Wedstrijden

Van Eckstanden

Van Eckstanden / Beste prestaties 2017

Bijgewerkt t/m 22-9-2017

Hier vind je de actuele lijsten met beste prestaties van 2017 (indoor en outdoor) voor de categorieën van C-junioren en ouder. Voor senioren en A/B-junioren worden dit ook wel de 'Van Eckstanden' genoemd. De ranglijsten worden bepaald o.b.v. de puntentelling van de Atletiekunie (voor masters inclusief leeftijdscorrectie), zoals die ook bij de competities gebruikt worden. Zo worden prestaties op verschillende onderdelen onderling vergelijkbaar gemaakt. Prestaties o.b.v. handtijd en prestaties op sprint- en verspringonderdelen met te veel wind (meer dan 2,0 m/s) of geen windmeting zijn niet meegenomen. Voor aanvullingen of andere opmerkingen over de ranglijsten kun je contact opnemen met Arjan van Harn.

Jongens Junioren C
1. Max van Groeningen 800 meter 2:01,29 901    
2. Max van Groeningen 1.500 meter 4:15,35 878    
3. Yoram Vriezen Polsstokhoogspringen 3,60 823    
4. Yoram Vriezen Hoogspringen 1,75 817    
5. Luc Blank 60 meter horden 9,04 814 i  
6. Yoram Vriezen 60 meter horden 9,20 787 i  
7. Thijmen Hakenkruger Polsstokhoogspringen 3,40 780    
  Luc Blank Polsstokhoogspringen 3,40 780    
  Tobias van Ee Polsstokhoogspringen 3,40 780    
10. Yoram Vriezen 100 meter horden 14,57 769   (+0,9)
             
Meisjes Junioren C
1. Puck Harms 60 meter horden 9,40 755 i  
2. Puck Harms Hoogspringen 1,65 741 i  
3. Puck Harms 60 meter 8,41 668 i  
4. Mette Oosterink Hoogspringen 1,55 663    
5. Milou Mijnhout 60 meter horden 10,15 647 i  
6. Puck Harms Verspringen 5,12 644   (+0,3)
7. Jolente Bleijs 1.500 meter 4:57,32 643    
8. Jolente Bleijs 800 meter 2:22,24 638    
9. Milou Mijnhout 60 meter 8,57 634 i  
10. Sterre Renner 60 meter horden 10,26 632 i  
             
Jongens Junioren B
1. Siem ter Braake Polsstokhoogspringen 4,50 933 i  
2. Siem ter Braake 110 meter horden 15,41 806   (-0,7)
3. Siem ter Braake 60 meter horden 8,72 792 i  
4. Gabriël Cornelissen 200 meter 22,60 780   (+1,4)
5. Siem ter Braake Hoogspringen 1,90 769    
6. Gabriël Cornelissen 60 meter 7,35 729 i  
7. Youri Fransen Polsstokhoogspringen 3,70 727    
8. Olaf van de Pavert Hoogspringen 1,85 725    
9. Gabriël Cornelissen 100 meter 11,34 724   (+1,7)
10. Gabriël Cornelissen 50 meter 6,42 696 i  
             
Meisjes Junioren B
1. Kato Leusink 60 meter horden 9,38 808 i  
2. Kato Leusink 60 meter 8,07 755 i  
3. Kato Leusink 100 meter 12,64 744   (+0,7)
4. Otte Wienese Polsstokhoogspringen 3,35 743    
5. Kato Leusink Speerwerpen 38,42 741    
6. Kato Leusink 200 meter 26,33 736 i  
7. Kato Leusink Verspringen 5,12 705 i  
8. Justine Fleming 200 meter 26,82 698   (+0,2)
9. Justine Fleming 400 meter 62,84 693    
10. Kato Leusink 50 meter 7,04 682 i  
             
