Jaarranglijsten

Jaarranglijsten Mannen Senioren en Jongens Junioren A/B

Ranglijsten outdoor 2018 - Mannen

Bijgewerkt t/m 1-8-2018. Prestaties op sprint- en verspringonderdelen zonder windmeting of met te veel wind (meer dan 2 m/s) zijn niet meegenomen.

100 meter
1. Paul Groen 11,08 (-0,3)   MSen  
2. Skip Renders 11,27 (+1,8)   JA  
3. Gabriël Cornelissen 11,31 (+1,8)   JB  
4. Rens Wildschut 11,54 (+1,2)   JA  
  Yaran Wienneke 11,54 (+1,4)   MSen  
6. Youri Fransen 11,62 (+0,5)   JB  
7. Tobias van Ee 11,63 (+0,5)   JB  
8. Boris Schram 11,66 (+1,3)   MSen  
9. Luc Blank 11,95 (+1,7)   JB  
10. Bram van der Laan 12,04 (+0,9)   JB  
             
200 meter
1. Jurre Wildschut 22,63 (-1,0)   MSen  
2. Skip Renders 22,98 (+0,8)   JA  
3. Gabriël Cornelissen 23,05 (-0,6)   JB  
4. Rens Wildschut 23,30 (+0,1)   JA  
5. Boris Schram 23,37 (+1,2)   MSen  
6. Bram van der Laan 24,02 (+0,7)   JB  
7. Tobias van Ee 24,10 (+0,4)   JB  
8. Max van Groeningen 26,18 (-0,8)   JB  
9. Tjalling Galema 27,46 (+1,0)   JB  
10. Lars Mol 28,19 (-0,8)   JB  
             
400 meter
1. Jurre Wildschut 48,90     MSen  
2. Paul Groen 50,14     MSen  
3. Luc Blank 51,05     JB  
4. Skip Renders 51,27     JA  
5. Boris Schram 52,62     MSen  
6. Tobias van Ee 52,70     JB  
7. Youri Fransen 52,81     JB  
8. Kristof van Kamperdijk 53,46     JA  
9. Thijmen Hakenkruger 55,23     JB  
10. Tjalling Galema 60,66     JB  
             
800 meter
1. Pieter Mijnhout 1:56,11     MSen  
2. Max van Groeningen 2:01,37     JB  
3. David Vonk 2:01,62     MSen  
4. Lars Mol 2:15,61     JB  
5. Tjalling Galema 2:17,44     JB  
6. Yoram de Boer 2:20,11     MSen  
             
1.000 meter
1. Max van Groeningen 2:52,07     JB  
2. Lars Mol 3:15,68     JB  
             
1.500 meter
1. Cas Lutz 3:57,65     MSen  
2. Eduard Grob 4:05,20     MSen  
3. Max van Groeningen 4:08,51     JB  
4. David Vonk 4:10,03     MSen  
5. Pieter Mijnhout 4:10,16     MSen  
6. Hielke Hilberts 4:18,17     JA  
7. Jelle Jansen 4:18,78     MSen  
8. Tim Kuiper 4:32,28     MSen  
9. Youri Fransen 4:41,26     JB  
10. Lars Mol 4:43,82     JB  
             
3.000 meter
1. Cas Lutz 8:45,49     MSen  
2. Eduard Grob 8:51,85     MSen  
3. Erik Kallenberg 9:09,49     MSen  
4. Jelle Jansen 9:14,40     MSen  
5. Max van Groeningen 9:22,48     JB  
6. Hielke Hilberts 9:34,14     JA  
             
5.000 meter
1. Cas Lutz 14:55,23     MSen  
2. Eduard Grob 15:14,58     MSen  
3. Hielke Hilberts 16:00,30     JA  
4. Erik Kallenberg 16:04,19     MSen  
5. Jelle Jansen 16:18,72     MSen  
             
3.000 meter steeplechase
1. Cas Lutz 9:16,81     MSen  
             
110 meter horden
1. Paul Groen 14,70 (-0,4) (106,7cm) MSen  
2. Luc Blank 14,99 (0,0) (91,4cm) JB  
3. Tobias van Ee 15,17 (0,0) (91,4cm) JB  
4. Youri Fransen 15,86 (-2,3) (91,4cm) JB  
5. Siem ter Braake 15,97 (+1,0) (99,1cm) JA  
6. Yaran Wienneke 23,56 (-0,7) (106,7cm) MSen  
             
400 meter horden
1. Pieter Mijnhout 56,57   (91,4cm) MSen  
2. Bram van der Laan 58,55   (83,8cm) JB  
             
