Jaarranglijsten

Jaarranglijsten Meisjes Junioren C

Ranglijsten outdoor 2017 - Meisjes Junioren C

Bijgewerkt t/m 19-10-2017. Alleen prestaties op sprint- en verspringonderdelen met te veel wind (meer dan 2 m/s) zijn niet meegenomen.

80 meter
1. Milou Mijnhout 11,23 (-1,6)
2. Meintje Glimmerveen 11,45 (-2,3)
3. Lara van Beusekom 11,50 (-1,1)
4. Sophie Romagnoli 11,68 (-2,3)
5. Mella Scheffer 11,72 (-3,1)
6. Wicky Hulselmans 11,84 (+0,3)
7. Alessandra Viola 11,97 (+0,3)
8. Suzet Doornheim 11,98 (0,0)
9. Ilse Hengeveld 12,09 (+1,3)
10. Sterre Renner 12,25 (+0,3)
150 meter
1. Eline Dalderop 20,54 (-1,1)
2. Meintje Glimmerveen 20,90 (+0,4)
3. Milou Mijnhout 21,20 (+0,2)
4. Lara van Beusekom 21,37 (-0,9)
5. Mella Scheffer 21,67 (-0,9)
6. Babet Tabak 21,76 (0,0)
7. Suzet Doornheim 21,79 (-0,1)
8. Wicky Hulselmans 21,90 (+0,4)
9. Ilse Hengeveld 22,46 (+1,3)
10. Sophie Romagnoli 22,68 (-0,9)
600 meter
1. Ilse Hengeveld 1:54,19
2. Babet Tabak 1:54,82
3. Mette Oosterink 1:56,35
4. Jolente Bleijs 1:56,52
5. Suzet Doornheim 1:58,13
6. Pien Scheer 2:03,08
7. Isa Nijkamp 2:22,38
800 meter
1. Jolente Bleijs 2:22,24
2. Eline Dalderop 2:23,75
3. Mette Oosterink 2:25,22
4. Suzet Doornheim 2:32,08
5. Pien Scheer 2:38,75
6. Sophie Romagnoli 2:47,70
7. Isa Nijkamp 2:49,70
8. Ilse Hengeveld 2:54,84
1.500 meter
1. Jolente Bleijs 4:57,32
80 meter horden (76,2cm)
1. Puck Harms 12,76 (+0,1)
2. Milou Mijnhout 13,38 (-0,4)
3. Babet Tabak 14,05 (+0,5)
4. Sophie Romagnoli 15,10 (-0,4)
5. Ilse Hengeveld 15,28 (-0,4)
6. Wicky Hulselmans 15,62 (-0,4)
7. Xanthe Buruma 16,03 (-0,2)
300 meter horden (76,2cm)
1. Mette Oosterink 51,36
2. Milou Mijnhout 52,51
3. Pien Scheer 55,20
4. Wicky Hulselmans 57,24
5. Ilse Hengeveld 57,42
Verspringen
1. Puck Harms 5,12 (+0,3)
2. Eline Dalderop 4,66 (-0,7)
3. Mette Oosterink 4,52
4. Suzet Doornheim 4,42 (+0,3)
5. Babet Tabak 4,39 (+1,3)
6. Lara van Beusekom 4,35 (+1,4)
7. Meintje Glimmerveen 4,20 (-0,2)
8. Wicky Hulselmans 4,19
9. Ilse Hengeveld 4,01 (-0,6)
10. Xanthe Buruma 3,92
Hoogspringen
1. Mette Oosterink 1,55
2. Puck Harms 1,50
3. Babet Tabak 1,49
4. Ella Keijser 1,45
5. Sterre Renner 1,40
Ilse Hengeveld 1,40
7. Merel Kanters 1,35
8. Lara van Beusekom 1,30
9. Sacha Dekker 1,25
10. Moorle Slager 1,20
Maud Snel 1,20
Chelsea Hughes 1,20
Polsstokhoogspringen
1. Ilse Hengeveld 2,60
2. Babet Tabak 2,20
Hink-stap-springen
1. Eline Dalderop 10,41
2. Wicky Hulselmans 8,51 (-1,4)
3. Sterre Renner 8,22
4. Sacha Dekker 8,03 (-2,2)
Kogelstoten (3kg)
1. Puck Harms 11,74
2. Lilian Tabak 9,84
3. Babet Tabak 9,59
4. Wicky Hulselmans 9,42
5. Mella Scheffer 8,84
6. Ella Keijser 8,58
7. Ilse Hengeveld 8,49
8. Sacha Dekker 7,59
9. Xanthe Buruma 6,57
10. Alessandra Viola 6,23
Discuswerpen (1kg)
1. Puck Harms 25,69
2. Lilian Tabak 24,91
3. Wicky Hulselmans 23,71
4. Ella Keijser 20,38
5. Babet Tabak 19,56
6. Amélie Zoetemeyer 17,87
7. Xanthe Buruma 17,40
8. Tamara van Hoeksel 16,72
9. Charlotte Kooiman 13,95
Speerwerpen (500gr)
1. Wicky Hulselmans 32,69
2. Puck Harms 32,64
3. Lilian Tabak 28,53
4. Babet Tabak 27,72
5. Ella Keijser 24,57
6. Mella Scheffer 22,92
7. Ilse Hengeveld 21,17
8. Xanthe Buruma 20,79
9. Jolente Bleijs 20,75
10. Charlotte Kooiman 19,47
Zevenkamp
1. Babet Tabak 3279 pnt.
2. Ilse Hengeveld 2979 pnt.

››› Jaarranglijsten Mannen Senioren en Jongens Junioren A/B
››› Jaarranglijsten Vrouwen Senioren en Meisjes Junioren A/B
››› Jaarranglijsten Jongens Junioren C
››› Jaarranglijsten Mannen Masters
››› Jaarranglijsten Vrouwen Masters