 februari 20132 CRs voor Joost bij winterwerpwedstrijd
za 16 februari 2013Brons voor Erwin op dag 1 NK Indoor
zo 10 februari 2013Goud voor Ingrid en Wim op dag 2 NK Masters
zo 10 februari 2013Michel 1e M55 in Winterloop Wildervank
zo 10 februari 2013Paul wordt 4e en vestigt CR punten en CR Ver en PRs op NK Meerkamp
zo 10 februari 2013Uitslagen 36e groet uit Schoorl Run
za 09 februari 2013Goud Wim Threels op 400 bij NK Masters
za 09 februari 2013Paul begint NK Meerkamp goed met 4 PRs en 2e plaats, CR pols Roman
za 09 februari 2013Uitslag 39e Februariloop
za 09 februari 2013Winst voor Joost ten Barge in 3e wedstrijd crosscompetitie
zo 03 februari 2013Rutger loopt 10 km wintercup Lelystad
zo 03 februari 2013Uitslagen dag 2 Mastboscross
zo 03 februari 2013Uitslagen midwintermarathon Apeldoorn
zo 03 februari 2013Veel GACers actief op 60 en 60 horden bij Phanos
za 02 februari 2013Angeli loopt op dag 1 Mastboscross
za 02 februari 2013Christine loopt mooie tijd bij IFAM meeting Gent Gent (B)
zo 27 januari 2013Mirjam Koersen overall winnares Safarirun
za 26 januari 2013Goud en zilver Antonio en Denilson, CR Olivier 600 m bij Winter indoor Hellas
za 26 januari 2013Michel loopt zware Hondsrugcross
za 26 januari 2013Mooie GAC prestaties bij indoor Ilion
zo 20 januari 20132x zilver voor Antonio, 2x brons voor Denilson bij Indoor Apeldoorn
zo 20 januari 2013Erik Negerman 16e in Abdijcross
zo 20 januari 2013Michel loopt Grootveld cross
zo 20 januari 2013Ton loopt 71e Jagersplasloop
za 19 januari 2013Mooie prestaties bij Ilion indoor, CR Paul
za 19 januari 2013Ook op lange baannummers presteert GAC goed
vr 18 januari 2013Grote GAC deelname bij U-track vrijdagavond indoor 3
zo 13 januari 2013Cas wint eindklassement KC Bav cup; 5 GACers in top 6!
zo 13 januari 2013Pim loopt constante 60 bij indoor Phanos
zo 13 januari 2013Uitslag trimlopen 3e BAV Wintercup
zo 13 januari 2013Uitslagen 10 km 3e BAV Wintercup
zo 13 januari 2013Uitslagen 41e PWN Egmond Halve Marathon
zo 13 januari 2013Winst Christine, Cas 3e in korte cross 3e BAV cup
za 12 januari 2013Ereplaatsen voor Jolijn van Dijk en Luca Bos bij Phoenix Indoor
za 12 januari 2013Uitslagen 2e crosscompetitie
za 05 januari 2013CR voor Roman bij 5e indoor PEC Zwolle
za 05 januari 2013Ingrid in Midwinter Kogelslingeren Apeldoorn
za 05 januari 2013Michel wint nieuwjaarsloop Stadskanaal
ma 31 december 2012Christine 2e, Mirjam 3e in Sylvestercross
zo 30 december 2012Brigitte doet polshoogwedstrijd Unitas
vr 28 december 2012Winst voor Antonio bij Solana Indoor Atletiek
wo 26 december 2012Erik 5e in Kerstcross Opmeer
wo 26 december 2012Nick wint Kerstloop 's Graveland; Mirjam 2e
zo 23 december 2012Uitslagen Phanos indoor sen/jun AB
za 22 december 2012Uitslag Linschotenloop 2012
vr 21 december 2012Dubbel PR voor Pieter bij indoor AAC
vr 21 december 2012Uitslag U-Track/Phoenix vrijdagavondindoor 1
zo 16 december 2012Marius wint korte cross 2e BAV cup C2/B1
zo 16 december 2012Uitslag D-junioren 2e BAV Cup
zo 16 december 2012Uitslagen recreatie 2e BAV cup
zo 16 december 2012Uitslagen wedstrijd 10 km 2e BAV-Cup
zo 16 december 2012Winst Christine, 3e plek Cas bij korte cross 2e BAV cup
za 15 december 2012Ereplaatsen voor Jolijn, Daphe en Antonio bij Kerstboommeerkampen
za 08 december 2012Uitslagen ILion indoor
za 08 december 2012Uitslagen Klaverblad Verzekeringen Indoor Gala
zo 02 december 2012Uitslag Pfixx Solar Montferland Run
za 01 december 2012Niek loopt PR in Eurozorg Sintloop
zo 25 november 2012Uitslagen dag 2 NK Cross/ Warandeloop
za 24 november 2012Goud voor Mirjam bij NK cross
zo 18 november 2012Michel Eekhof 1e M40 in Ahlerscross
zo 18 november 2012Uitslag 29e ABN AMRO Zevenheuvelenloop
za 17 november 2012Uitslag 1e crosscompetitie AKU
za 17 november 2012Uitslagen 1e crosscompetitie A B Junioren
zo 11 november 2012Dubbele winst Erik Negerman in Running Center Cross Circuit
zo 11 november 2012Nick van Tol 2e in 1e korte cross BAV Wintercup
