Jaarranglijsten

Jaarranglijsten Mannen Senioren en Jongens Junioren A/B

Ranglijsten outdoor 2017 - Mannen

Bijgewerkt t/m 19-10-2017. Prestaties op sprint- en verspringonderdelen zonder windmeting of met te veel wind (meer dan 2 m/s) zijn niet meegenomen.

100 meter
1. Paul Groen 10,85 (+1,7) MSen
2. Gabriël Cornelissen 11,34 (+1,7) JB
3. Yaran Wienneke 11,36 (+1,8) JA
4. Dirk-Jan Graat 11,92 (-1,3) MSen
5. Skip Renders 11,95 (+0,1) JA
6. Danny Moons 11,96 (+2,0) MSen
7. Jurre Wildschut 11,97 (-1,3) MSen
8. Kristof van Kamperdijk 11,99 (-1,3) JA
9. Nicolaas Romagnoli 12,12 (-1,2) JA
10. Bram van der Laan 12,13 (+1,0) JB
200 meter
1. Gabriël Cornelissen 22,60 (+1,4) JB
2. Skip Renders 23,59 (0,0) JA
3. Pieter Mijnhout 23,99 (+1,8) MSen
4. Kristof van Kamperdijk 24,34 (+1,2) JA
5. Danny Moons 24,35 (+0,8) MSen
6. Joep Borninkhof 24,61 (+0,8) JA
7. Nicolaas Romagnoli 24,65 (+1,2) JA
8. Bram van der Laan 24,94 (+1,2) JB
9. Olaf van de Pavert 25,03 (+1,1) JB
10. Jelle Rigter 25,04 (+0,8) JA
400 meter
1. Pieter Mijnhout 51,55 MSen
2. Paul Groen 51,70 MSen
3. Skip Renders 53,11 JA
4. Youri Fransen 53,22 JB
Siem ter Braake 53,22 JB
6. David Vonk 53,59 MSen
7. Nicolaas Romagnoli 53,71 JA
8. Joep Borninkhof 53,72 JA
9. Kristof van Kamperdijk 53,78 JA
10. David Landman 54,03 MSen
800 meter
1. Pieter Mijnhout 1:53,19 MSen
2. David Vonk 1:56,05 MSen
3. Sam de Vor 1:57,14 MSen
4. Jurre Wildschut 2:02,10 MSen
5. Pepijn Janssen 2:06,51 JA
6. Mark den Blanken 2:10,82 JB
7. Olaf van de Pavert 2:22,13 JB
8. Lars Mol 2:25,72 JB
9. Tjalling Galema 2:29,72 JB
1.000 meter
1. Pieter Mijnhout 2:32,06 MSen
2. Sam de Vor 2:33,25 MSen
3. David Vonk 2:34,99 MSen
1.500 meter
1. Cas Lutz 3:59,55 MSen
2. Sam de Vor 4:00,31 MSen
3. Eduard Grob 4:01,62 MSen
4. Bart van Manen 4:16,71 MSen
5. Hielke Hilberts 4:16,83 JA
6. Jelle Jansen 4:18,01 MSen
7. Youri Fransen 4:42,93 JB
8. Lars Mol 4:58,91 JB
9. Tjalling Galema 5:24,98 JB
3.000 meter
1. Cas Lutz 8:30,55 MSen
2. Eduard Grob 8:39,80 MSen
3. Erik Kallenberg 8:58,83 MSen
4. Hielke Hilberts 9:17,01 JA
5. Bart van Manen 9:31,61 MSen
5.000 meter
1. Cas Lutz 14:35,26 MSen
2. Eduard Grob 14:57,87 MSen
3. Erik Kallenberg 15:30,18 MSen
4. Jelle Jansen 16:03,81 MSen
10.000 meter
1. Erik Kallenberg 32:19,51 MSen
3.000 meter steeplechase
1. Cas Lutz 9:21,81 MSen
110 meter horden
1. Paul Groen 14,40 (+1,5) (106,7cm) MSen
2. Siem ter Braake 15,41 (-0,7) (91,4cm) JB
3. Nicolaas Romagnoli 16,33 (+0,9) (99,1cm) JA
4. Youri Fransen 16,74 (0,0) (91,4cm) JB
5. Eric Wolfrat 17,35 (+0,6) (91,4cm) JB
400 meter horden
1. Pieter Mijnhout 55,38 (91,4cm) MSen