Verspringen
1. Paul Groen 6,96 (+0,9)   MSen  
2. Boris Schram 6,65 (+0,1)   MSen  
3. Yaran Wienneke 6,52 (+0,1)   MSen  
4. Skip Renders 6,26 (+1,0)   JA  
5. Youri Fransen 6,17 (0,0)   JB  
6. Bram van der Laan 6,11 (+1,3)   JB  
7. Tobias van Ee 5,83 (+0,5)   JB  
8. Luc Blank 5,47 (+0,6)   JB  
9. Thijmen Hakenkruger 5,30 (+1,3)   JB  
10. Niels de Boer 3,96 (+1,9)   JB  
             
Hoogspringen
1. Olaf van de Pavert 1,85     JA  
  Paul Groen 1,85     MSen  
  Siem ter Braake 1,85     JA  
4. Youri Fransen 1,75     JB  
  Luc Blank 1,75     JB  
6. Tobias van Ee 1,72     JB  
  Boris Schram 1,72     MSen  
8. Bram van der Laan 1,62     JB  
9. Emiel Breken 1,55     JB  
10. Tjalling Galema 1,32     JB  
             
Polsstokhoogspringen
1. Roman Monte 5,01     MSen  
2. Christian Oberdorfer 4,52     MSen  
3. Siem ter Braake 4,42     JA  
4. Thijmen Hakenkruger 4,21     JB  
5. Paul Groen 4,15     MSen  
6. Tobias van Ee 4,10     JB  
7. Aldo Vree 4,01     MSen  
8. Youri Fransen 3,90     JB  
9. Ewald Koekkoek 3,81     MSen  
10. Luc Blank 3,63     JB  
             
Hink-stap-springen
1. Yaran Wienneke 13,19 (-0,2)   MSen  
2. Bram van der Laan 13,00 (-0,3)   JB  
3. Skip Renders 12,55 (+1,6)   JA  
4. Niels de Boer 8,76 (+1,7)   JB  
5. Rob Dankers 8,68 (-0,6)   JB  
             
Kogelstoten
1. Bram van der Laan 13,26   (5kg) JB  
2. Paul Groen 13,13   (7,26kg) MSen  
3. Youri Fransen 12,81   (5kg) JB  
4. Kristof van Kamperdijk 11,60   (6kg) JA  
5. Tobias van Ee 10,88   (5kg) JB  
6. Thijmen Hakenkruger 10,50   (5kg) JB  
7. Luc Blank 10,33   (5kg) JB  
8. Ferdy Cornelissen 10,27   (7,26kg) MSen  
9. Niels de Boer 9,66   (5kg) JB  
10. Rob Dankers 6,94   (5kg) JB  
             
Discuswerpen
1. Paul Groen 39,93   (2kg) MSen  
2. Bram van der Laan 38,93   (1,5kg) JB  
3. Youri Fransen 37,57   (1,5kg) JB  
4. Tobias van Ee 35,72   (1,5kg) JB  
5. Ferdy Cornelissen 32,58   (2kg) MSen  
6. Siem ter Braake 30,73   (1,75kg) JA  
7. Gabriël Cornelissen 25,28   (1,5kg) JB  
8. Luc Blank 24,77   (1,5kg) JB  
9. Niels de Boer 24,00   (1,5kg) JB  
10. Boris Schram 22,93   (2kg) MSen  
             
Speerwerpen
1. Bram van der Laan 63,08   (700gr) JB  
2. Paul Groen 50,16   (800gr) MSen  
3. Tobias van Ee 47,40   (700gr) JB  
4. Kristof van Kamperdijk 46,75   (800gr) JA  
5. Yaran Wienneke 45,56   (800gr) MSen  
6. Luc Blank 40,96   (700gr) JB  
7. Youri Fransen 38,56   (700gr) JB  
8. Olaf van de Pavert 38,21   (800gr) JA  
9. Boris Schram 38,06   (800gr) MSen  
10. Tom Dankers 35,76   (800gr) MSen  
             
Kogelslingeren
1. Bram van der Laan 49,09   (5kg) JB  
2. Stef Tapking 43,01   (6kg) JA  
3. Ferdy Cornelissen 33,29   (7,26kg) MSen  
             
Tienkamp
1. Paul Groen 7070 pnt.     MSen  
2. Tobias van Ee 6159 pnt.     JB  
3. Youri Fransen 6058 pnt.     JB  
4. Luc Blank 5666 pnt.     JB  

››› Jaarranglijsten Vrouwen Senioren en Meisjes Junioren A/B
››› Jaarranglijsten Jongens Junioren C
››› Jaarranglijsten Meisjes Junioren C
››› Jaarranglijsten Mannen Masters
››› Jaarranglijsten Vrouwen Masters