Training

Hardlopen

Hardlooptrainingen

Hier vind je een overzicht van de hardlooptrainingen van de loopsport. Voor een overzicht van de trainingen van de wedstrijdatletiek klik hier

De hardlooptrainingen zijn ingedeeld naar zwaarte. Er wordt niveau A t/m F onderscheiden. Klik hier een beschrijving van de niveaus.

De trainingen zijn hoofdzakelijk in natuurgebieden (bos, heide e.d.) of op de weg. We hechten veel waarde aan de veiligeheid tijdens de trainingen en hebben daarom een aantal regels, afspraken en adviezen opgesteld. Deze kun je hier vinden.

Er zijn een aantal speciale groepen: de startersclinic voor beginners, de blessureherstelgroep voor lopers die terug komen van een blessure en PowerGAC voor sporters die zich niet specifiek op hardlopen willen richten maar wel hun conditie, kracht en souplesse willen vergroten.  Voor lopers die zich willen voorbereiden op en marathon is er een marathonclinic

 

Filter
CategorieDagTijdPlaatsTrainer
Blessure herstel groepzaterdag08.45-10.00clubhuis
Stephanie van Leeuwen

Stephanie van Leeuwen

Telefoon035 – 6248590
Emailleeuwmail@planet.nl
14995
Karin de Bruijn

Karin de Bruijn

Telefoon035-6851153
Emailjjdebruijn@zonnet.nl
1937
Ellie Beijaard

Ellie Beijaard

Telefoon06-49365474
Emailellie.beijaard@ziggo.nl
12425
roulerende trainers

roulerende trainers

Starterscliniczaterdag
08.50-10.20
clubhuis
Astrid van Haaften

Astrid van Haaften

Telefoon035-5821053
Emailastridvanhaaften@tele2.nl
astrid-van-haaften-1
Chris Doornekamp

Chris Doornekamp

Telefoon035-6853419
Emailc_doornekamp@hotmail.com
chris-doornekamp-1
Nienke Brouwer

Nienke Brouwer

Telefoon06-28122498
Emailnienkebrouwer@hotmail.com
nienke-brouwer-1
Joop de Vink

Joop de Vink

Telefoon0652273696
Emailjoopdevink@gmail.com
joop-de-vink-1
Jim de Kroon

Jim de Kroon

Telefoon06 22 280 525
Emaildavinsom@hotmail.com
jim-de-kronn-1
Robert Brekelmans

Robert Brekelmans

Telefoon06-51791283
Emailr.brekelmans@gmail.com
robert-brekelmans
Henk Westenbrink

Henk Westenbrink

Telefoon035-6230789
Emailh.westenbrink@chello.nl
henk-westenbrink
dinsdag18.40-20.10clubhuis
Astrid van Haaften

Astrid van Haaften

Telefoon035-5821053
Emailastridvanhaaften@tele2.nl
astrid-van-haaften-1
Chris Doornekamp

Chris Doornekamp

Telefoon035-6853419
Emailc_doornekamp@hotmail.com
chris-doornekamp-1
Joop de Vink

Joop de Vink

Telefoon0652273696
Emailjoopdevink@gmail.com
joop-de-vink-1
Robert Brekelmans

Robert Brekelmans

Telefoon06-51791283
Emailr.brekelmans@gmail.com
robert-brekelmans
Henk Westenbrink

Henk Westenbrink

Telefoon035-6230789
Emailh.westenbrink@chello.nl
henk-westenbrink
Frederike Spaargaren

Frederike Spaargaren

wk170415-041-kopie
Dam tot Dam Clinic (tot 11 sept)maandag19.30-20.30clubhuis
Ed Borsboom

Ed Borsboom

Roel Frissen

Roel Frissen

Friso van Wieringen

Friso van Wieringen

Rene Smeink

Rene Smeink

Bootcamp GACmaandag19.45-21.00baan of bij mooi weer Lapersveld/Hoorneboeg
Maybritt Larsen

Maybritt Larsen

Telefoon06-25112255
Emailmaybrittlarsen@hotmail.com
maybritt-larssen-4
Ron Lasterie

Ron Lasterie

Telefoon06-22755129
Emailr.lasterie@chello.nl
ron-lasterie
Nadine Scheer

Nadine Scheer

Telefoon06-22464686
Emailnadine_pien@hotmail.com,
nadine-scheer-002
Arnoud Neidig