2. Nicolaas Romagnoli 62,36 (91,4cm) JA
Verspringen
1. Paul Groen 7,19 (-0,2) MSen
2. Skip Renders 6,28 (+0,8) JA
3. Youri Fransen 6,03 (+1,5) JB
4. Gabriël Cornelissen 5,58 (+0,9) JB
5. Bram van der Laan 5,47 (+0,6) JB
6. Olaf van de Pavert 5,40 (+0,3) JB
Hoogspringen
1. Akos Miller 1,95 MSen
2. Siem ter Braake 1,90 JB
3. Olaf van de Pavert 1,85 JB
4. Youri Fransen 1,76 JB
5. Pim Borninkhof 1,60 JB
6. Jelle Rigter 1,55 JA
Mark den Blanken 1,55 JB
8. Tjalling Galema 1,35 JB
Collin de Vries 1,35 JA
10. Patrique Savelkoul 1,00 JB
Polsstokhoogspringen
1. Roman Monte 5,10 MSen
2. Christian Oberdorfer 4,71 MSen
3. Siem ter Braake 4,50 JB
4. Paul Groen 4,10 MSen
5. Aldo Vree 4,00 MSen
6. Pieter Mijnhout 3,80 MSen
7. Youri Fransen 3,70 JB
8. Ewald Koekkoek 3,60 MSen
9. Eric Wolfrat 3,40 JB
10. Bram van der Laan 3,00 JB
Hink-stap-springen
1. Yaran Wienneke 13,35 (+1,2) JA
2. Gabriël Cornelissen 11,93 (-2,0) JB
3. Skip Renders 11,81 (-5,3) JA
4. Bram van der Laan 11,70 (-1,3) JB
5. Mark den Blanken 10,87 (+0,2) JB
6. Collin de Vries 8,55 (-3,1) JA
Kogelstoten
1. Paul Groen 13,22 (7,26kg) MSen
2. Bram van der Laan 12,70 (5kg) JB
3. Youri Fransen 11,43 (5kg) JB
4. Ferdy Cornelissen 10,34 (7,26kg) MSen
5. Kristof van Kamperdijk 10,16 (6kg) JA
6. Rens Wildschut 9,86 (6kg) JA
7. Stef Tapking 9,53 (6kg) JA
8. Olaf van de Pavert 8,94 (5kg) JB
9. Eric Wolfrat 8,57 (5kg) JB
10. Tom Dankers 8,50 (7,26kg) MSen
Discuswerpen
1. Yaran Wienneke 36,18 (1,75kg) JA
2. Youri Fransen 35,12 (1,5kg) JB
3. Ferdy Cornelissen 31,34 (2kg) MSen
4. Bram van der Laan 28,74 (1,5kg) JB
5. Matthis de Leeuw van Weenen 28,66 (1,5kg) JB
6. Gabriël Cornelissen 27,27 (1,5kg) JB
7. Eric Wolfrat 26,19 (1,5kg) JB
8. Olaf van de Pavert 22,98 (1,5kg) JB
9. Tim Buskens 16,06 (1,5kg) JB
10. Tim Kraan 12,29 (1,5kg) JB
Speerwerpen
1. Bram van der Laan 51,31 (700gr) JB
2. Kristof van Kamperdijk 44,50 (800gr) JA
3. Yaran Wienneke 43,12 (800gr) JA
4. Youri Fransen 40,11 (700gr) JB
5. Olaf van de Pavert 38,86 (700gr) JB
6. Max Defize 36,22 (800gr) JA
7. Matthis de Leeuw van Weenen 35,58 (700gr) JB
8. Gabriël Cornelissen 35,28 (700gr) JB
9. Tom Dankers 35,12 (800gr) MSen
10. Ferdy Cornelissen 33,91 (800gr) MSen
Kogelslingeren
1. Bram van der Laan 36,18 (5kg) JB
2. Stef Tapking 35,21 (6kg) JA
3. Ferdy Cornelissen 32,55 (7,26kg) MSen
4. Luuk van Keulen 32,07 (5kg) JB
Tienkamp
1. Youri Fransen 5458 pnt. JB

››› Jaarranglijsten Vrouwen Senioren en Meisjes Junioren A/B
››› Jaarranglijsten Jongens Junioren C
››› Jaarranglijsten Meisjes Junioren C
››› Jaarranglijsten Mannen Masters
››› Jaarranglijsten Vrouwen Masters