zo 11 november 2012Uitslagen 1e BAV Cup loopsport
zo 11 november 2012Uitslagen korte cross D C B 1e BAV-Cup
zo 11 november 2012Uitslagen lange cross 1e BAV Wintercup
za 10 november 2012Mirjam 2e Vr 35 in LC Papendal
za 10 november 2012Uitslagen Hellas Utrecht Herfstindoor
zo 04 november 2012Erik Negerman wint Berenloop
zo 04 november 2012Mirjam en Angeli 1e en 2e VMas in Mapleleafcross
zo 04 november 2012Nick van Tol wint korte cross 65e Mapleleaf
zo 04 november 2012Uitslagen C en D jeugd in 65e Mapleleaf cross
zo 28 oktober 2012Uitslagen Lidl Wolfskamerloop. winst Angeli
za 27 oktober 2012Winst voor Ingrid bij werpvijfkamp Hanzesport
zo 21 oktober 2012Uitslagen 28e Maliebaanloop
zo 21 oktober 2012Uitslagen 37e TCS Amsterdam marathon
zo 14 oktober 2012Estafettewinst GAC in Pijnenburg Bosmarathon
zo 14 oktober 2012Nick loopt mooie tijd in 4 mijl van Groningen
zo 14 oktober 2012Uitslagen CK Masters
zo 14 oktober 2012Uitslagen marathon Eindhoven
zo 07 oktober 2012Arjan, Anne, Tom, Christian, Judith clubkampioen
zo 07 oktober 2012Dik Verkuil loopt Singelloop Breda
zo 07 oktober 2012Gerrit Albada loopt Sloterplasloop
zo 07 oktober 2012Uitslagen clubkampioenschappen C en D junioren
zo 07 oktober 2012Winst voor Lianne en Ingrid bij werpvijfkamp Zuidwal
zo 30 september 2012GAC mannen pakken goud op 4x 800 bij NK Estafette!
zo 30 september 2012Grote GAC-deelname bij Halve van Texel
zo 30 september 2012Michel loopt CR in Marathon Berlijn
zo 30 september 2012Uitslagen Singelloop Utrecht (NK 10 km)
za 29 september 2012Caro Baumeister loopt Postbankloop
za 29 september 2012Goud voor VMasters, zilver voor JA op NK Estafette
zo 23 september 2012GAC mannen 2e en promoveren naar het NK Teams!
zo 23 september 2012Uitslagen Dam tot Dam loop
vr 21 september 2012Uitslagen 3e Wageningse trackmeeting
zo 16 september 2012GAC Vrouwen masters 3e in competitiefinale
zo 16 september 2012Jongens B knap 5e in competitiefinale
za 15 september 2012Jongens C 9e in competitiefinale
za 15 september 2012Uitslag werpvijfkamp Ingrid
zo 09 september 2012GAC jongens A 3e op NK Teams junioren
zo 09 september 2012Michel loopt CR in finale IJsseldelta baancircuit
zo 09 september 2012Uitslag 30 van Amsterdam Noord
zo 09 september 2012Winst Paul, Wim, Brigitte bij meerkampen AV Typhoon
za 08 september 2012Esther voltooit halve Holland triathlon
za 08 september 2012Remco derde op open Zeeuws kampioenschap
za 08 september 2012Uitslagen Fish Potatoe Run
vr 07 september 2012Uitslagen avondinstuif loopnummers
zo 02 september 2012Mooi steeple debuut voor Nick van Tol
zo 02 september 2012Open Gooische Meerkamp Kampioenschappen - Junioren BC
zo 02 september 2012Open Gooische Meerkamp Kampioenschappen - Junioren D
za 01 september 2012Mooie prestaties bij 5e Gooi-en Eemlandcircuit
vr 31 augustus 2012Uitslagen van de 6e Track Meeting
wo 29 augustus 2012PR voor Remco bij zomerinstuif Leiden Atletiek
zo 26 augustus 2012Uitslagen Woerden Athletics
zo 26 augustus 2012Winst voor Mirjam in 4e Gooische Run
za 25 augustus 2012Erik 2e in Sneek - Bolsward - Sneek
vr 24 augustus 2012Brons op 200 meter voor Wim op EK Masters
vr 24 augustus 2012Uitslagen 3e Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif
do 23 augustus 2012Ingrid Europees kampioen werpvijfkamp
wo 22 augustus 2012Ingrid Europees kampioen gewichtwerpen met ER
di 21 augustus 2012Brons voor Ingrid met discus op EK Masters
ma 20 augustus 2012Goud voor Brigitte op polshoog bij EK Masters
zo 19 augustus 2012Ingrid wint kogelslingeren bij EK Masters
zo 19 augustus 2012Mooie prestaties bij tropische Spartagames
vr 17 augustus 2012Goud voor Wim op de tienkamp EK Masters met NR!
vr 17 augustus 2012Uitslagen kogel-discuscircuit 2012
vr 27 juli 2012Uitslag instuifwedstrijd GAC Hilversum
do 19 juli 2012Uitslagen polshoogwedstrijd GAC Hilversum
do 14 juni 2012Uitslagen 4e Gooi-en Eemlandcircuit
do 26 april 2012Uitslag polshoogwedstrijd GAC Hilversum