Arnoud Neidig

Jogging A - korte intervalloop (start 19 maart 2017)zaterdag09.00-10.30clubhuis
Ernst Kasanmoentalib

Ernst Kasanmoentalib

Telefoon06-53377896
Emailernst.k@planet.nl
ernst-kasanmoentalib-2
Hans Bikker

Hans Bikker

Telefoon06 23051945
Emailh.bikker@hilversum.nl
2278
A - duur & intervalzaterdag
09.00-10.30
Cronebos
Marijke Westenbrink

Marijke Westenbrink

Telefoon035-6230789
Emailmarijkewestenbrink@chello.nl
marijke-pasfoto-3
Ria Hofland

Ria Hofland

Telefoon035-6951707
Emailria.hofland102@gmail.com
dinsdag18.30-20.00Clubhuis
Marijke Westenbrink

Marijke Westenbrink

Telefoon035-6230789
Emailmarijkewestenbrink@chello.nl
marijke-pasfoto-3
A - duur & interval (uurgroep)zaterdag
09.00-10.00
clubhuis
Marion Boshuis

Marion Boshuis

Telefoon06-38902400
Emailmarionboshuis@hotmail.com
2310
Gonda Nieuwenhuize

Gonda Nieuwenhuize

Telefoon06-19242912
Emailg.nieuwenhuize@live.nl
gonda-nieuwenhuizen
Barbara Knegt

Barbara Knegt

Telefoon0655917558
EmailLadybee610@gmail.com
barbara-knegt
dinsdag18.30-19.30clubhuis
Bea de Boer

Bea de Boer

Telefoon035-6856392
Emailbea-de-boer@hotmail.com
bea-de-boer
Frits Knegt

Frits Knegt

Telefoon06 53318744
EmailKnegtfrits@gmail.com
frits-knegt-2
Barbara Knegt

Barbara Knegt

Telefoon0655917558
EmailLadybee610@gmail.com
barbara-knegt
A/B - duur, interval & vaartspelzaterdag
09.00-10.30
clubhuis
Dennis ‘t Jong

Dennis ‘t Jong

Telefoon06 20111127 / 035 6856224
Emaildennisenmiranda@gmail.com
dennis-t-jong-3
Else van der Esch

Else van der Esch

Telefoon06 22952555
Emaile.vd.esch@kpnplanet.nl
else-van-der-esch
Sandra Bos

Sandra Bos

zaterdag
09.00-10.30
clubhuis
Monique Budding

Monique Budding

Telefoon0642819553
Emailmoonbud@live.nl
monique-budding
dinsdag18.45-20.15clubhuis
Else van der Esch

Else van der Esch

Telefoon06 22952555
Emaile.vd.esch@kpnplanet.nl
else-van-der-esch
Rene Smeink

Rene Smeink

Telefoon06 55 87 77 69
Emailr.smeink@hccnet.nl
A/B - duur & interval (uurgoep) dinsdagtraining start 6 septzaterdag
09.00-10.00
clubhuis
Josje Lozowski

Josje Lozowski

Telefoon06-28874989
Emailjosjelozowski@hotmail.com
josje-lozowski
Frits Knegt

Frits Knegt

Telefoon06 53318744
EmailKnegtfrits@gmail.com
frits-knegt-2
dinsdag18.30-19.30clubhuis
Mary Langerak

Mary Langerak

2154
Josje Lozowski

Josje Lozowski

Telefoon06-28874989
Emailjosjelozowski@hotmail.com
josje-lozowski
Chris Jensen

Chris Jensen

A/B en B/C - vaartspelzaterdag09.00-10.00clubhuis
Sigrid Nijstad

Sigrid Nijstad

sigrid-nijstad
Dorien Hopma

Dorien Hopma

Paul Fennis

Paul Fennis

Martine de Jong

Martine de Jong

A en B - vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuis
Cindy van der Blom

