Training

Specialisatie

 

GAC heeft een breed palet van specialisatiemogelijkheden. Iedere specialisatiegroep heeft een eigen coördinator

Aanvullende informatie over de categoriën kun je hier vinden:
sprint en horden, werpen, meerkamp en springen, lopen

In onderstaande trainingstabel kun je alle specialisatie trainingen  bij GAC vinden.

Filter
GroepCategorieGeb jaarDagTijdPlaatsTrainer
Team Arena: Meerkamp & Springen (www.selectiegac.nl)Specialisatie2001 en oudermaandag
19.00-21.00
baan
Niels Alofsen

Niels Alofsen

Janet Hulshof

Janet Hulshof

Jan Willem van Henten

Jan Willem van Henten

dinsdag
19.00-21.00
baan/kracht
donderdag
19.00-21.00
baan
vrijdag
17.30-19.30
kracht
zondag10.30-12.30baan/bos
BICZ: Sprint, Horden, Springen, WerpenSpecialisatie2001 en oudermaandag
19.00-21.00
baan
St├ęphane Wienneke

St├ęphane Wienneke

Jos Koekkoek

Jos Koekkoek

Telefoon0643584509
EmailJ.Koekkoek2@kpnplanet.nl
Erwin Slokker

Erwin Slokker

Dirk Jan Graat

Dirk Jan Graat

dinsdag
17.30-19.30
baan
donderdag
17.30-19.30
baan
vrijdag
17.30-19.30
baan
zaterdag11.00-13.00baan
WerpenSpecialisatie2001 en oudermaandag
19.00-20.30
baan/kracht
Ingrid van Dijk

Ingrid van Dijk

dinsdag
18.00-19.00
baan/kracht
donderdag
18.00-20.30
baan/kracht
zaterdag10.30-11.30baan/kracht
MiLa baan en weg 1Specialisatie2001 en oudermaandag
19.00-21.00
baan/weg
Peter Wolters

Peter Wolters

Dik Zeldenrijk

Dik Zeldenrijk

donderdag
19.00-21.00
baan/weg
zaterdag10.00-12.00bos
MiLa baan en weg 2Specialisatie1987 en ouderdinsdag
19.00-20.45
baan
Siebe Turksma

Siebe Turksma

donderdag19.00-20.45baan
MiLa loopgroepSpecialisatie2001 - 1988dinsdag
19.00-20.30
weg/baan
Jeroen van Veldhuizen

Jeroen van Veldhuizen

Walter Mijnhout

Walter Mijnhout

donderdag
19.00-20.30
weg/baan
zaterdag09.00-10.30weg/bos
MiLa jongSpecialisatie2005 - 2000maandag
19.00-21.00
baan
Adri van der Zon

Adri van der Zon

Bob van Manen

Bob van Manen

donderdag
19.00-21.00
baan
zaterdag09.00-10.30bos

››› Sprint en horden
››› Werpen
››› Meerkamp en springen
››› Lopen