Jongens Junioren A
1. Hielke Hilberts 3.000 meter 9:05,11 741 i  
2. Yaran Wienneke 60 meter 7,35 729 i  
3. Yaran Wienneke 100 meter 11,36 719   (+1,8)
4. Nicolaas Romagnoli 110 meter horden 16,33 719   (+0,9)
5. Yaran Wienneke Hink-stap-springen 13,35 712   (+1,2)
6. Yaran Wienneke 50 meter 6,40 704 i  
7. Skip Renders 200 meter 23,59 683    
8. Hielke Hilberts 1.500 meter 4:16,83 683    
9. Skip Renders Verspringen 6,28 667   (+0,8)
10. Nicolaas Romagnoli 400 meter 53,71 651    
             
Meisjes Junioren A
1. Marieke van der Laan Kogelslingeren 38,87 728    
2. Sterre Weber Hoogspringen 1,50 726    
3. Anja Bekema 400 meter 62,50 703    
4. Sterre Weber 60 meter horden 10,04 679 i  
5. Mauve Bos Hoogspringen 1,45 672    
  Susan Visser Hoogspringen 1,45 672    
7. Sterre Weber Hink-stap-springen 10,17 662   (+1,4)
8. Anja Bekema Polsstokhoogspringen 3,10 658    
9. Anja Bekema 200 meter 27,95 615   (+0,5)
10. Sterre Weber 100 meter horden 16,54 596   (+1,0)
             
Mannen Senioren
1. Roman Monte Polsstokhoogspringen 5,10 1076    
2. Paul Groen 60 meter horden 7,99 1029 i  
3. Christian Oberdorfer Polsstokhoogspringen 4,71 984    
4. Paul Groen 110 meter horden 14,40 915   (+1,5)
5. Cas Lutz 5.000 meter 14:35,26 896    
6. Cas Lutz 3.000 meter 8:30,55 875    
7. Pieter Mijnhout 800 meter 1:53,19 872    
8. Paul Groen Verspringen 7,19 859   (-0,2)
9. Cas Lutz 3.000 meter steeple 9:21,81 857    
10. Eduard Grob 5.000 meter 14:57,87 845    
             
Vrouwen Senioren
1. Evelien Hooijman 800 meter 2:16,37 837    
2. Sanne Eekel Polsstokhoogspringen 3,52 799    
3. Lianne Bruins Discuswerpen 43,47 795    
4. Evelien Hooijman 400 meter 59,83 782    
5. Lianne Bruins Kogelstoten 12,91 774    
6. Lianne Bruins Kogelslingeren 41,63 768    
7. Judith Rasch 400 meter 60,39 765    
8. Sanne Eekel Verspringen 5,25 736   (-1,3)
9. Moniek Stijvers Kogelstoten 11,49 687    
10. Evelien Hooijman 3.000 meter 10:45,12 680    
             
Mannen Masters
1. Wim Threels Hoogspringen 1,60 1033   M65
2. Wim Threels 400 meter 61,67 883   M65
3. Wim Threels Verspringen 4,76 865   M65
4. Wim Threels Speerwerpen 43,78 861   M65
5. Kees Jägers Hoogspringen 1,25 848   M75
6. Wim Threels 100 meter 13,39 836   M65
7. Wim Threels 1.500 meter 5:22,23 794   M65
8. Richard van Delft 400 meter 54,41 766   M40
9. Kees Jägers Polsstokhoogspringen 2,26 762 i M70
10. Michel Eekhof 3.000 meter 11:05,00 726   M60
             
Vrouwen Masters
1. Rietje Dijkman Hoogspringen 1,20 1272   V75
2. Rietje Dijkman Hink-stap-springen 8,02 1209   V75
3. Rietje Dijkman Verspringen 3,70 1099   V75
4. Brigitte van de Kamp Polsstokhoogspringen 3,01 1002   V55
5. Ingrid van Dijk Kogelslingeren 40,54 965   V55
6. Rietje Dijkman 100 meter 16,67 963   V75
7. Brigitte van de Kamp Hoogspringen 1,30 914   V55
8. Ingrid van Dijk Discuswerpen 32,96 862   V55
9. Brigitte van de Kamp Verspringen 4,32 860   V55
10. Mirjam Koersen 3.000 meter 10:14,73 859   V40