Cindy van der Blom

Telefoon035-6857174
Emailcindy@robencindy.com
14926
Marijke de Boer

Marijke de Boer

Telefoon06-15362698
Emaildirk.marijke@gmail.com
2482
Barbara Majoor

Barbara Majoor

Telefoon0346-212965
Emailbmajoor@planet.nl
14509
Jacqueline Pos-Klop

Jacqueline Pos-Klop

Telefoon035-6833175
Emaila.klop@kpnmail.nl
14474
Wilma Terwel

Wilma Terwel

Telefoon035-5318264
Emailwte@ptg-advies.nl
2276
A en B - duur, interval & vaartspeldinsdag09.00-10.30clubhuis
Karin de Bruijn

Karin de Bruijn

Telefoon035-6851153
Emailjjdebruijn@zonnet.nl
1937
Ester Vijselaar

Ester Vijselaar

Telefoon035-6024480
Emaile.vijselaar@upcmail.nl
14860
Yvonne Passe

Yvonne Passe

Telefoon06-27344441
Emailyvon@care4balance.nl
yvonne-passe
A en B - looptechniek & kracht (uurgroep)donderdag19.00-20.00clubhuis
Dennis ‘t Jong

Dennis ‘t Jong

Telefoon06 20111127 / 035 6856224
Emaildennisenmiranda@gmail.com
dennis-t-jong-3
Marijke de Boer

Marijke de Boer

Telefoon06-15362698
Emaildirk.marijke@gmail.com
2482
Chris Jensen

Chris Jensen

B - duur & intervaldinsdag
09.00-10.30

Ab Hermsen

Ab Hermsen

Telefoon035-6859687
Emailab.an.hermsen@telfortglasvezel.nl
1796
Dick van der Lee

Dick van der Lee

Telefoon035-6247667
Emaildickvanderlee@hetnet.nl
1862
dinsdag
18.30-19.30
clubhuis (uurgroep)
Dick Slootbeek

Dick Slootbeek

Telefoon035-6218063
Emaildick@drukkerijslootbeek.nl
2367
dinsdag
18.45-20.15
clubhuis
Anja Schimmel

Anja Schimmel

Telefoon035-6835525
Emailanjaenfred.schimmel@gmail.com
2186
Ron Buisman

Ron Buisman

Telefoon06 20843878
Emailron.buisman.gach@upcmail.nl
fotorongac
woensdag
09.00-10.15
La Place
Babette Groen

Babette Groen

Irma Vos
zaterdag09.00-10.15clubhuis
Babette Groen

Babette Groen

Irma Vos
B - duur, interval & vaartspeldonderdag
09.00-10.30
Cronebos
Ab Hermsen

Ab Hermsen

Telefoon035-6859687
Emailab.an.hermsen@telfortglasvezel.nl
1796
Dick van der Lee

Dick van der Lee

Telefoon035-6247667
Emaildickvanderlee@hetnet.nl
1862
Fons Heinink

Fons Heinink

Telefoon035-6280926
Emailfons.heinink@gmail.com
fons-heinink
zaterdag
09.00-10.30
clubhuis
Saskia Bons

Saskia Bons

4673
Ben Bus

Ben Bus

Telefoon06 - 52090400
Emailbenbus@online.nl
14200
Marielle van Dijk

Marielle van Dijk

Telefoon06 44398041
Emailmariellevandijk@live.nl
zaterdag09.00-10.30clubhuis
Erwin de Rijk

Erwin de Rijk

Telefoon035-7724616
Emaile.derijk@upcmail.nl
2581
B/C - duur, interval & vaartspeldinsdag
18.30-20.00
clubhuis
Elly Majoor

Elly Majoor

Telefoon035-5310748
Emailelly-majoor@ziggo.nl
img-20151121-wa0021-1
Bert List

Bert List

Telefoon035-6982099
Emailbertlist@gmail.com
2025
Frank Aalten

Frank Aalten

Telefoon035-6280992
Emailfaalten@hotmail.com
2511
Remko Groot

Remko Groot

Telefoon06-51194631
Emailremko.groot@gmail.com
remco
dinsdag
19.00-20.30
clubhuis
Peter Beukers

Peter Beukers

Telefoon06-51264940
Emailpgbeukers@gmail.com
peter-beukers
Tjeerd Buruma

Tjeerd Buruma

Telefoon06-12933535
Emailtmlx@upcmail.nl
tjeerd-2014
Ed Borsboom

Ed Borsboom

Roel Frissen

Roel Frissen

zondag09.00-10.30clubhuis
Frank Aalten

Frank Aalten

Telefoon035-6280992
Emailfaalten@hotmail.com
2511
Elly Majoor

Elly Majoor

Telefoon035-5310748
Emailelly-majoor@ziggo.nl
img-20151121-wa0021-1
Ingrid Huiskamp

