Jaarranglijsten

Jaarranglijsten Vrouwen Senioren en Meisjes Junioren A/B

Ranglijsten outdoor 2018 - Vrouwen

Bijgewerkt t/m 19-7-2018. Prestaties op sprint- en verspringonderdelen zonder windmeting of met te veel wind (meer dan 2 m/s) zijn niet meegenomen.

100 meter
1. Kato Leusink 12,69 (+1,2) MB
2. Nele van den Broek 12,79 (-2,3) VSen
3. Judith Rasch 13,32 (-0,5) VSen
4. Puck Harms 13,37 (+0,7) MB
Justine Fleming 13,37 (+0,7) MA
6. Eline Dalderop 13,61 (+0,8) MB
7. Luca Bos 13,82 (-2,0) VSen
8. Dieuwertje Kok 14,12 (+1,0) VSen
9. Linde Buruma 14,16 (+1,7) MA
10. Xanthe Buruma 14,30 (+1,4) MB
200 meter
1. Nele van den Broek 26,00 (+0,1) VSen
2. Kato Leusink 26,38 (+0,3) MB
3. Eline Dalderop 26,71 (+1,9) MB
4. Judith Rasch 26,96 (-2,5) VSen
5. Justine Fleming 27,41 (+0,9) MA
6. Sterre Weber 28,46 (-2,8) MA
7. Mette Oosterink 28,81 (0,0) MB
8. Jolente Bleijs 29,88 (-0,8) MB
9. Wieke van Kaam 30,26 (+1,0) MA
10. Xanthe Buruma 30,65 (+0,4) MB
400 meter
1. Eline Dalderop 58,83 MB
2. Judith Rasch 59,51 VSen
3. Evelien Hooijman 60,76 VSen
4. Mette Oosterink 61,67 MB
5. Justine Fleming 66,20 MA
800 meter
1. Evelien Hooijman 2:15,39 VSen
2. Mette Oosterink 2:22,49 MB
3. Jolente Bleijs 2:22,69 MB
4. Eden Göbbels 2:23,29 MA
5. Pien Scheer 2:32,23 MB
6. Wieke van Kaam 2:45,62 MA
7. Annemarie Post 3:02,56 VSen
1.000 meter
1. Jolente Bleijs 3:15,72 MB
2. Pien Scheer 3:31,92 MB
1.500 meter
1. Jolente Bleijs 4:50,41 MB
2. Eden Göbbels 5:05,21 MA
3. Pien Scheer 5:24,17 MB
4. Justine Fleming 5:56,41 MA
3.000 meter
1. Jolente Bleijs 11:25,40 MB
2. Eden Göbbels 11:53,94 MA
3.000 meter steeplechase
1. Eden Göbbels 13:19,17 MA
100 meter horden
1. Nele van den Broek 14,42 (+1,2) (83,8cm) VSen
2. Kato Leusink 14,87 (+1,3) (76,2cm) MB
3. Sterre Weber 16,95 (+0,1) (83,8cm) MA
4. Justine Fleming 17,65 (+1,2) (83,8cm) MA
5. Xanthe Buruma 17,86 (-0,2) (76,2cm) MB
400 meter horden
1. Eline Dalderop 63,80 (76,2cm) MB
2. Judith Rasch 65,48 (76,2cm) VSen
3. Justine Fleming 70,88 (76,2cm) MA
Verspringen
1. Nele van den Broek 5,70 (+1,1) VSen
2. Judith Rasch 5,24 (+1,0) VSen
3. Luca Bos 4,95 (-0,4) VSen
4. Eline Dalderop 4,94 (+0,4) MB
5. Dieuwertje Kok 4,71 (+0,9) VSen
6. Sterre Weber 4,45 (+0,4) MA
7. Xanthe Buruma 4,37 (+1,7) MB
8. Justine Fleming 4,13 (-0,1) MA
9. Ella Keijser 3,57 (+0,5) MB
Hoogspringen
1. Nele van den Broek 1,73 VSen
2. Mette Oosterink 1,57 MB
Puck Harms 1,57 MB
4. Mauve Bos 1,45 MA
5. Dieuwertje Kok 1,37 VSen
Eline Dalderop 1,37 MB
7. Xanthe Buruma 1,35 MB
Sterre Weber 1,35 MA
9. Merel Kanters 1,30 MB
Polsstokhoogspringen
1. Sanne Eekel 3,55 VSen
2. Otte Wienese 3,20 MB
3. Ilse Hengeveld 2,71 MB
4. Mauve Bos 2,60 MA
5. Justine Fleming 2,12 MA
Hink-stap-springen
1. Eline Dalderop 11,26 (-2,5) MB
2. Sterre Weber 9,98 (-0,4) MA
3. Dieuwertje Kok 9,79 (-2,3) VSen
4. Mauve Bos 9,52 (+1,2) MA
5. Sterre Renner 8,48 (-3,9) MB
Kogelstoten
1. Lianne Bruins 12,04 (4kg) VSen
2. Puck Harms 11,78 (3kg) MB
3. Moniek Stijvers 11,33 (4kg) VSen
4. Nele van den Broek 11,16 (4kg) VSen
5. Marieke van der Laan 9,49 (4kg) MA
6. Ella Keijser 8,64 (3kg) MB
7. Channa van Gameren 7,80 (4kg) MA
8. Linde Buruma 7,23 (4kg) MA
Discuswerpen
1. Lianne Bruins 46,30 (1kg) VSen
2. Marieke van der Laan 23,86 (1kg) MA
3. Ella Keijser 22,25 (1kg) MB
4. Channa van Gameren 19,01 (1kg) MA
5. Xanthe Buruma 18,62 (1kg) MB
Speerwerpen
1. Moniek Stijvers 37,16 (600gr) VSen
2. Kato Leusink 35,35 (500gr) MB
3. Puck Harms 33,54 (500gr) MB
4. Nele van den Broek 33,07 (600gr) VSen
5. Ella Keijser 24,77 (500gr) MB
6. Mauve Bos 23,84 (600gr) MA
7. Xanthe Buruma 20,41 (500gr) MB
8. Justine Fleming 20,10 (600gr) MA
9. Eline Dalderop 15,30 (500gr) MB
10. Eva Raskeyn 13,99 (500gr) MB
Kogelslingeren
1. Marieke van der Laan 41,87 (4kg) MA
2. Lianne Bruins 35,51 (4kg) VSen
3. Wendy Vet 33,94 (4kg) VSen
4. Channa van Gameren 24,59 (4kg) MA

››› Jaarranglijsten Mannen Senioren en Jongens Junioren A/B
››› Jaarranglijsten Jongens Junioren C
››› Jaarranglijsten Meisjes Junioren C
››› Jaarranglijsten Mannen Masters
››› Jaarranglijsten Vrouwen Masters