Over GAC

Loopsportcommissie

De loopsportcommissie zorgt er voor dat de honderden sportieve hardlopers, nordic walkers en sportief wandelaars wekelijks een of meerdere malen kunnen trainen onder leiding van een gekwalificeerde trainer. Daarnaast organiseert de loopsportcommissie diverse loopactiviteiten zoals de Lenteloop, Wasmeerloop, Herfstloop en Sinterklaasloop. De commissie doet dit samen met het loopteam, het opleidingsteam en het evenemententeam. Kernpunten zijn: kwalitatieve trainingen, sportief, sociaal, laagdrempelig, verantwoord. Lsc is verantwoordelijk voor de kwaliteit en continuïteit van de trainingen. Er start 1x per jaar een  startersclinic waar nieuwe leden instromen.

Samenstelling commissie
lsc@gach.nl

Kees Tabak
06 51197206 / 035  6421822                    

voorzitter 
tabak@actta.nl

Christine Tamminga

penningmeester
penningmeester_lsc@gach.nl
Marielle van de Laar
06  22517389

secretaris
martinenmarielle@gmail.com

Bruno Fermin algemeen
b.fermin@hotmail.nl
Harm Oerlemans
035 6218235
algemeen
harm-ditte@kpnmail.nl

Naast bovenstaande algemene leden en bestuur zijn ook onderstaande teams en coordinatoren onderdeel van de Loopsportcommissie.

Hoofdtaken Loopteam

  • Organiseren van de trainingen en faciliteren trainers
  • Kwaliteit bewaken door bijscholingen van de trainers
  • Zorgen voor continuïteit van actieve trainers
  • Faciliteren van nieuwe loopcursussen
  • Faciliteren basisgroepen

Coördinatoren
loopteam@gach.nl

Saskia Bons
 
hardlopen
saskia007@gmail.com
Liene Malsch
035 6238328
nordic walking
c.malsch@upcmail.nl
Paul de Wijs
06-22235598
sportief wandelen
pjjdw1952@gmail.com
Astrid van Haaften
035 5821053
startersclinic
starters @gach.nl

Hoofdtaken Opleidingsteam

  • Verzorgen van de trainersopleidingen

  • Bijscholingscursus
  • Reanimatiecursus
  • Sport EHBO-cursus

Coördinator

Bert List bertlist@gmail.com

Hoofdtaken Evenemententeam

  • Organiseren van evenementen
  • Loopactiviteiten
  • Eenmalige acties

Coördinator

Kees Tabak
06 51197206 / 035  6421822
tabak@actta.nl