Ingrid Huiskamp

Telefoon06 29364379
Emailingridhuiskamp@hotmail.com
ingrid-huiskamp
B en C - baantraining en intervaldonderdag18.30-20.00baan
Astrid van Haaften

Astrid van Haaften

Telefoon035-5821053
Emailastridvanhaaften@tele2.nl
astrid-van-haaften-1
Jan Pijl

Jan Pijl

Telefoon06-41940830
Emailjan.pijl@planet.nl
jan-pijl
Laus Bosman

Laus Bosman

Telefoon035-5821691
Emaillausbosman@gmail.com
4835
Ferdinand van den Bergen

Ferdinand van den Bergen

Telefoon0614771862
Emailferdinandvandenbergen@gmail.com
ferdinand-van-den-bergen-2
B en C - duur, interval & vaartspeldinsdag18.30-20.00clubhuis
Piet Doorn

Piet Doorn

Telefoon035-6910271
Emailp.doorn8@chello.nl
1859
Clemens van Wilgenburg

Clemens van Wilgenburg

Telefoon035-6858072
Emailclemens@kleemus.nl
2224
Arien Tabak

Arien Tabak

Telefoon0610488364
Emaila.tabak01@gmail.com
arien-tabak
C min en C plus - duur, interval & vaartspeldonderdag19.00-20.30clubhuis
Ingrid Huiskamp

Ingrid Huiskamp

Telefoon06 29364379
Emailingridhuiskamp@hotmail.com
ingrid-huiskamp
Henry Swankhuizen

Henry Swankhuizen

Telefoon035-6550709
Emailhswankhuizen@gmail.com
2191
Frank Aalten

Frank Aalten

Telefoon035-6280992
Emailfaalten@hotmail.com
2511
Mathieu Ekelschot

Mathieu Ekelschot

Telefoon035-6831033
Emailmathieu.jose@zonnet.nl
15736
C - training halve marathonzaterdag09.00-10.30clubhuis
Clemens van Wilgenburg

Clemens van Wilgenburg

Telefoon035-6858072
Emailclemens@kleemus.nl
2224
Koos van den Wijngaard

Koos van den Wijngaard

Telefoon035 - 6240284
Emailk.wijngaard1@kpnplanet.nl
koos-vd-wijngaard
Arien Tabak

Arien Tabak

Telefoon0610488364
Emaila.tabak01@gmail.com
arien-tabak
C - duur & intervalzaterdag
09.00-10.30
clubhuis
Tjeerd Buruma

Tjeerd Buruma

Telefoon06-12933535
Emailtmlx@upcmail.nl
tjeerd-2014
Rene Klarenbeek

Rene Klarenbeek

Telefoon06-38349723
Emailklarenbeekrene@gmail.com
14359
Elmer van Krimpen

Elmer van Krimpen

Telefoon06-28649698
Emailevkrimpen@hotmail.com
elmer-van-krimpen
dinsdag
09.00-10.30
clubhuis
Christine Rietdijk

Christine Rietdijk

Telefoon035-6212237
Emailchristine.rietdijk@gmail.com
2317
Ad van der Lee

Ad van der Lee

Karel Hagen

Karel Hagen

Telefoon035 - 5310905
Emailkarelenjokehagen@gmail.com
karel-hagen
donderdag09.00-10.30Cronebos
Christine Rietdijk

Christine Rietdijk

Telefoon035-6212237
Emailchristine.rietdijk@gmail.com
2317
Ad van der Lee

Ad van der Lee

Karel Hagen

Karel Hagen

Telefoon035 - 5310905
Emailkarelenjokehagen@gmail.com
karel-hagen
C/D - duur & intervalzaterdag
09.00-10.30
clubhuis
Eugène Milot

Eugène Milot

Telefoon0356859747
Emaile.milot@hetnet.nl
15198
Nadine Scheer

Nadine Scheer

Telefoon06-22464686
Emailnadine_pien@hotmail.com,
nadine-scheer-002
dinsdag
09.00-10.30
clubhuis
Richard Egberink

