Training

Sportief wandelen

 

Een sportief wandelen training duurt ongeveer anderhalf uur. De trainingen zijn onder begeleiding van een gekwalificeerde trainer. Er wordt begonnen met inlopen en een warming-up. Daarna kan er een intervaltraining met techniek en oefeningen, een testloop, heuveltraining of een duurloop worden gedaan. De training wordt afgesloten met een cooling-down.
Sportief wandelen kan onder nagenoeg alle weersomstandigheden. De training gaat ook bij een stevige bui gewoon door.

Sportief wandelen kent verschillende niveaus, oplopend van A naar D.
Zie  hier voor een beschrijving van de niveaus.

Wandelen louter als ontspanning dat kan natuurlijk ook. Er zijn wandelgroepen, die kleine tochten doen onder leiding van een wandelbegeleider. Deze groepen zijn vooral geschikt voor ouderen die de reguliere trainingen teveel van het goede vinden.

Kijk in onderstaande tabel voor de diverse mogelijkheden.
 

Filter
CategorieDagTijdPlaatsTrainer
Wandelgroep Bmaandag09.05-10.45Van Ghentlaan/Van Gelderlaan
Hanneke van Kralingen

Hanneke van Kralingen

hanneke-v-kralingen
Sportief Wandelen Azaterdag
09.00-10.30
Cronebos
Ad Verheul

Ad Verheul

Wim van der Linden

Wim van der Linden

Telefoon035-6854722
Emailwimlin@dutch.nl
1953
dinsdag09.00-10.30Cronebos
Ad Verheul

Ad Verheul

Sportief Wandelen Bdinsdag
09.00-10.30
clubhuis
Trijntje Timmer

Trijntje Timmer

Telefoon035-5821215
Emailwttimmer@versatel.nl
1919
dinsdag
18.45-20.15
clubhuis
Gerard van Rooij

Gerard van Rooij

Telefoon06 54 267 274
Emailgerardvanrooij46@gmail.com
1955
donderdag
09.00-10.30
Cronebos
Wim Heinis

Wim Heinis

Telefoon035-6245394
Emailwimheinis@versatel.nl
1826
Trijntje Timmer

Trijntje Timmer

Telefoon035-5821215
Emailwttimmer@versatel.nl
1919
zaterdag09.00-10.30Cronebos
Marijke van der Klein

Marijke van der Klein

Telefoon06-41393822
Emailmarijkevanderklein@hetnet.nl
2498
Trijntje Timmer

Trijntje Timmer

Telefoon035-5821215
Emailwttimmer@versatel.nl
1919
Sportief Wandelen Cdinsdag
09.00-11.00
clubhuis
Lia Schipper

Lia Schipper

Telefoon035-6245051
EmailRaymondSchipper@concepts.nl
5643
Andries Furster

Andries Furster

Telefoon035-6857964
Emailandries@furster.nl
2061
Chris Driessen

Chris Driessen

Telefoon035-6234173
Emailcpmdriessen@tiscali.nl
1964
Nora Swankhuizen

Nora Swankhuizen

Telefoon035-6550709
Emailn.swankhuizen@online.nl
2274
dinsdag
19.00-20.30
clubhuis
Patrick Weening

Patrick Weening

Telefoon035-6856060
Emailpatrickweening@trigo.nl
7939
Marie Louise Hofstee

Marie Louise Hofstee

marie-louise-hofstee
Eveline de Wijs

Eveline de Wijs

Telefoon035-6851800
Emailedewijs98@hotmail.com
eveline-de-wijs
zaterdag09.00-10.30/11.00Cronebos
Lia Schipper

Lia Schipper

Telefoon035-6245051
EmailRaymondSchipper@concepts.nl
5643
Patrick Weening

Patrick Weening

Telefoon035-6856060
Emailpatrickweening@trigo.nl
7939
Nora Swankhuizen

Nora Swankhuizen

Telefoon035-6550709
Emailn.swankhuizen@online.nl
2274
Eveline de Wijs

Eveline de Wijs

Telefoon035-6851800
Emailedewijs98@hotmail.com
eveline-de-wijs
Sportief wandelen Ddinsdag
19.00-20.30
Clubhuis
Bert Akkersdijk

Bert Akkersdijk

zaterdag09.00-10.30/11.00Cronebos
Bert Akkersdijk

Bert Akkersdijk

Lia Schipper

Lia Schipper

Telefoon035-6245051
EmailRaymondSchipper@concepts.nl
5643
Patrick Weening

Patrick Weening

Telefoon035-6856060
Emailpatrickweening@trigo.nl
7939
PowerWalking B/Cdinsdag09.00-10.30clubhuis
Elbert Vastenburg

Elbert Vastenburg

Telefoon035-6852277
Emailelbert.vastenburg@kpnmail.nl
1802

››› Niveau groepen