Richard Egberink

Telefoon06-28455375
Emailrichardegberink@kpnmail.nl
richard-egberink-2
Dorien Verloop

Dorien Verloop

Telefoon06-46290494
Emaild.verloop@tele2.nl
Koos van den Wijngaard

Koos van den Wijngaard

Telefoon035 - 6240284
Emailk.wijngaard1@kpnplanet.nl
koos-vd-wijngaard
dinsdag
18.30-20.00
clubhuis
Ed Bisel

Ed Bisel

Telefoon035-6932382
Emailed.bisel@akn.nl
2271
Felix Debets

Felix Debets

Telefoon035-5318264
Emailfelix.debets@planet.nl
2277
George de Groot

George de Groot

Telefoon06 -83229951
Emailgeorge.de.groot@upcmail.nl>
george-de-groot
donderdag09.00-10.30Cronebos
Karel Hagen

Karel Hagen

Telefoon035 - 5310905
Emailkarelenjokehagen@gmail.com
karel-hagen
Ron Lasterie

Ron Lasterie

Telefoon06-22755129
Emailr.lasterie@chello.nl
ron-lasterie
Ad van der Lee

Ad van der Lee

C/D - duurloopdonderdag18.30-20.00clubhuis
Ed Bisel

Ed Bisel

Telefoon035-6932382
Emailed.bisel@akn.nl
2271
Felix Debets

Felix Debets

Telefoon035-5318264
Emailfelix.debets@planet.nl
2277
George de Groot

George de Groot

Telefoon06 -83229951
Emailgeorge.de.groot@upcmail.nl>
george-de-groot
C en D - vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuis
Lineke Braspenning

Lineke Braspenning

Telefoon035-6216291
Emaill.braspenning@wxs.nl
lineke-braspenning
Corina Blank

Corina Blank

Telefoon035-6231964
Emailcorina@ylf-vertalingen.nl
corina-blank3
Henk van Heemskerk

Henk van Heemskerk

Telefoon06 55 876 333
Emailhenk.van.heemskerk@prodin.nl
henk-van-heemskerk
Felix Debets

Felix Debets

Telefoon035-5318264
Emailfelix.debets@planet.nl
2277
E - vaartspelzaterdag09.00-10.30clubhuis
Laus Bosman

Laus Bosman

Telefoon035-5821691
Emaillausbosman@gmail.com
4835
Fred Verkerk

Fred Verkerk

Telefoon035-7726150
Emailf.j.verkerk@chello.nl
2357
F - baan, duur & intervaldinsdag
18.30-20.00
baan (winter)
Frans Looijer

Frans Looijer

Telefoon035-6830124
Emailfrans.looijer@hetnet.nl
frans-looier-3
Dirk de Boer

Dirk de Boer

Friso van Wieringen

Friso van Wieringen

dinsdag
18.30-20.00
clubhuis (zomer)
Frans Looijer

Frans Looijer

Telefoon035-6830124
Emailfrans.looijer@hetnet.nl
frans-looier-3
Dirk de Boer

Dirk de Boer

Friso van Wieringen

Friso van Wieringen

donderdag18.30-20.00clubhuis
Frans Looijer

Frans Looijer

Telefoon035-6830124
Emailfrans.looijer@hetnet.nl
frans-looier-3
D/E/F - lange duurloopzaterdag09.00-11.00clubhuis
Paul van der Zande

Paul van der Zande

Telefoon035-6235325
Emailp.a.m.vanderzande@uu.nl
2306
D/E/F - duurloopdinsdag18.30-20.00clubhuis
Laus Bosman

Laus Bosman

Telefoon035-5821691
Emaillausbosman@gmail.com
4835
Fred Verkerk

Fred Verkerk

Telefoon035-7726150
Emailf.j.verkerk@chello.nl
2357
Z - Carolusgroep (65 - 85 jr) - intervalzaterdag
09.00-10.30
clubhuis
motto: Carolus blijft bewegen!

motto: Carolus blijft bewegen!

dinsdag09.00-10.30clubhuis

››› Soorten training
››› Niveau groepen
››› Startersclinic
››› Blessureherstelgroep
››› Bootcamp GAC
››› GAC Marathonclinic
››› Veiligheid tijdens het trainen